Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 8 10
Στριπτιτζάδικα 34293
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
3.0
Χώρος
 
4.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χαίρετε φίλοι. Πρόσεξα ότι δεν υπαρχουν σχόλια ή παρατηρήσεις για το συγκεκριμένο στριπτητζάδικο. Και γιατί να υπάρχουν άλλωστε; Το συγκεκριμένο μαγαζί δεν έχει να προσφέρει πολλά και σαφώς δεν μπορεί να ανταγωνιστεί τα μεγάλα στριπτητζάδικα της Συγγρού.

Το έχω επισκεφτεί δύο φορές, φέτος την άνοιξη και το καλοκαίρι. Είναι στην είσοδο ενός ξενοδοχείου, δίπλα στα Goodies στην Μιχαλακοπούλου, απέναντι από το Hilton. Μάλλον από αυτά τα δύο ξενοδοχεία περιμένει να κάνει δουλειά και από το Holiday Inn που βρίσκεται λίγο παραπάνω. Κυριακές κλειστά. Εγώ προσωπικά θα προτιμούσα να πάω στο άλλο strip show που έχει ανοίξει στην περιοχή, στο Ritorno ή σε κανένα από τα κωλόμπαρα που υπάρχουν επί της οδού. Σαφώς εκεί μπορείς να βρείς ωραιότερες γκόμενες.

Οι περισσότερες γκόμενες εκεί μέσα είναι μαύρες. Για μένα αυτό είναι αρνητικό. Υπάρχουν 2-3 ρωσίδες, όχι σπουδαία πράγματα, μόνο μια ψηλή κοκινομάλλα αξίζει, δεν θυμάμαι το όνομά της, άρτια αφιχθείσα. Υπάρχει και ένα ωραίο πιπινάκι, η Λέιλα, βραζιλιάνα, 25 ετών, που μόνο για αυτή αξίζει να επισκεφτείς το μαγαζί, διότι κάνει το καλύτερο show και είναι και ευχάριστη παρέα. Επίσης, καλή είναι και η Σβετλάνα, εκ Σερβίας, γύρω στα 27.

Γενικά, show δεν έχει. Δεν βγάζουν το κιλοτάκι και δεν έχει sex show.

Ο Dj είναι ένα παλικαράκι που προσπαθεί...

Το μαγαζί είναι μονίμως άδειο, τουλάχιστον όποτε έχω παέι εγώ. Έχει όμως καλή εξυπηρέτηση γενικά. Ένας γεράκος σερβιτόρος που γενικά τρέχει και είναι παρών και μια τύπισσα, γύρω στα 45, που έρχεται, απλώνει την αρίδα της και αρχίζει να σε ψήνει για της γκόμενες: "Αυτή είναι καλή, να σου την φέρω για χορό;" και τα τοιάυτα.

Ο χώρος είναι ανοιχτός και δεν υπάρχουν γενικά σκοτεινά μέρη. Όλα στη φόρα. Το lapdance πάει 20 ευρώ. Prive δεν υπάρχει.

Αν το επισκεφτείτε, που σας προτείνω να μην το κάνετε, περάστε μετά από την καντίνα που είναι απέναντι, δίπλα στα MacDonalds, για κανένα λουκάνικο. Δεν έχετε ξαναφάει παρόμοιο. Ο πούστης ο καντινάς την ξέρει καλά τη δουλειά του...
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού