Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351705
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θεωρώ την Εμιλυ μια τις πλέον γνωστές κοπέλες τουλάχιστον για αυτούς που ασχολούνται με τα studio. Νεαρή αδύνατη, με «μοντελέ» σώμα, χωρίς όμως να χαρακτηρίζετε skinny, μέση «δακτυλίδι» καμπυλωτή περιφέρεια και φυσικό στήθος και ρώγες έτοιμες να ανταποκριθούν στο ερωτικό κάλεσμα. Ίσια μακριά ξανθά μαλλιά, σαρκώδη χείλη, πονηρό βλέμμα.

Τουλάχιστον ένα εξάμηνο είχε περάσει από την τελευταία φορά που την είχα τιμήσει, δεν είχε τύχει να την δω πολλές φόρες στις τελευταίες μου τσάρκες, έτσι δεν ήταν δύσκολη η απόφαση για μια νέα συνάντηση, πόσο μάλλον αφού και οι «αναμνήσεις» πολύ θετικές.

Χαμογελαστή ήρθε στο δωμάτιο, ξάπλωσε δίπλα για να αρχίσει ο «αγώνας» που κυμάνθηκε με πολύ ένταση, πάθος και είχε πολλές «φάσεις». Πολύωρα και ποιοτικά προκαταρκτικά και από τις δυο μεριές, όπως και στοματικό που ακολούθησε σε πολλές ποικιλίες, στάσεις και γωνιές πότε «κατά μόνας»/ εναλλάξ και πότε με κλασσικό 69,με sex σε πολλές στάσεις σε έντονο κλίμα gfe που πολύ συχνά διακοπτόταν για oral πινελιές. Μετά το τέλος κουβεντούλα, πειράγματα, εκατέρωθεν κομπλιμέντα και ευχαριστίες και αποχώρηση.

Ήταν η τρίτη φορά που συνευρέθηκα με την Εμιλυ σε βάθος χρόνου και σαφώς ήταν η καλύτερη. Έχει δημιουργηθεί οικειότητα, χημεία, είναι πιο άνετη, πιο «λυμένη» μπορώ να πω, έχει μάθει και έχω μάθει τα «κουμπιά μας», και έτσι χαλαρά μπορώ να χαρακτηρίσω πλέον τις συνεδρίες μας άκρως ποιοτικές, που σίγουρα την επόμενη φορά θα τις εμπλουτίσουμε, μιας και προσφέρει φουλ πρόγραμμα, για να κάνω και λίγη ενημέρωση….. .

Αυτά για την εμπειρία μου με την Εμιλυ, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού