Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συγκεκριμένη κριτική θα μπει δύο φορές. Δεν είναι ανάγκη να τη διαβάσετε και τις δύο, αλλά είμαι υποχρεωμένος να το κάνω για να μην αδικήσω καμία. Ακόμα καλύτερα να μην τη διαβάσετε καθόλου. Άλλωστε με τίποτα δεν μπορώ να φτάσω την ποιότητα των κ.κ. Blizardeye, The saint, rigomortis, ΠΥΡΑΥΛΟΣ και ίσως μερικών ακόμη που αυτή τη στιγμή μου διαφεύγουν.

Αφορά μια νέα υπηρεσία που προσφέρουν δύο κορίτσια η Αλίκη και η Sabby.
Κατά δήλωσή τους είμαι ο πρώτος που τη δοκίμασα από το μπου και δεύτερος συνολικά, απλά επειδή ο πρώτος δεν γράφει εδώ είπα να σας πληροφορήσω.

Το ραντεβού κανονίστηκε με την Sabbi. Η Αλίκη άλλωστε με είχε στον πάγο για λόγους που ούτε η ίδια δεν μπόρεσε να μου εξηγήσει. Κεφάλι σε τοίχο! Νομίζω όμως ότι άλλαξε γνώμη για μένα. Τα λόγια της Sabbi είχαν πολύ πλάκα όταν τη ρώτησα «είσαι σίγουρη ότι θα την καταφέρεις να έρθει?» μου απάντησε «θα στη φέρω ζωντανή ή νεκρή». Μεγάλο χαμόγελο

Έχω γράψει κριτική για τη Sabbi αλλά νομίζω πως πρέπει να συμπληρώσω κάποια πράγματα. Εμφανισιακά είπαμε δεν έχει κορμί μοντέλου αλλά πολύ θηλυκό, καμπυλωτό και σφριγηλό σώμα. Τεχνικά έχει βελτιωθεί πολύ, εκεί όμως που δεν παίζεται είναι στον χαρακτήρα. Πολύ cool άτομο χαλαρή και άνετη, τυπάκι σκέτο Κουλ που θα μπορούσε άνετα να είναι το φιλαράκι σου. Την Αλίκη τη γνωρίζετε οι περισσότεροι και την έχετε περιγράψει σωστά, όλο σκέρτσο και νάζι.

Στον αγώνα τώρα τι να πω. Ο τίτλος τα λέει όλα, αυτοκρατορία των αισθήσεων. Τρία στόματα σε ένα, δύο γλώσσες να γλύφουν το κάτω κεφάλι και να γλείφονται μεταξύ τους, περιποίηση από τη μία στο εργαλείο και η άλλη στα μπαλάκια, με εναλλαγές, με ήχους, με μυρωδιές, με υγρά. Πολλά υγρά με έγλυψαν από πάνω μέχρι κάτω, ξανά και ξανά. Προσπαθούσα να ανταποδώσω όσο μπορούσα, δεν ήξερα που να πρωτοπιάσω που να πρωτογλύψω πια τρυπούλα να δαχτυλοσκοπήσω. Θα ήθελα να ήμουν Λερναία Ύδρα θα ήθελα να ήμουν Βούδας με πολλά κεφάλια και χέρια να γευτώ κάθε σημείο τους.

Ένας χορός σε ένα παλιοδωμάτιο σε ένα παλιοξενοδοχείο (Μέδουσα) Κεφάλι σε τοίχο! βγαλμένος από τις χορογραφίες των Bolshoi ballet . Δεν θα περιγράψω άλλο τι έγινε αυτή τη φορά, θα αφήσω να τα ανακαλύψετε εσείς.
Το καλύτερο από όλα ότι ήταν χαλαρές και οι δύο χωρίς επόμενο ραντεβού και δεν κοίταξαν ρολόι. Ξεπεράσαμε κατά πολύ το συμφωνημένο χρόνο τόσο μάλιστα που θα έπρεπε να πληρώσω τα διπλά. Ήταν όμως ξεκάθαρες «θέλαμε και κάτσαμε, εσύ πληρώνεις τα συμφωνηθέντα» μου είπαν. Μπράβο κούκλες.

Υ.Γ.: Τους είπα ότι θα γράψω κριτική και μου ζήτησαν να μην είναι βιβλίο χαχαχα.

Χαιρετώ και ελπίζω να σας διαφώτισα έστω και λίγο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.210
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, PSAXTIRI, wired77 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2014
LoL... Έπεσες και εσύ στα δίχτυα... της ρωσσόφωνης.. Αλλά αφού το ευχαριστήθηκες χαλάλι Κουλ
(Updated: 10 Οκτωβρίου, 2014) 10 Οκτωβρίου, 2014
Μπράβο καταφέρατε και αυτόν τον άθλο, όπως ο Ηρακλής με τα 12 κατορθώματα του
(Updated: 11 Οκτωβρίου, 2014) 10 Οκτωβρίου, 2014
Για να μαι ειλικρινής περίμενα κάτι εκκωφαντικό να διαβάσω μετά τα πρώτα σχόλια στα θρέντς εχθές.
Αφού πέρασες καλά αυτό μετράει!Πάντα τέτοια!Κουλ
10 Οκτωβρίου, 2014
"θα στη φέρω νεκρή ή ζωντανή..."...φοβερή ατάκα!!!Κουλ μάγκες πραγματικά μαύρο στο μέδουσα...δεν υπάρχει κάτι χειρότερο νομίζω...χίλιες φορές lacoba...Κουλ
11 Οκτωβρίου, 2014
+1 Μεγάλο χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5