Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315197
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Μαρια ειναι το μωρο που παντα ηθελα να ειχα για γκομενα οταν ημουν στη δεκαετια των 20-30 .
Ειναι γλυκια με μια πονηρη αλλα συναμα και σοβαρη εκφραση, που σε τραβαει και συγχρονως σε κραταει σε αποσταση ασφαλειας. Παρα πολυ ωραια χαρακτηριστικα προσωπου, σε σημειο που ηθελα να ρωτησω γιατι κατεληξε σε στουντιο και οχι σαν συνοδος επωνυμων κλπ (αν επεμενε να κανει αυτη τη δουλεια φυσικα). Με τα σεξυ εσωρουχα ειναι το κατι αλλο... φαντασου να το ντυσεις με καλα ρουχα και να σε συνοδευει εξω...
Σωμα πιπινοειδες καλιγραμο, πετιτ θα το ελεγα, με το αναλογο μεγεθος στηθους και καταπληκτικο μικρο κωλαρακι. Σε γενικες γραμμες, για μενα "το μωρο" !
Φυσικα περασα μαζι της, και οχι μια αλλα δυο φορες (σε διαφορετικες συνεδριες) , γιατι ηθελα να σιγουρευτω για το μεγαλο "ΚΡΙΜΑ" ...ναι σωστα διαβασατε, κριμα. Και αυτο συμβαινει απο τη στιγμη που θα μπει στο δωματιο... δεν σε κοιταει καν , απλα καθεται στο κρεβατι και εσυ ... προσπαθεις! ..να πιασεις βυζι , να πιασεις κολο, να χαιδεψεις το πολυποθητο αιδιο της ... για φιλια δε το συζηταμε καν, στο μαγουλο και αυτο δυσκολο , για οποιαδηποτε επικοινωνια πριν η και κατα τη διαρκεια ας το καλυτερα. Βασικα ειναι οπου προλαβεις και δε βαλει το χερι της (για προφυλαξη) η δε προλαβει να τραβηχτει. Και ολα αυτα με βλεμα οχι πια λαγνο οπως στο σαλοναρισμα, αλλα παγωμενο και απομακρο..
κατα τη διαρκεια της "πραξης" δε ... απλα βλεπει τη τηλεοραση , και πιστευω δε βλεπει βλεπει , αλλα απλα χαζευει προς τα εκει.
Μου εκανε τεραστια εντυπωση , και ειπα ενα μεγαλο κριμα. Η κοπελα απλα ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ να κανει αυτο που κανει και στο δειχνει με τον πιο απαισιο τροπο.. με το να νοιωσεις οτι τη βιαζεις. Για οσους σκεφτουν φταιξιμο απο μεριας μου τους πληροφορω πως σε ολες τις κοπελες γενικα ειμαι πολυ προσχαρος , ευγενης και gentle.

Δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο για τις συνεδριες μου μαζι της , ειναι μια οπτασια που οτι κι αν κανεις παραμενει ... αυτο ακριβως , ΟΠΤΑΣΙΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία 2
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.038
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2014
Τραγικό Money Mouth
20 Οκτωβρίου, 2014
Κεφάλι σε τοίχο!και μενα μου ειχε κανει καλη εντυπωση σε μια διερευνητικη επισκεψη στο Κατεχακη 5. Οι κριτικεςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης ομως λεγαν οτι ειναι κομοδινο και ετσι την αποφυγα και την γλυτωσα.
Οφειλουμε, αν σεβομαστε τον ιδρωτα του προσωπου μας να μην πηγαινουμε απροετοιμαστοι και να πιεζουμε και για εκπτωσηΓερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2