Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91841
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λίγο οι καύλες που χαν σπάσει κόκκινο, λίγο η κούραση και το άγχος της δουλειάς και της καθημερινότητας με έπεισαν να καταθέσω μετά απο καιρό. Είχα όρεξη για πιπινάκι μελαχρινό με ωραίο στήθος για gfe καταστάσεις. Είχα βάλει στόχο απο το διπλανό της τατοϊου μια άλλη κοπέλα (όνομα δε θα πώ για ευνόητους λόγου), αλλά μόλις έφτασα και την είδα δε μου κανε το κλίκ που ήθελα. Βλέπω απέναντι το 58 λέω δε πάω να δώ; Και δεν έχασα. Μου παρουσιάστηκαν 2 αστεράκια Λόλα και Εμμανουέλα. Μου κανε κλικ η Εμμανουέλα γτ ήταν Κύπρια και μου θύμιζε πολύ μια πρώην μου στο πρόσωπο. Η κοπέλα είναι πανέμορφη. Μελαχρινή με σκούρο δερματάκι απαλό, κοντούλα αλλά με ωραίες αναλογίες, τρομερός κώλος και super στήθος φυσικο και γεμάτο. Πιπινοειδές και φρέσκο μπήκε με πολύ διάθεση, πήρε πρωτοβουλίες μου κανε κόλπα, φιλάκια αγκαλίτσες, πίπα στα όρθια...τρελάθηκα. Αφέθηκα και μου άρεσε...

Πισοκολλητό στα όρθια και μετά εγώ απο πάνω όπου ήρθε το τέλος. Πέρασα υπέροχα κα η κοπέλα εκτός του gfe, σου βγάζει και κάτι άγριο καυλέ που σε κάνει τουρμπο. Μου θύμιζε και τη πρώην μου που ποτέ δε τη ξεπέρασα οπότε για μένα ήταν σούπερ εμπειρία. Δε βιάστηκε να φύγει, μιλήσαμε λίγο και έφυγε με φιλάκι στο μάγουλο.Παίζει να ναι το πιο ωραίο γαμήσι το τελευταίο εξάμηνο γενικά εντός και εκτός στούντιο.

Σίγουρα θα ξαναπάω..
Σ'ευχαριστώ Εμμανουέλα.Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
pirokavlos
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
34
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2014
Από που είναι??? Αχαχαχαχχααχα!!!Γλώσσα
21 Οκτωβρίου, 2014
Προφανως θα ειναι "καθυστερημενη" κριτικη αφου η Εμμανουελα ειναι αρκετο καιρο τωρα σε διακοπες. Γερο-μύστης
Το ξερω γιατι την "παρακολουθω" Γλώσσα μιας και ειναι ενας απο τους επομενους στοχους μου Μεγάλο χαμόγελο
Η κριτικη σου ενισχυσε την διαθεση μου αν την συναντησω.
+1 εαν υπηρχε ακομα το συστημα βαθμολογιας. Σπασίκλας
21 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βλεποντσς τα προγράμματα ηταν χθες Δευτετα βαρδια, οποτε "παίρνω πισω" το πρωτο σκελος του σχολίου μου.
Επεστρεψε.....
Οποτε εναε σκομα λογος που ηταν χρήσιμη-για μένα τουλάχιστον- η κριτικη
Μεγάλο χαμόγελο
22 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σαι καλα φιλε θα περασεις καλα..αν κ βεβαια ειναι και θεμα χημειας
22 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο που ειναι?
22 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μμμ...για σκέψου λίγο παραπάνω...μπορείς...Κουλ
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6