Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452376
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχαν περάσει τουλάχιστον 7 μήνες από την τελευταία φορά που συνευρέθηκα με την Ξένια. Μια κοπέλα πολύ κοντά στα εμφανισιακά μου standards. Ψηλή, ξανθιά, με ίσια μαλλιά στο ύψος της ωμοπλάτης. Πλούσιο σφριγηλό φυσικό στήθος, περιφέρεια που κολάζει, μακριά χυτά πόδια. Έχει χάσει και κάποια από τα περιττά κιλά που είχε πάρει και έχει ομορφύνει αρκετά, έτσι σε συνδυασμό με την προκλητική κουβέντα που είχαμε στο σαλόνι, η είσοδος στο δωμάτιο με το στρογγυλό κρεβάτι ήταν μονόδρομος.

Αφού φρεσκαρίστηκα την περίμενα ξαπλωμένος. Δεν άργησε να έρθει έχοντας αλλάξει το σετ εσωρούχων που φορούσε στο σαλόνι. Ξάπλωσε δίπλα μου και αφού μιλήσαμε λίγο ξεκινήσαμε με τρυφερές αγκαλιές, χάδια, φιλάκια και από τις δυο πλευρές. Την ξάπλωσα ανάσκελα και αφού περιποιήθηκα όλο της το σώμα, κατέληξα στο "γατάκι της" που έγινε για κάμποση ώρα το αντικείμενο της προσοχής μου, χωρίς η Ξένια να έχει αντίρρηση, όπως με άφησε να καταλάβω η όλη της συμμετοχή, που συμπεριλάμβανε δυνατούς, αλλά αληθοφανής αναστεναγμούς, βογγητά και χάδια.
Τα δικό της στοματικό που ακολούθησε ήταν αρκετά ποιοτικό, άλλοτε επιφανειακό και άλλοτε βαθύ, παιχνίδια με την γλώσσα, καραμέλωμα στα @@κια και πρόστυχα βλέμματα από τα πράσινα μάτια της .

Στο ίδιο κλίμα gfe συνεχίστηκε και το sex. Αρκετές οι στάσεις που αλλάξαμε ξεκινώντας με cow girl, συνέχεια στάση του λωτού, ιεραποστολικό για να πέσει η αυλαία με την Ξένια στα τέσσερα, μια στάση που είναι πρόκληση για τα αντοχές κάθε άντρα. Μιλήσαμε λίγο, μιας και το κουδούνι χτυπούσε ακατάπαυστα σε όλη της διάρκεια της συνεδρίας μας, κάτι που την «ανάγκασε» την να φύγει , αφού ήδη είχαμε υπερβεί κατά πολύ, τόσο με τα λόγια, όσο και με τοις πράξεις, τον προβλεπόμενο χρόνο και το σαλόνι ήταν ασφυκτικά γεμάτο.

Η Ξένια πλέον μπορεί να θεωρηθεί στανταράκι. Τα τελευταία χρόνια έχουμε «συναντηθεί» τέσσερεις φορές και όλες είναι ποιοτικές και με ανοδική πορεία. Έχουμε καλή χημεία, οικειότητα, η τεχνική της είναι αρκετά καλή και είναι απόλυτα δεκτική στα –λογικά –«θέλω» μου. Μια όμορφη κοπέλα για τα γούστα μου τουλάχιστον που πιστεύω στις συνεδρίες που θα ακολουθήσουν μπορεί να προσφέρει ακόμα περισσότερα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ξένια, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ξένια
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2014
Όντως έχει βελτιωθεί πολύ. Τόσο, που τείνω να αναθεωρήσω πλήρως την κριτική που είχα γράψει περίπου δυο χρόνια πριν.
16 Οκτωβρίου, 2014
Απορώ πως την εκθειάζετε!Εγώ πριν κανα χρόνο είχα περάσει χάλια με δαύτηνα
16 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε mauros gatos

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ξένια, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
16 Νοεμβρίου, 2014
"Έχει χάσει και κάποια από τα περιττά κιλά που είχε πάρει και έχει ομορφύνει αρκετά"...

Αυτό είδα και εγώ...θα τιμηθεί πάραυτα...Κουλ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4