Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199411
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Κέλλυ είναι μια πού γλυκιά κοπέλα με το χαμόγελο μόνιμα χαραγμένο στο πρόσωπο της. Είναι ξανθιά, με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου, και εκφραστικά μάτια. Ψηλή θα έλεγα, σώμα με καμπύλες, φυσικό στήθος σε ικανό μέγεθος, καλοσχηματισμένη sexy περιφέρεια. Σχετικά χαμηλών τόνων στο σαλόνι, δεν σε προϊδεάζει για αυτά που είναι ικανή να κάνει στο δωμάτιο.

Και αυτά που κάνει είναι πολλά και ποιοτικά. Αφού έκανε ντους μπροστά μου, ξάπλωσε δίπλα μου, και αφού μιλήσαμε λίγο ξεκίνησε να με φιλάει, και να με χαϊδεύει σε όλο μου το κορμί πολύ αισθησιακά και ερωτικά. Δέχτηκε χωρίς να δυσανασχετήσει και την δική μου ανάλογη περιποίηση για να συνεχίσουμε με στοματικό και από τις δύο πλευρές. Ξεκίνησα εγώ να ασχολούμαι μαζί της για αρκετή σχετικά ώρα με την Κέλλυ να ανταποκρίνεται πολύ θετικά με βαθιές ανάσες, χάδια, ζουλήγματα στο στήθος της και ρυθμικές συσπάσεις της μέσης της. Μου ανταπέδωσε με τον καλύτερο τρόπο τις φιλοφρονήσεις, με ένα πολύ ποιοτικό στοματικό (δεν την φανταζόμουνα τόσο καλή) αρκετά βαθύ με πολλά παιχνίδια της γλώσσας, και καραμέλωμα στα @@κια. Συνεχίσαμε με κλασσικό 69, έχοντας την επάνω μου, για κάποια λεπτά ακόμα με πανοραμική θέα της αξιοπρόσεκτης περιφέρειας της.

Ήρθε και η ώρα για sex. Έναρξη με cow girl, με αγκαλιές φιλία, χάδια αναστεναγμούς και βογγητά. Συνέχεια με στάση του λωτού, ιεραποστολικό. Λίγη ακόμα στοματική περιποίηση από μεριάς μου έχοντας την στα τέσσερα, πριν το τελική ευθεία της συνεδρίας μας, που γράφτηκε σε αυτή την στάση. Ξάπλωσε δίπλα μου και αφού μιλήσαμε περί ανέμων και υδάτων, χωρίς καμία ενόχληση από τον ευγενέστατο κύριο επί της υποδοχής, με ενδιαφέρον με ρώτησε αν πέρασα καλά και εάν ήταν καλή μαζί μου.
«Φυσικά» της απάντησα, που ήταν και η απόλυτη αλήθεια, για να αποχωρήσει με ένα πλατύ χαμόγελο ευχαρίστησης, δίνοντάς μου ένα πεταχτό φιλί στο στόμα…..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Κέλλυ, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού