Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 12 10
Call-Girls 58326
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχήν να διευκρινίσω ότι η συγκεκριμένη επίσκεψη είχε σημειολογικό χαρακτήρα, γιατί έγινε με αφορμή τα γενέθλιά μου και ήταν η πρώτη φορά που επισκεπτόμουν μασατζίδικο στην 18χρονη πορνοκαριέρα μου.
Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους σας, προκαταβολικά, για τις ευχές σας, αλλά δεν πρόκειται να σας αποκαλύψω την πραγματική μου ηλικία.
Εξάλλου όλοι εμείς οι μπουρδελιάρηδες δεν έχουμε ηλικία. Δεν είμαστε κοινοί άνθρωποι και δεν μπορεί κανένας να μας προσδιορίσει και να μας εντάξει σε κάποια κατηγορία, γιατί είμαστε τσαλιμάκια του Θεού.
Την συγκεκριμένη κοπέλα την έμαθα από το forum του site, στην κατηγορία: "Ανεξάρτητες call girls". Κάποιοι συναγωνιστές έγραφαν πληροφορίες γι’ αυτή και πόσταραν το link, που σε οδηγούσε κατευθείαν στην αγγελία, την οποία είχε δημοσιεύσει.
Ξυπνώντας, από νυχτερινή βάρδια, το πρώτο πράγμα που έκανα, πριν σηκωθώ από το κρεβάτι, ήταν να στείλω μήνυμα για να κλείσω ραντεβού.
Σχεδόν αμέσως με πήρε τηλέφωνο και κανονίσαμε να βρεθούμε στις 16:30, στον χώρο της, δίνοντάς μου την διεύθυνση και λέγοντας μου, μόλις φτάσω να την πάρω τηλέφωνο για να μου ανοίξει, όπως και έγινε.
16:30, ακριβώς, ήμουν κάτω από την πολυκατοικία και την πήρα τηλέφωνο, όπου μου είπε πιο κουδούνι να πατήσω και σε ποιον όροφο να ανέβω.
Μόλις ανέβηκα, άνοιξε την πόρτα και με υποδέχτηκε ένα τραγικό μπάζο. Ξενέρωσα, αλλά θυμήθηκα τα σχόλια και τις περιγραφές των συναγωνιστών, οι οποίες δεν ταίριαζαν με την εμφάνιση της κοπέλας που αντίκρισα.
Την ρώτησα αν είναι η Αλεξάνδρα (αυτό ήταν το όνομα της κοπέλας, για την οποία πήγα) και, ευτυχώς, μου είπε όχι και με έβαλε να περιμένω στο σαλόνι υποδοχής.
Η Αλεξάνδρα ήρθε κατευθείαν και τότε πήρα τα πάνω μου, καθώς πρόκειται για μια νεαρή κοπέλα, Ελληνίδα, αρκετά εμφανίσιμη, μελαχρινή, αδύνατη, σχετικά ψηλή, με ωραίο κωλαράκι, μικρά βυζιά και ηλικία μάλλον έως 27 και όχι 23, που γράφει στην αγγελία.
Με υποδέχτηκε φορώντας μια μαύρη ολόσωμη μίνι φούστα και μου εξήγησε το πρόγραμμα και τις τιμές.
80€ η μισή ώρα, 120€ η μία ώρα και 50€, έξτρα, για πρωκτικό. Όποιο πρόγραμμα και να έπαιρνες, συμπεριλαμβάνονταν μασάζ και σεξ, εκτός από ελεύθερο στοματικό, το οποίο δεν προσφέρει η κοπέλα.
Πλήρωσα για μισάωρο και πρωκτικό, μπήκα στο δωμάτιο, ξεντύθηκα, πέρασα την ατομική πετσέτα γύρω από τη μέση μου, φόρεσα τις παντόφλες μιας χρήσης που μου έδωσε και πήγα στην τουαλέτα, όπου βρισκόταν το μπάνιο, για να κάνω ντους, ακολουθώντας τις υποδείξεις της.
Πριν περάσω στο ψητό, να πω πως ο χώρος στεγάζεται σε ένα διαμέρισμα μιας πολυκατοικίας της δεκαετίας του 1970. Η εσωτερική διακόσμηση και τα έπιπλα είναι και αυτά εκείνης της δεκαετίας, αλλά τα κορίτσια διατηρούν τον χώρο καθαρό και προσεγμένο, σε αξιοπρεπή επίπεδο.
Μόλις έκανα το μπανάκι μου, πήγα πάλι πίσω στο δωμάτιο (η τουαλέτα είναι κοινόχρηστη) και περίμενα την κοπέλα.
Το δωμάτιο ήταν σκοτεινό, υπήρχε το κλασσικό κρεβάτι του μασάζ στη μέση, μια πολυθρόνα πίσω, για να ακουμπάς τα πράγματά σου και ένα ερμάριο, απέναντι, όπου μέσα είχε λιπαντικά, έλαια για το μασάζ κτλ.
Το ντεκόρ συμπλήρωναν δύο φλοκάτες που είχε δεξιά και αριστερά του κρεβατιού και ένας μεγάλος καθρέπτης, στη μία μεριά του τοίχου.
Έπειτα από λίγα λεπτά αναμονής μπήκε μέσα η Αλεξάνδρα και μου είπε να βγάλω την πετσέτα και να ξαπλώσω μπρούμυτα.
Αφού πήρα τη στάση που μου είπε, άρχισε να μου απλώνει το ειδικό λάδι και να μου κάνει μασάζ σε όλο το κορμί.
Ξεκίνησε από τις γάμπες των ποδιών, τους γλουτούς και κατέληξε στην πλάτη και τον αυχένα. Ήμουν τόσο κουρασμένος, που χαλάρωσα πάρα πολύ, σε σημείο να μην θέλω να κάνω σεξ.
Μετά από πάρα πολύ ώρα, μου είπε να γυρίσω ανάσκελα, όπου είδα πως είχε βγάλει τη φούστα και είχε μείνει με τα μαύρα εσώρουχά της. Εκεί παρατήρησα το όμορφο και αψεγάδιαστο κορμάκι της και ένα τατουάζ που είχε πάνω από το κωλαράκι της.
Αφού μου χάιδεψε λίγο τα αρχίδια, άρχισε να μου τον παίζει για να μου σηκωθεί, γιατί από το πολύ χαλάρωμα δεν είχα στύση!
Μετά από λίγο άρχισα να ερεθίζομαι και μόλις μου σηκώθηκε, αυτή πέρασε την καπότα και άρχισε να μου παίρνει μια βαθειά και αρκετά καλή πίπα, χωρίς να ασχοληθεί καθόλου με τα αρχίδια.
Σηκώθηκα και την ρώτησα πως θα κάνουμε σεξ, καθώς δεν είχα προσπαθήσει ποτέ σε κρεβάτι μασατζίδικου, το οποίο είναι πάρα πολύ στενό.
Μου είπε να μην ανησυχώ, έβγαλε τα εσώρουχα και στήθηκε για πισωκολλητό, στα όρθια.
Μπήκα μέσα της, έπιασα την μεσούλα της και άρχισα να την γαμάω, χουφτώνοντας, παράλληλα, τα μικρά βυζιά της.
Αλλαγή για ιεραποστολικό στο κρεβάτι και παρόλο που ήταν στενό, ξάπλωσε και άρχισα να την γαμάω σε αυτή τη στάση, προσπαθώντας να της δώσω κάποια φιλάκια στο μάγουλο, αλλά μου το απαγόρευσε με ευγενικό τρόπο. Στο στόμα, όπως καταλάβατε, ούτε λόγος.
Αφού χόρτασα με το μουνί, της ζήτησα να προχωρήσουμε στο πρωκτικό. Αφού πήρε την ίδια στάση, πισωκολλητό στα όρθια και έβαλε αρκετό λιπαντικό, της τον έχωσα και άρχισα να την γαμάω από πίσω.
Δεν μπορούσα να χύσω και με έβαλε να ξαπλώσω ανάσκελα. Πήρε ένα ειδικό gel, μου το άπλωσε στον πούτσο και άρχισε να μου τον παίζει για να τελειώσω.
Αν και θυμήθηκα πολλές τσόντες, με μασάζ, που είχα δει και ήθελα να τελειώσω όπως οι πρωταγωνιστές, το ξανασκέφτηκα και της είπα πως δεν θέλω χύσω με μαλακία.
Αφού της πρότεινα να την χύσω στα βυζιά και μου αρνήθηκε, τότε της είπα να γυρίσει ξανά για πρωκτικό.
Επειδή στα όρθια δεν με βόλευε, γιατί γλιστρούσα από τις φλοκάτες, της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα, στο πάτωμα.
Δεν μου έφερε αντίρρηση και αφού έκοψε δύο μεγάλα κομμάτια χαρτί κουζίνας, τα οποία έστρωσε για να μην λερωθεί, στήθηκε όπως της ζήτησα και της τον κάρφωσα για δεύτερη φορά από πίσω.
Επειδή πονούσε, δεν την έσπρωχνα δυνατά, αλλά πίεζα την ψωλή μου βαθειά, μέσα στον κώλο της, για να το ευχαριστηθώ, αλλά και για να με νιώθει καλύτερα μέσα της.
Μετά από αρκετή ώρα πρωκτικού σεξ, έριξα ένα δυνατό χύσιμο, μένοντας μέσα της για αρκετά λεπτά ενώ αυτή, παράλληλα, μου χάιδευε τα αρχίδια.
Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να της τα δώσω όλα και να στραγγίξω μέσα στη σούφρα της, χαρίζοντάς μου μεγάλη απόλαυση.
Σηκωθήκαμε και της ζήτησα συγνώμη που την ταλαιπώρησα. Μου απάντησε ότι ήμουν κύριος και πήγε να ντυθεί. Όσο εγώ ντυνόμουν, αυτή γύρισε για να τακτοποιήσει και να καθαρίσει τον χώρο.
Της ζήτησα να πάω στην τουαλέτα για κατούρημα και στην επιστροφή, παίρνοντας τα πράγματά μου για να φύγω, με περίμενε για να με συνοδεύσει μέχρι την εξώπορτα, λέγοντάς μου ότι με περιμένει ξανά και να την πάρω τηλέφωνο, αφού με είχε γνωρίσει πλέον και είχα γίνει πελάτης της.
Πρώτη μου φορά σε μασατζίδικο και έμεινα αρκετά ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες.
Δεν είχα καθόλου πίεση χρόνου, αν και έκατσα 45 λεπτά συνολικά, ενώ είχα πληρώσει για μισάωρο. Η κοπέλα δουλεύει με ραντεβού και δεν μεσολαβεί πελάτης σε αναμονή. Η προσωπική υγιεινή είναι υποχρεωτική και περιλαμβάνεται στα στάνταρ του μαγαζιού.
Αν η κοπέλα, με την εμφάνιση που έχει, ήταν GFE, με γλωσσόφιλα, ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό σε πρόσωπο ή στόμα, θα είχα γίνει στάνταρ τακτικός πελάτης.
Όμως, ακόμα και με αυτούς τους περιορισμούς, επειδή είναι αρκετά ευγενική και δεκτική, μπορεί να την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.140
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2014
Επιτελους βρεθηκε γυναικα, που σας αρεσε κ. info! Ευγε στην εργαζομενη!!!
21 Οκτωβρίου, 2014
Σε λίγο θα μας πεις οτι εσείς οι μπουρδελιάριδες είστε απόγονοι των νεφελίμ!!! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
21 Οκτωβρίου, 2014
Απο τις καλύτερες κριτικές που έχω διαβάσει..
02 Μαΐου, 2015
Σε μερικά σημεία ήταν σαν να διάβαζα review για εστιατόριο. Πολύ καλή κριτική κατά τα άλλα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4