Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συναντηση εγινε χθες σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης που μου ειπαν οτι εκει γινονται τα incall...απο την στιγμη που δεν θα εβαζα το χερι στην τσεπη για να πληρωσω το δωματιο δεν ειχα προβλημα και πηγα... καθως δελεαστηκα απο την μικρη της ηλικια ,απο την αματεουρ συμπεριφορα της που διαβασα, και απο το χαμηλο κοστος της... ετσι και πηγα...η κοπελα εχει κορμαρα φυσικοτατο βυζο 2,5 και κωλαρακι με τουρλα τοση ωστε να δειχνει τελεια καβλωτικα... το ολο της κορμι μου θυμιζε τον συμβολισμο του ολοκληρωματος στα μαθηματικα για τους παλιους πρωτοδεσμιτες.... στα του αγωνα μετρια πραγματα καθως απειρη οπως ειπαμε... βεβαια δεν μου ειπε οχι σε τποτα... και προσπαθησε να με ευχαριστησει και να μην μου χαλασει χατηρι σε ολα οτι της ζητησα χωρις οι απαιτησεις μου να φτανουν στα ακρα.... δειχνει να το ευχαριστιεται και το μουνακι της υγραινεται ευκολα ...!!! πραγατοποιηθηκαν 2 εκσπερματωσεις , η πρωτη 4-5 λεπτα για να φυγουν τα χοντρα οπου μου τον στραγιξε μεσα στο στομα της... και η δευτερη ενα γαμησακι gfe με εναλλαγες στασεων .... γενικα προτεινεται για παιχτες οπου αναζητουν ερασιτεχνισμο και απειρια... οι αλλοι να μην πλησιασουν..!! μαλλον δεν θα ξαναδοκιμαζα... αλλα αβυσος η ψυχη του xpapad!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 21, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2014
Πάντως VFM δεν το λεςΧμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1