Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452272
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την κοπελα την ειχα σταμπαρει σε παλιοτερη τσαρκα με φιλο,και μου ειχαν πεσει τα σαγονια καθως αντιπροσωπευει κατα πολυ τον τυπο γυναικας που μου αρεσει.Ετσι ειπα να ξαναπερασω μια βολτα και να την τιμησω.Κακως οπως αποδειχτηκε καθως η κοπελα παρ'οτι ηταν ευχαριστη χωρις να δειξει σημαδια βαρεμαρας ΄η κατι τετοιο,εμενα μου εδειξε οτι απλα δεν το εχει.Μπηκε μεσα,επεσαν οι απαραιτητες συστασεις,μου λεει "θελεις να ξαπλωσεις?",της λεω "ναι αμε γιατι οχι?.ξεκινησε να μου κανει ενα υποτυπωδες γλειψιμο στο στηθος και καπακι μου λεει "θελεις να μου γλειψεις το στηθος?αλλα μη με δαγκωσεις.."Εκεινη τη στιγμη μου ηρθε στο μυαλο η πρωτη φορα που πηγα με γυναικα σε ενα μπουρδελο του μεταξουργειου,σε ηλικια 15 ετων οπου ακολουθουσα της οδηγιες της πουτανας κατα γραμμα.. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Τελος παντων μετα απο αυτο ξεκινησε ενα υποτυπωδες τσιμπουκι με πολυ χερι και καπακι με ρωτησε πως θελω και της ειπα να με καβαλησει.Τιποτα ιδιαιτερο και εδω και της ζηταω να γυρισει στα 4,για να χυσω και να σηκωθω να φυγω επιτελους.Ετσι κι εγινε.στο τελος με ευχαριστησε και μου λεει "ελα δω να σε κανω μια αγκαλιτσα."ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Σε γενικες γραμμες η κοπελα ειναι καλη και ευγενικη αλλα σε καποια περιπτωση δεν πληρει τα δικα μου standards οποτε δε θα ξανατιμηθει.
Αυτα απο εμενα,ελπιζω να βοηθησα.Να γαματε αβερτα μαγκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού