Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280537
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη αργά το βράδυ με τη συντροφιά του cheyenne στο αμαρτωλό βουνό και στο συγκεκριμένο στούντιο για τα "μάτια" της Έλενας. Την είχα δει το προηγούμενο μόλις βράδυ για πρώτη φορά, αλλά ήταν τόση η θετική εντύπωση που μου έκανε τόσο εμφανισιακά αλλά και με τον τρόπο της που θεώρησα ότι δεν υπήρχε λόγος να καθυστερήσω περαιτέρω τη συνάντησή μας.Πρόκειται για μια όμορφη κοπέλα, με καστανά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο με ανοιχτόχρωμα μάτια, ωραίο, λεπτό και γυμνασμένο κορμί, με ενισχυμένο 2.5άρι στήθος και ωραίο μικρό και σφιχτό κωλαράκι. Γενικά μέσα στα γούστα μου και πολύ παραπάνω.Ο ευγενέστατος κύριος Θάνος, αφού με βοήθησε να αποφύγω καποιους ενοχλητικούς που είχαν κάνει κατάληψη στο σαλόνι και θορυβούσαν, με τοποθέτησε στο δωμάτιο δεξιά όπου και εκεί έγινε η επίδειξη της κορασίδας,απλά για να "φρεσκάρω" τη μνήμη μου...Γερο-μύστης Πληρωμή του προγράμματος για 69 στα 70 ευρώ, μου έφερε πετσετούλα σφραγισμένη και παγωμένο νεράκι και με άφησε να χαλαρώσω.

Δεν άργησε ιδιαίτερα να έρθει δίπλα μου η Έλενα, και στα Αγγλικά αποκλειστικά ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες για να υπάρξει μια οικειότητα. Διέγνωσα έναν πολύ ευχάριστο και ευγενικό χαρακτήρα, χαμογελαστό και ήρεμο κάτι που μου άρεσε ιδιαίτερα. Ξεκινώντας εγώ τη διαδικασία, τα πρώτα χάδια και φιλιά ήταν γεγονός, μύριζε υπέροχα και μεθυστικά, ενώ η ανταπόκρισή της στην περιποίηση μου από τα πρώτα σημάδια έδειχνε θετικότατη. Ιδιαίτερη ενασχόληση με το όμορφο στήθος της και τις ρώγες της, την κοιλιά της, το λαιμό της, μέχρι που έφτασα στο όμορφο αιδοίο της. Αργός ρυθμός, οπως ήθελε εκείνη, απαλές κινήσεις εκ μέρους μου και εκείνη με κλειστά μάτια να συμμετέχει όπως πρέπει. Για αρκετά λεπτά έμεινα κολλημένος εκεί, περιποιούμενος και τις κλειδώσεις της, τα πατουσάκια της και ξανά το στήθος της παράλληλα. Σειρά για τη δική της ανταπόδωση με πολλά φιλιά κυρίως στο στήθος μου, στο λαιμό μου, ενώ πλησίαζε σε απόσταση αναπνοής τα στόματά μας, αλλά τελευταία στιγμή γυρνούσε μάγουλο και με απέφευγε. Δε σας κρύβω ότι αυτό το παιχνίδι με "άναψε" ιδιαίτερα. Έφτασε χαμηλά, όπου επιδόθηκε στο στοματικό της το οποίο θα το χαρακτήριζα απλό μεν...εξαίσιο δε! Και τι εννοώ....αργοί ρυθμοί, πολύ αργές και ήρεμες διεισδύσεις στο στόμα της, να με κοιτάει συνέχεια με τις ματάρες της, να κάνει διάφορα παιχνίδια με τη γλώσσα της στο κεφαλάκι του πέους μου, και να το κοπανάει πάνω στη γλωσσίτσα της απαλά και ήρεμα. Μπορεί να έχω δεχτεί και καλύτερες πίπες, αλλά τόσο αργή, αισθησιακή και παθιάρικη είχα καιρό.

Χωρίς να ανασηκωθώ καθόλου, ήρθε από πάνω μου, σε στάση cowgirl και αργά με οδήγησε μέσα της και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει στους ίδιους ρυθμούς, έχοντας εγώ στο στόμα μου τις όμορφες ρώγες της. Συνεχίστηκε το ιδιόμορφο παιχνίδι με το κυνηγητό του φιλιού, κάτι που είχε πλάκα και μας προκάλεσε αρκετό χαμόγελο κάποιες στιγμές. Καλή συμμετοχή, μέχρι που γυρίσαμε σε ιεραποστολικό και συνεχίσαμε σε λίγο πιο έντονο ρυθμό, με καλή ευλυγισία εκ μέρους της φέρνοντας τα πόδια της πίσω στο κεφάλι της, δίνοντάς μου καλή πρόσβαση. Τελευταία στάση στα 4, με πολύ ωραίο στήσιμο, με ανοιχτά τα πόδια της, ανασηκωμένη τη μέση της και το κεφάλι της χαμηλά, το κωλαράκι της υπέροχο σε αυτή τη στάση και μέσα σε αρκετά πιο έντονους ρυθμούς και συμμετοχή και παρότρυνση από εκείνην, μετά από κάμποσα λεπτά με βρήκε το τέλος μέσα της απόλυτα ευχαριστημένο...

Η Έλενα είναι νέα στον χώρο στην Ελλάδα, αλλά όχι και γενικά, μιας και έχει δουλέψει και στο εξωτερικό, διαθέτει εμπειρία, ξέρει να ψυχολογεί τον παρτενέρ της και τι θέλει και κάνει ό,τι μπορεί για να φύγεις ικανοποιημένος από το δωμάτιο. Αποπνέει μια ηρεμία, μια χαλαρότητα, το χαμόγελό της βοηθάει στη δημιουργία θετικού κλίματος και πραγματικά θεωρώ ότι έχει να προσφέρει πολλές ευχάριστες στιγμές σε όσους την επιλέξουν.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2014
Ωραίος λαγέ,έκανες κασκαντεριλίκι...Γερο-μύστης
Δηλαδή το μωρό,αν θες να παίξεις λίγο πιο έντονα μπαλίτσα...αντέχει?Κατσικογάμης
12 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μμμμ....τι να σου πω??? μου φάνηκε τόσο gfe και γλυκιά που δεν μπορώ να τη φανταστώ σε αγριάδες...Σπασίκλας
12 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν μου αρέσουν οι αγριάδες...εννοώ σεξ τύπου Φαίης...που ζει για το γ@μήσι...Έρωτας
14 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όχι...δεν είναι τέτοια φάση...Σπασίκλας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4