Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...επι 6 συνεχόμενες ώρες απολάμβανα εκλεκτή αόρατη και άϋλη επιστημονική "τροφή",
ήταν άκρως δύσπεπτη και έτσι χαλάρωσα για την πέψη,μ'ένα ντοστογιεφσκικό ηδύποτο σφηνάκι που με χτύπησε όμως στο κεφάλι...
..."ζαλισμένος" , "βαρυστομαχιασμένος"βγήκα στο σεργιάνι για λίγη σεξουαλική ευφορία άνευ οικειότητας.
...τα κάγκελα του οίκου άνοιξαν , αμέσως μόλις το θέλησα , εξασφαλίζοντας άμεση πρόσβαση στην κυρία Ζωή.
η ωριμότητά της και οι μαστικές της καμπύλες με έκαναν να νιώσω μια οιδοιπόδεια έλξη...
δεν ενέδωσα αμέσως, και επίτηδες την άφησα να προσπαθεί να με δελεάσει με τον καλοσυνάτο τρόπο της ενώ την παρατηρούσα ευφοριζόμενος...
...στο δωμάτιο τα μάτια της αγρίεψαν και η σεξουαλική πάλη άρχισε.
τα χέρια και το στόμα του ενός όρμησαν , θώπευαν και έλειχαν το σαρκίο του άλλου σε όλες τις ανατομικές δομές και σε όλους τους πιθανούς συνδυασμούς , διεγείροντας τις γλωσσικές και παλαμικές περιοχές αμφότερων των αισθητικών φλοιών μας...
δεκτικότητα και επιθετικότητα εναλλάσσονταν στην διάθεση και τις κινήσεις του καθενός μας δημιουργώντας μια πορνική αισθησιακή χορογραφία.
η μόνη διαφορά μας ήταν ότι ανταπέδιδα λακωνικά και ίσως λίγο απρόθυμα τα διεγερτικά ηχητικά κύματα που η γυναίκα εξέπεμπε απο τις παλλόμενες φωνητικές χορδές της μέχρι τον ερεθισμένο ακουστικό φλοιό μου.
η πρώτη στάση ήταν όταν η γυναίκα ανέβηκε απο πάνω μου και έτριβε την κλειτορίδα της πάνω στο διατεταμένο πεοεντέριο μου , μέχρι να με ξαναπιάσουν αιδιολειχικές τάσεις , να τις ικανοποιήσω και να σφηνώσω το εντέριο στον κόλπο της ενώ εκείνη να κάθεται ύπτια με ανοιχτά τα πόδια...
οι γλώσσες μας ξανάσμιξαν ενώ οι πυελικοί μύες μου παράτριβαν το πέος στα τοιχώματα του κόλπου της μέχρι το υγρό να χυθεί ...
η γυναίκα στραβομουτσούνιασε γιατί ήθελε να διαρκέσω περισσότερο (αν και αρκετή ώρα παρατριβόμασταν) ενώ παρηγορήθηκε λέγοντας ότι τα "καλά πράγματα διαρκούν λίγο"
...φαίνεται ότι οι τάσεις φυγής βιασύνης και αποδέσμευσης είναι αρκετά έντονες μέσα μου που είναι έκδηλες ακόμα και στους πορνικούς χώρους...
...άνοιξαν τα κάγκελα , απελευθερώθηκα και ο εγκέφαλός μου έχυσε τα οπιοειδή τα οποία απολάμβανα μερακλομένος ,καθώς περπατούσα μες τη νύχτα ανάμεσα σε μελαμψόχρωα πιθηκοειδή ,τρεκλίζοντα κατεστραμμένα πρεζάκια και μαλακισμένα καθωσπρέπει άτομα,
χωρίς να με ενοχλεί παροδόξως η παρουσία κανενός...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζωή
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού