Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 401741
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήταν μόλις η δεύτερη φορά που έβλεπα την Σάννυ σε αυτή την τσάρκα μου. Μια κοπέλα που είχε «κερδίσει την συμπάθεια» μου από την πρώτη μας συνάντηση σε παλιότερη τσάρκα. Νεαρή, κλασσική νταρντάνα με πλούσιες καμπύλες αλλά καθόλου χαλαρή. Ψηλή σχετικά, με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου. Πλούσιο στήθος, ζουμερή περιφέρεια, αφράτους γλουτούς. Σαρκώδη χείλη, αρκετά ευδιάθετη και κεφάτη στο σαλόνι με πειράγματα και όμορφο χιούμορ. Θα τολμούσα να πω ότι θα μπορούσε να ήταν η μικρότερη αδελφή της γνωστής μας Βαλεντίνας που εργάστηκε για μεγάλο διάστημα στο συγκεκριμένο studio. Δεν δυσκολεύτηκα να αποφασίσω για την στενότερη γνωριμία.

Σκουπιζόμουν ακόμα από το ντους όταν έκανε την είσοδο της στο δωμάτιο. Γέλασε, ξάπλωσε βγάζοντας το μαύρο κορμάκι που φορούσε. Εύκολα έσπασε ο πάγος, μιας και έχει πολύ όρεξη για κουβέντα. Μια κουβέντα που σταμάτησε με τα πρώτα χάδια και από τις δύο πλευρές, αγκαλίτσες και πεταχτά φιλάκια, για να συνεχίσω να περιποιούμαι όλο της το σώμα, μέχρι να φτάσω στην ευαίσθητη περιοχή, όπου η ανταπόκριση της ήταν αξιομνημόνευτη. Και το δικό της στοματικό που ακολούθησε που περιλάμβανε όλη την ευρύτερη περιοχή και τα @@κια ήταν καλό σε γενικές γραμμές. Στο sex στις στάσεις που αλλάξαμε (ιεραποστολικό και στα τέσσερα) η συμμετοχή της σε καλά επίπεδα, με αγκαλιές, αναστεναγμούς και βογγητά. Μετά το τέλος κουβεντούλα χωρίς να χάσει στιγμή το χιούμορ της και το χαμόγελό της.

Η συνάντησή μου με την Σάννυ χωρίς να πιάσει «ταβάνι» ήταν αξιοπρεπέστατη. Τα προκαταρκτικά της καλά, το στοματικό της ποιοτικό, στο sex η συμμετοχή της ικανοποιητική. Έλειπε όμως αυτό το κάτι που κάνει κάποιες συναντήσεις μας να τις θυμόμαστε για καιρό. Ίσως να μην αναπτύχθηκε η κατάλληλη χημεία μεταξύ μας, κάτι που δεν μπορεί να έρθει κατά παραγγελία, όπως έχω γράψει και παλιότερα. Όμως για να μην την αδικώ, τίμησε τα χρήματα που πήρε, προσπάθησε για την ικανοποίηση μου και κατάφερε να μου προσφέρει μια συνάντηση σαφώς πολύ ανώτερη από τον μέσο όρο.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σάννυ, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάνυ
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού