Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280561
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η χθεσινή ημέρα μπορεί να καταγραφεί ως μια από τις χειρότερες των τελευταίων εβδομάδων. Από νωρίς το μεσημέρι επαγγελματικές υποχρεώσεις με ανάγκασαν να είμαι συνέχεια στους δρόμους εισπνέοντας τόνους καυσαερίου και το άγχος να χτυπάει κόκκινο. Όταν το απογευματάκι κατάφερα να γλυτώσω, κατευθύνθηκα προς το "αμαρτωλό" βουνό, και συγκεκριμένα στο 42, όπου είχα τσεκάρει ότι δουλεύει η Λάιμα. Μια κοπέλα που γνώριζα εμφανισιακά, αλλά λόγω του κοντού μαλλιού της και του στυλ της που είχε, δεν μου έκανε "κλικ" παρά τα ενθαρρυντικά λόγια φίλων και συναγωνιστών. θα μου πείτε τι άλλαξε...τι άλλαξε?? ξεχάστε την παλιά Λάιμα. Πλέον με μακρύ μαλλί, πολύ ωραίο πρόσωπο, δηλωτικό της καταγωγής της, ενισχυμένο στήθος 3άρι και κορμί πλέον αδύνατο, σφιχτό, καλλίγραμμο με ωραία περιφέρεια, έτσι όπως διαγραφόταν μέσα από το μαύρο fishnet που φορούσε...το 70άρι "πέταξε" από το πορτοφόλι μου, και ο πάντα ευγενικός αλλά και με χιούμορ κύριος επί της υποδοχής, κύριος Θάνος, με οδήγησε στο δεξί δωμάτιο. Γρήγορο ντουζάκι και φρεσκάρισμα μέχρι να έρθει η Λάιμα.

Μια σφιχτή και διαρκείας αγκαλιά ήταν η πρώτη μας επαφή στα όρθια με το κορίτσι, κάτι που μου άρεσε ιδιαίτερα καθώς συνοδεύτηκε με διάφορα κοπλιμέντα και εκατέρωθεν συζητησούλα για να σπάσει ο πάγος. Τα χάδια έδινα και έπαιρναν όσο μιλάγαμε, μέχρι που το χέρι μου άρχισε να "ψαχουλεύει" διάφορα σημεία του κορμιού της. Θετικότατη ανταπόκριση και τα πρώτα φιλιά στο λαιμό της, στο όμορφο στήθος της και στο κορμί της ήταν γεγονός. Φτάνοντας στην περιοχή του αιδοίου της, αντίκρυσα ένα υπέροχο θέαμα. Ωραία χειλάκια, ελαφρώς "φουσκωτό", με προκαλούσε για παιχνίδια. Για τα επόμενα λεπτά ασχολήθηκα εντατικά μαζί του, με τη Λάιμα να ανταποκρίνεται αληθοφανώς, με ωραίους αναστεναγμούς, κουνήματα κλπ. Σειρά για τη δική της ανταπόδωση, όπου αφού για αρκετή ώρα με χάιδευε με τα χέρια της στις κλειδώσεις μου, στα μπούτια μου, στην περιοχή των @@ και πραγματικά με ερέθισε πολύ, πέρασε προφυλακτικό και επιδόθηκε στο στοματικό της. Πολύ ωραίο σε ρυθμό, ποιοτικό, με πολλά deep throat, φτυσίματα, κυκλικές κινήσεις, ενώ δεν είπε όχι και σε ένα απαλό mouthfuck από μέρους μου. Γύρισμα σε στάση 69 με δική της προτροπή για παράλληλη περιποίηση με πολύ ωραία ανταπόκριση.

Πρώτη στάση ιεραποστολικό, με κατευθείαν γρήγορους και έντονους ρυθμούς, τους οποίους επιζητούσε, με έντονες λεκτικές παροτρύνσεις, επιζητούσε να μη σταματάω, για πιο δυνατά κλπ. Γύρισμα στα 4 μετά από λίγο, στους ίδιους έντονους ρυθμούς, με θέα το όμορφο κωλαράκι της, πολύ καλό στήσιμο και ακούραστη να κοπανιέται και εκείνη προς το μέρος μου. Έντονοι αναστεναγμοί μέχρι να γυρίσουμε σε πλαγιαστό ιεραποστολικό, όπου είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ και με τα πατουσάκια της χωρίς να δυσανασχετεί, με έντονους μορφασμούς, να με σφίγγει στα χέρια...πραγματικά το ζούσε έντονα και με ξάφνιασε και μένα για να είμαι ειλικρινής...Με τόσο έντονους και δυνατούς ρυθμούς, μετά από λίγο φυσιολογικό ήταν να φτάσω στο όμορφο τέλος προσπαθώντας να ξαναβρώ τις ανάσες μου απόλυτα ικανοποιημένος.

Η Λάιμα αποδείχθηκε πολύ καλύτερη από όσο και ο ίδιος πίστευα, με τη νέα εμφάνιση θεωρώ ότι και η ίδια νιώθει πολύ πιο σέξυ και άνετη, και μέσα στο δωμάτιο με υπομονή, ευγένεια αλλά και με ποιότητα υπηρεσιών, κάνει τα πάντα για να φύγεις παραπατώντας από το "ίδρυμα"(απόδειξη ότι όσοι έβγαιναν έπιναν και 2 ποτήρια νερό όπως μου είπε ο κος Θάνος)...Με μένα κινήθηκε σε pse μονοπάτια, έδειξε ότι αντέχει τις "κακκουχίες" και πραγματικά κέρδισε έναν ακόμα θαυμαστή!!¨

PS: Απεριόριστο respect και ευχαριστώ στον καλό μου φίλο 911- Tonnino που μου είχε ζαλίσει το κεφάλι για τη Λάιμα και ότι αξίζει...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάιμα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού