Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H Kατερίνα είναι καινούριο πιπίνι, τσιγγανορουμάνα,λεπτή,με μελαμψό δέρμα,μαύρα μαλλιά προς το καρέ και πιρσινγκ στο χείλος.Εμφανισιακά δεν είναι κανένα μοντέλο αλλά θεωρείται νόστιμη κοπέλα για τα δεδομένα των μαγαζιών της περιοχής.
Η κοπέλα έφθασε στο δωμάτιο αφαίρεσε το κυλοτάκι της και χωρίς να αφαιρέσει τον στηθόδεσμο που φορούσε που ήταν μεγαλύτερο νούμερο έπεσε ολοταχώς πάνω στον πούτσο μου, χωρίς να με σκουπίσει με κανένα μαντηλάκι και άρχισε να με πιπώνει.Η πίπα της ήταν γρήγορη και κάπως άγαρμπη μιας και έσφιγγε την βάση των αρχιδιών μου δυνατά με τα χέρια της και τον βεντούζαρε με το στόμα της αρκετά δυνατά.Την τοποθέτησα στο πλάι όπου και άρχισα να της βάζω δάχτυλο στο μουνάκι της χωρίς πρόβλημα.
Λίγο αργότερα της είπα να αφαιρέσει και το στηθόδεσμο που φορούσε για να μου αποκαλύψει τα δυάρια στήθη της.Της είπα να περάσουμε σε 69 και βολεύτηκε καλά πάνω μου για να απολαύσει το γλύψιμο. Η πίσω τρύπα της ήταν παραβιασμένη αν και δεν την δίνει στο πρόγραμμα.Καθώς την έγλυφα και βογγούσε κάνοντας συσπάσεις με το πράγμα της, με πήρε μία μυρωδιά απο την περιοχή του πρωκτού της, κωλίλα και όχι κοπράνων.Βέβαια μιας και ήμουν αρκετά καβλωμένος συνέχισα το σπατουλάρισμα ενώ αυτή συνέχισε το άγαρμπο τσιμπούκι της. Σε κάποια φάση πέρασε προφυλακτικό.
Της είπα να ανέβει απο πάνω μου και το έπραξε ενώ κοπανιόταν με όλη της την δύναμη πάνω στο πέος μου,αρκετά αδέξια, τόσο που φοβήθηκα μην μου προκαλέσει καμία νόσο του peroni.Προσπάθησα να την διορθώσω για να αναλάβω και εγώ πρωτοβουλία και κάπως διορθώθηκε αλλά συνέχιζε και αυτή να ανεβοκατεβαίνει ακανόνιστα.Το θετικό στην στάση ήταν όταν την τράβηξα κοντά μου και με αγκάλιασε σφιχτά,γλύφωντας με σε λαιμό, μάγουλα και αυτιά καβλώνοντας με ακόμα περισσότερο. Το αρνητικό ήταν ότι και η αναπνοή της ήταν αρκετά δύσοσμη.
Επόμενη στάση το πισοκωλητό όπου συνέχισε να κουνιέται μπρος πίσω δυνατά μέχρι που την ακινητοποίησα και άρχισα να την γαμάω εγώ και βελτιώθηκε κατά πολύ η αίσθηση,'Εβλεπα τον πούτσο μου να γλυστρά βαθιά μέσα στην μουνοσήραγγα της καθώς την γάμαγα μιας και είχε πάρει την σωστή θέση μετά την διόρθωση που της έκανα.Παράλληλα της έβαζα και λίγο τον αντίχειρα μέσα στην κωλοτρυπίδα της.
Η επόμενη στάση ήταν το ιεραποστολικό όπου και εκεί με αγκάλιασε σφιχτά ανοίγοντας της μπουτάρες της διάπλατα και σηκόνωντας και τα πόδια της στον αέρα.Τα γλυψιματάκια σε λαιμό και αυτιά συνεχίστηκαν ενώ την γαμούσα.
Για φινάλε έβγαλα την καπότα και κάνοντας παιχνίδι της τα έριξα πάνω στο κορμάκι της, ενώ η Κατερίνα πήρε κια μία μικρή έκφραση αήδιας για το σπέρμα.Στο σημείο αυτό και ενώ την σκούπιζα με χαρτί,η ηλικιωμένη υπηρεσία φώναξε την κοπέλα.Είχε περάσει ένα δεκάλεπτο. 'Επειτα η κοπέλα αποχώρησε για τον επόμενο πούτσο και εγώ για το επόμενο σπιτάκι της βόλτας μου.
Εν κατακλείδι η συγκεκριμένη κοπέλα απευθύνεται σε όσους γουστάρουν pse καταστάσεις και μόνον.Αν βελτιώθει λίγο στις κινήσεις της που είναι αδέξιες ώστε να μην προκαλούν πόνο στον άλλο και βελτιώσει και το θέμα της υγιεινής της (χρήση αντισηπτικού μαντηλιού,ντουζ μετά απο κάθε πελάτη,χρήση στοματικού διαλύματος) τότε μπορούμε να πούμε ότι η κοπέλα αξίζει μία επίσκεψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2014
Όταν την πήρα εγώ δεν βρώμαγε...μάλλον δεν θα έχει πλυθεί από τότε...Γλώσσα
Είναι ψιλο/επικίνδυνη πάντως,που δεν έχει μωρομάντιλα να καθαρίζει την πούτσα...
Θέλει προσοχή...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1