Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ένα από τα κορίτσια που ενώ ακούγονται θετικότατα σχόλια όλα αυτά τα χρόνια για τις υπηρεσίες και την εν γένει παρουσία της, δεν είχα καταφέρει να συναντηθώ μαζί της ήταν η Αλέξια. Η επαφή μου μαζί της μέχρι χθες είχε περιοριστεί σε μια δυο συναντήσεις στο σαλόνι και αυτές πολύ βιαστικές λόγω φόρτου εργασίας. Όμως χθες βραδάκι, αυτό το μοτίβο ήταν γραφτό να αλλάξει, μιας και λόγω σχετικής ησυχίας, βρέθηκα στο στούντιο και πέρασα στα ενδότερα με πρόγραμμα των 70 ευρώ για 69! Η υπηρεσία όπως πάντα ευγενέστατη, χαμογελαστή και ήρεμη με οδήγησε στο πολυτελές δωμάτιο με το τζακούζι. Ντουζάκι για χαλάρωση και ηρεμία και μετά από μικρή αναμονή ήρθε κοντά μου και η Αλέξια. Για όσους δεν την γνωρίζουν, είναι ξανθιά, με όμορφο πρόσωπο και μάτια, μικρό στηθάκι, με έντονα πεταχτές και ευερέθιστες ρώγες, ωραίο αδύνατο και σφιχτό κορμί, με πολύ όμορφη περιφέρεια και πόδια. Το πρώτο πράγμα που έκανε ήταν να βάλει μουσική η οποία έπαιζε από το τζακούζι και μάλιστα υπέροχη επιλογή εκ μέρους της με slow ερωτικά τραγούδια...Με πλησίασε με χάρη και τσαχπινιά και με την γλυκιά της, θαρρείς εντελώς παιδική φωνούλα της, ξεκίνησε να μου μιλάει για το καλοκαίρι της, και διάφορα άλλα θέματα ώστε να δημιουργηθεί οικειότητα.Τα χάδια έδιναν και έπαιρναν οπότε δε χρειαζόμουν κάτι παραπάνω, και με εντελώς φυσικό τρόπο ξεκίνησα να την περιποιούμαι με ιδιαίτερη έμφαση στις ωραίες ρώγες της,κάτι που της άρεσε όπως φάνηκε, στη συνέχεια στην κοιλιά της, μέχρι να φτάσω στο πανέμορφο και πραγματικά ευωδιαστό αιδοίο της. Υπέροχο, καλοσχηματισμένο και πεντακάθαρο δέχτηκε την περιποίησή μου για αρκετή ώρα, μιας και οι 2 από ότι φάνηκε το απολαμβάναμε εξίσου. Αληθοφανής ανταπόκριση, ωραία λόγια από μέρους της, με τη φωνούλα της και πνιχτές ανάσες. Σειρά να ανταποδώσει. Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα της στοματικής της περιποίησης. Σχετικά καλή, χωρίς να είναι κάτι το σούπερ, ήταν πολύ αισθησιακή. Γύρισμα και σε 69 όπου για λίγο συνεχίσαμε την παράλληλη περιποίηση.

Πρώτη στάση ιεραποστολικό, σε αργούς ρυθμούς, με φιλιά εκατέρωθεν στα μάγουλα, στους λαιμούς μας, στο στήθος της, για αρκετά λεπτά, μέχρι να φέρει τα πόδια της ενωμένα μπροστά στο πρόσωπό μου όπου ανέβηκαν οι ρυθμοί και η συμμετοχή της. Έδειξε μεγάλη εξοικείωση και κατάρτιση στις ποδολαγνικές μου ορέξεις, διαθέτει πολύ ωραία πατουσάκια, μαλακά, με ωραία ίσια δάχτυλα και ερεθίζεται αρκετά όταν ασχοληθείς μαζί τους. Γύρισμα στα 4, με σωστό στήσιμο, συνέχεια στους ίδιους ρυθμούς και για συνέχεια σε cowgilr έχοντας την ευκαιρία να ασχοληθώ ξανά με τις όμορφες ρώγες της. Εκείνη είχε αναλάβει το ρυθμό και κουνιόταν ακολουθώντας το ρυθμό του strangers in the night. Τελευταία στάση reverse cowgirl με ωραία θέα το κωλαράκι της και αργούς ρυθμούς που με τρέλλαναν όπως επέλεγε να κουνηθεί...Το τέλος με βρήκε αργά και ηδονικά στα υπέροχα πατουσάκια της μετά από μια πολύ όμορφη και απαλή footjob κάτι που το απόλαυσα στο μέγιστο βαθμό....

Η Αλέξια επιβεβαίωσε εν πολλοίς τα θετικά σχόλια των συναγωνιστών, είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι, παρέχει πολύ καλές υπηρεσίες χωρίς ακρότητες και "ταρζανιές", σέβεται τα λεφτά που λαμβάνει και αν της φερθείς όπως πρέπει και με σεβασμό σίγουρα θα στο ανταποδώσει στο πολλαπλάσιο.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού