Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163315
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο ενα μεγαλο διαστημα ξηρασιας ηρθε η ωρα για να βγαλω τα χοντραδια απο μεσα μου μια και καλη και σημερα ο δρομος με εβγαλε στην ομορφη Θεσσαλονικη.Περασα απο αρκετα μαγαζια χωρις να βρω κατι αξιολογο για τα γουστα μου και μιας και εβρεχε και ειχα γινει μουσκεμα ημουνα σχεδον ετοιμος να αποχωρησω και να επιστρεψω το απογευμα.Μπαινω σε ενα στενο με το αυτοκινητο για αναστροφη και τοτε βλεπω το σπιτακι οπου μεσα κατοικοεδρευει η μιλφαρα Μονικα.Λεω να δω τι παιζει και αφου η τσατσα μου λεει τα προγραμματα εμφανιζεται η Μονικα και νιωθω τον μικρο μεσα στο παντελονι να αντιδρα.Φορουσε μπλε εσωρουχα και ενα διχτυ απο πανω με τα μαλλια πιασμενα κοτσιδα.Εκανε μια στροφη πριν μπει παλι στο δωματιο και μου υποσχεθηκε οτι θα περασω καλα μαζι της.Γυναικες σαν την Μονικα ειναι η αδυναμια μου και αμεσως εδωσα το αντιτιμο των 40 γιουρο και περασα στο δωματιο.Λιγη αναμονη και η Θεα ηρθε στο δωματιο χαμογελαστη.Ξεντυνεται και αφου γινονται οι συστασεις ανεβαινει στο κρεβατι και ξεκιναει τα χαδια.Απο την πρωτη στιγμη η γυναικα εδειξε συμετοχη και καλη διαθεση .Μου πρεσφερε τις βυζαρες της και αμεσως ξεκινησα να ρουφαω δυνατα τις μεγαλες ρωγες της κατι που εδειξε να της αρεσει και με παροτρυνε να το κανω πιο δυνατα ενω με το χερι μου χαιδευα το μουνακι της και αυτη τον πουτσο μου.Στην συνεχεια με βαζει να ξαπλωσω και σκυβει απο πανω μου και ξεκιναει να μου γλειφει τα @ρχιδι@ αργα και ηδονικα προσφερωντας μου απιστευτη ευχαριστηση.Στην συνεχεια ξεκιναω να ρουφαω τις ρωγες της και μισο λεπτο μετα ξαπλωνει και αρχιζω ενα τρελο γλειφομουνι κανοντας την να αναστεναζει απο ευχαριστηση.Με το δαχτυλο μου εξερευνουσα το μουνακι της καθως την εγλειφα ενω η ιδια κουνουσε ρυθμικα την μεση της πανω κατω.Περασαν λιγα λεπτα και με παροτρυνσει δικια της μου ζητησε να με τσιμπουκωσει οπως και εγινε.Δυο λεπτα μετα περασμα προφυλακτικου και καβαλημα ενω με το δαχτυλο μου χαιδευα την κωλοτρυπιδα της και φιλιομασταν αγκαλιασμενοι.Στην συνεχεια στησιμο στα τεσερα και κοπανημα απο πισω ενω κοιτουσε τον καθρεφτη και χαμογελουσε.Σε αυτην την σταση ηρθε και το τελος και πραγματικα το ευχριστηθηκα.Η γυναικα εδειχνε σε καθε στιγμη οτι το γουσταρει αυτο που κανει και σε κανει να περνας πολυ καλα μαζι της.Προς τιμη της δεν εφυγε απο το δωματιο και εμεινε μαζι μου καθως ετοιμαζομουνα δειχνοντας οτι σεβεται τον πελατη και συζητουσαμε χαλαρα για διαφορα κανοντας μου παραλληλα αρκετα κοπλιμεντα.Με αποχαιρετησε με ενα φιλι ενα λεπτο πριν ετοιμαστω και βγηκε απο το δωματιο για να επιστρεψει στην θεση της.Μολις ο δρομος με ξαναβγαλει Θεσσαλονικη η Μονικα θα ξαναπροτιμηθει στα σιγουρα γιατι πραγματικα αξιζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2023
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
85
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2014
Ετσι ειναι η Μονικα Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1