Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 377746
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Παρασκευη πριν γυρισω σπιτι και με ολη την ενταση της εβδομαδας λεω δεν σταματαω ( περναω τακτικα απ εξω ) να δω την Ανισα.? Πραγματι η μηχανη πανω στο πεζοδρομιο (εξ ου και το 10 στο parking)και μπουκαρισμα με σταση στον πρωτο οροφο. Η κυρια στην υποδοχη με ρωτησε αν θελω κατι και αν ξερω την κοπελα και μετα φωναξε την νεαρα η οποια ηρθε καπως υποτονικα χωρις αερα και αγελαστη το οποιον στην πορεια καταλαβα γιατι δεν χαμογελαει. Παραβολο των 70 για ελευθερο στοματικο και 69. Το καλο στο δωματιο το οτι διαθετει ντουζιερα. Ολα τα αλλα μετρια. Μετρια στρωμενη η αρενα, μετριο δωματιο σε χωρητικοτητα, ουτε καν tv δεν διαθετει. Γενικα σου βγαζει κατι απ τα συγχρονα μπουρδελα της δεκαετιας του 90 οταν αρχιζαν να γινονται πιο ανθρωπινα ( σχετικα με αυτα που εχουμε ζησει εμεις οι παλαιοτεροι τις εποχες του 80 με το τσιγκινο βρυσακι που το γεμιζε με νερο η τσατσα το σαπουνι που σιχενοσουν να το αγγιξεις και το κωλοχαρτο να σκουπιστεις διπλα στον ξεχειλισμενο καδο πατωντας πανω στις χρησιμοποιημενες καποτες) αλλα σαν να παγωσε ο χρονος εκει. Η κοπελα τωρα ηταν κι αυτη μετρια σε ολα και τι εννοω. Αλβανικης καταγωγης και δηλωνει 21 χρ.Ενω ειναι ψιλοκαλη την χαλαει πολυ το στομα της. Λειπουν πλαινα δοντια και αυτα που εχει ειναι καπως αναρχα στο στομα της. Κοινως αν ειχε επενδυσει σε εναν οδοντιατρο η βαθμολογια στην εμφανιση θα ηταν αισθητα βελτιωμενη. Η προεξεχουσα ελαφρως κοιλιτσα δεν σε χαλαει γιατι ειναι αρκετα σφιχτη. Ο βυζουλας ειναι 2 με 2,5 με ωραια ρωγα και το δινει απλοχερα. Το μουνακι σκουροχρωμο και δεν αφηνει δαχτυλιασμα παρα μονο εξωτερικα. Το ατου της ειναι το πατουρι το οποιο με μεγαλυτερο παραβολο το δινει. Μπηκε μεσα περιμενε να τελειωσω το τσιγαρο μου και ανεβηκε απο πανω μου δινοντας μου τα βυζια να παιξω για αρκετη ωρα με κραυγουλες αλλα Αλικη Βουγιουκλακη. Εναρξη μετα μετριου στοματικου χωρις χερια σε πρωτη φαση. Ξανα απο πανω μου ξανα βυζοπαιχνιδι με ανεβασμα του μουνιου της στα μουτρα μου με πιο πολλες ηθοποιηστικες κραυγουλες. Περασμα λαστιχου στησιμο στα τεσσερα και σφυροκοπημα που ενω στην αρχη πηγε να "κλεψει" στην πορεια το διορθωσε. Συμπερασμα ουτε κλαις ουτε γελας. Ολα μετρια.

Καλα που δεν ειπα να μου κανει κανα καφεδακι γιατι τον πινω γλυκο και σιγουρα θα μου τον εφτιαχνε κι αυτον μετριο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Ανίσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού