Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το Αλικάκι το είχα ξανασυναντήσει πριν από αρκετούς μήνες σε ατομικό και είχα περάσει πολύ καλά εντέλει, αν και η πρώτη εντύπωσή μου όταν την είδα, ήταν "ούτε κρύο ούτε ζέστη", κάπου στη μέση, την περίμενα για να είμαι ειλικρινής καλύτερη εμφανισιακά. Σε κερδίζει όμως με τη γλυκύτητά της και το παιδικό στυλάκι της, έτσι όπως σου μιλάει, εξ ού και το υποκοριστικό, αλλά ακόμα πιο πολύ με τις υπηρεσίες της που και πλήρεις είναι και σε πολύ καλό επίπεδο. Παρόλα αυτά δεν κάθησα να γράψω κάτι γι' αυτή την συνάντηση, επειδή σεβάστηκα την τότε επιθυμία της να μη βγαίνει φόρα παρτίδα το όνομά της στη πρώτη σελίδα του σάιτ, όπως χαρακτηριστικά μου είπε, προφανώς για να μη δίνει στόχο. Από τότε όμως τα πράγματα άλλαξαν και τώρα πια κατάλαβα από τα λεγόμενά της ότι δεν έχει πρόβλημα.
Η δεύτερη συνάντηση μαζί της που ήταν τριγωνική, με την αφεντιά μου δηλ. και έναν φίλο-παλιό μέλος του σάιτ, έγινε εντέλει από σπόντα και κανονίστηκε την τελευταία στιγμή, γιατί η πρώτη επιλογή μας που είναι εξίσου καλή με την προκείμενη, μας "κρέμασε" και μάλιστα δις, αλλά δεν πειράζει, καλή καρδιά, το μοναστήρι να είναι καλά, κι από καλόγριες...
Εμφανισιακά μου φάνηκε πιο φρέσκια και πιο καλή από τη πρώτη φορά που την είχα συναντήσει, ζουμερή αλλά όχι γεμάτη θα την χαρακτήριζα στο σώμα, που είναι απόλυτα φυσικό και δεν έχει υποστεί καμία επέμβαση βελτίωσης, ενώ στο πρόσωπο θα την έλεγα χαριτωμένη αλλά όχι κλασάτη, με τα κλασσικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα του τόπου καταγωγής της.
Στις υπηρεσίες της πάλι ήταν το ίδιο καλή και μάλιστα Χ 2: παιχνιδιάρα και ερωτική από την αρχή της συνάντησης, δεν δυσανασχέτησε πουθενά, τουναντίον μετά τη στοματική περιποίηση από πλευράς μου κάβλωσε ακόμα περισσότερο και έδειχνε ότι δεν χόρταινε να τρώει τις ψωλές μας εναλλάξ, τη μια μετά την άλλη, και από τις 3 τρυπούλες της. Μέσα σε 1 ώρα και κάτι μας έφτασε με άνεση, παρά την ηλικία μας, σε ένα δίποντο από τον καθένα από μας, και αν δεν ήταν ο συμπαίκτης μου λίγο στριμωγμένος χρονικά, είχε τη διάθεση και για παραπέρα παιχνίδι για το χατ-τρικ.
Επιγραμματικά και μόνο, γιατί το έχουν ήδη καλύψει το θέμα εκτενώς οι προηγούμενοι συμπαίκτες που την συνάντησαν, θα αναφερθώ στην πολύ καλή τεχνική της στο στοματικό, στα στησίματά της την ώρα που την είχα στα 4 και της ξέσκιζα τη σφιχτή πίσω τρυπούλα της επί αρκετή ομολογουμένως ώρα, αλλά και όταν ανεβοκατέβαινε με βαθειά καθίσματα πάνω στο εργαλείο μου στον 2ο γύρο, στις απόλυτα φυσικές αντιδράσεις της, πιθανότατα μέχρις οργασμού, την ώρα που έγλυφα τις τρυπούλες της, και στο ότι δέχθηκε το φορτίο του συμπαίκτη μου στο στοματάκι της αδιαμαρτύρητα, το οποίο πολύ χαριτωμένα πήγε μετά στο μπάνιο για να το φτύσει.
Το κόστος που αναφέρω αφορά το σύνολο της αμοιβής της και από τους δύο μας, ενώ αν το σύστημα μου το επέτρεπε, θα της έβαζα αντίστοιχα 8, 8, 9, 8 στις 4 τελευταίες κατηγορίες βαθμολογίας. Παρεμπιπτόντως να αναφέρω ότι, όπως μας δήλωσε, ήταν η 1η της φορά επαγγελματικά που πήγε με 2 άντρες! Δυσκολεύομαι πάρα πολύ να το πιστέψω, αλλά σε κάθε περίπτωση δεν φάνηκε να έχει κανένα απολύτως πρόβλημα με αυτό, αντιθέτως φάνηκε να το γλεντάει το ίδιο όσο κι εμείς!
Ελπίζω να μη σας κούρασα, να περνάτε καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2014
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.733
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2014
Καυλοσα τυπε, ωραια κριτικη Κουλ
20 Οκτωβρίου, 2014
Μια παράσταση για τρεις, μπραβο και στο αλικακι που παίζει δυνατά και άντεξε, μετά απο αυτο την βλέπω να κάνει καριέρα στην sirina χωρίς υπερβολή !!
21 Οκτωβρίου, 2014
Μπα !! Το Αλικακι εγκαινιασε κολαρακι ?
21 Οκτωβρίου, 2014
Τι εγκαινίασε?
Πάνε πολλά χρόνια φίλε μου που έχουν γίνει τα εγκαίνια.
21 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πάντα το έδινε βρε...Κουλ
22 Οκτωβρίου, 2014
Στα 100 ευρω ειναι και το κουλουρι? Χμμμ;Χμμμ; Αν εχει κανεις το τηλ της κορασιδας ασ το στειλει με PM ? Κατσικογάμης
Z
z4
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6