Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280465
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μαριάννα δεν είναι άγνωστη στον χώρο των studio μιας και έχει πολυετή θητεία παρά το νεαρό της ηλικίας της. Γυναίκα με μεσογειακή ομορφιά, ψηλή, το σώμα της με καμπύλες χωρίς περιττά κιλά αλλά με τα απαραίτητα love handles και φυσικό στήθος. Μαύρα σγουρά μακριά μαλλιά, πρόσωπο με όμορφα χαρακτηριστικά, τσαχπίνικη ματιά γεμάτη αυτοπεποίθηση. Από τον Δεκέμβριο του 2013 είχαμε να βρεθούμε κάτι που «σταμάτησε» σήμερα.

Στα του δωματίου : Ευδιάθετη και χαμογελαστή ήρθε στο δωμάτιο, έβγαλε τα μαύρα sexy εσώρουχα της και ξάπλωσε δίπλα μου. Μιλήσαμε λίγο και με τρυφερές αγκαλιές και χάδια που στην πορεία έγιναν πιο έντονα ξεκίνησε η συνεδρία μας. Μετά από πολύωρα και υψηλού επιπέδου προκαταρκτικά, προσχωρήσαμε εναλλάξ σε oral sex όπου η συμμετοχή της και η ανταπόκριση της ήταν κίνητρο για να συνεχίζω κάτι που έδειχνε να επιθυμεί. Εντύπωση μου έκανα τα απαλά/τρυφερά χάδια/πέρασμα των ποδιών της στην πλάτη μου, όση ώρα εγώ ήμουν αφοσιωμένος στο «γατάκι της»
Το δικό της στοματικό απολαυστικό, καλύτερο από κάθε άλλη φορά με ενασχόληση με όλη την ευρύτερη περιοχή σε διάφορες στάσεις και παραλλαγές. Στο κυρίως πιάτο κυριάρχησε έντονο πάθος, από την αρχή μέχρι το τέλος. Κάθισε δίπλα μου μέχρι να πέσουν οι σφυγμοί, μιλήσαμε, μου είπε για τα μελλοντικά της σχέδια, με φίλησε και με καληνύχτισε εν μέσω εκατέρωθεν ευχαριστιών.

Η Μαριάννα είναι μια κοπέλα που σε κάθε μας συνάντηση (η πέμπτη σε βάθος πενταετίας) γίνεται και καλύτερη. Ξέρει (ή μάλλον έχει καταλάβει) τι μου αρέσει και το υλοποιεί. Μου προσφέρει το gfe κλίμα που προτιμώ, με πολλά και ποιοτικά προκαταρκτικά, «τρυφερό» sex από την πρώτη μέχρι την τελευταία στιγμή που το συνοδεύει με άψογο social time πριν και μετά την συνεύρεση. Δεν ζητάω κάτι παραπάνω……….

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαριάννα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2014
Χμμμ;εχει καποια σχεση με την Μαριάνα του 36 / 36Α?
12 Οκτωβρίου, 2014
Ναι.
Είναι η ιδια κοπέλα.
ΠΑαλιοτερα και σαν Αλικη στο Πιπινου 118 και Σ. Πατση 40
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2