Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
εχοντας μεινει αχυστος απο την Ζανα (η οποια μοιαζει στην περιγραφη με τη Νινα, λες να την λενε Ζανινα? αν ναι παιχτηκε μαλακια, γαμησα χωρις παθος μια πορνη που ηθελα να γαμησω με παθος) στο ιασωνος 10, εκανα μια βολτα μπας και δω ασπρη καποτα.
ειχε λιγο κοσμο, οπου περιμενα βγαιναν μπαζα, δεν μου κινησε την περιεργια καμια (μια κατερινα ισως στο ιασωνος 20β στον 1ο οροφο, αλλα μυρισε φολα παρολο που ηταν φρεσκο).
μπαινω και μεσα σε αυτον τον παρακμιακο οικο, που εχω ριξει μερικα πολυ βρωμικα μανικια, και λεω "ισως να αποδωθει δικαιοσυνη, εδω που εχω περασει και ομορφες στιγμες". βγαινει μια μαυρουλα, με πολυ καλο σωμα, καλο κωλι 2αρι βυζο και προσωπο μετριο αλλα ανεκτο, με καλη διαθεση -το σημαντικοτερο.
δεν ειχα προετοιμαστει ψυχολογικα για μαυρη, αλλα ειπα "γιατι οχι? και δω μεσα στη βρωμα ειναι αλλωστε!". η τσατσα δεν σηκωθηκε ποτε απο την καρεκλα (μια τοφαλα σιτεμενη αλλα ευγενικη) και δεν την εκοψα να μπορει κιολας. η κοπελα μου ειπε πως οσο αλκοολ και να ηπια δεν θα βιαστει να φυγει απο το δωματιο (δεν ειχα αλλα λεφτα για 3η συνεχομενη μαχη, ασε που αν μαζευα μικροβια απο 3 διαφορετικα κρεβατια του μεταξουργειου θα μεταμορφωνομουν σε ΠΑΚΙ-μαν, ειναι ενα ειδος x-men )

μπαινω στο δωματιο...παρενθεση. ΝΑΙ ΠΑΛΙ. πιστευω τα μπουρδελα του μεταξουργειου με εχουν κανει πολυ ανεκτικο, κομαντο μπορω να πω! παλια ημουν σιχασιαρης γενικα, μετα τις πρωτες επιδρομες στο μεταξι ομως, και σε καμπριο χημικη τουαλετα με περιστερωνα απο πανω, την οποια εχεις παρατημενη μεσα σε στρατοπεδα συγκεντρωσης μεταναστων ξεκλειδωτη να με βαλεις να γαμησω,
θα τα καταφ....... νταξει μην υπερβαλουμε. καταλαβαινεται ολοι τι εννοω.. σχολειο και στρατος μαζι το μεταξουργειο λοιπον! ναι το δωματιο ηταν για το πουτσο αλλα επαιζε τσοντα με λεσβιες. πλενομαι και αραζω.

μπαινει μετα απο λιγο η γαζελα μεσα, ορεξατη. γδυνεται και καθεται διπλα μου. αρχιζω να χουφτωνω εγω, πολυ καλο σωματακι, σφιχτο. η ρωγα ειναι λιγο περιεργη στην αισθηση, σαν να τη δαγκωσε ρινοκερος με σιδερενια μασελα. εκεινη αρχιζε να παιζει τον ταλαιπωρημενο μητσο, να παρει τα πανω του για να μπει το κρανος. στην ημιστυτη πουτσα μου (το αλκοολ ακομα να ρεει στις φλεβες) στραβοφοραει την καποτα, και την απλωνει στον κορμο σαν να τραβαει ποδοσφαιρικη καλτσα. και αρχιζει την πιπα.
η πιπα ηταν μετρια προς κακη. ειχε καλο ρυθμο, τα τσιμπουκοχειλα αρπαζανε καλα, δεν τον επαιρνε πολυ βαθια, αλλα κατι εκανε (δεν νομιζω να ηταν δοντι ηταν αλλη αισθηση) και με ποναγε. σαν τα χειλη της να ηταν γυαλοχαρτα, ή σαν να τα εσφιγκε υπερβολικα. αφου ηρθε η επαρση της σημαιας (θα ελεγα 90% στυση) και αλκοολοαιματωθηκε το πουτσοκεφαλο, την εφερα απο πανω κλασσικα. αρχισε τα καθισματα αυτη, μετρια αισθηση, αλλα η κοπελα καμια συμμετοχη. απλα καθισματα. στα γρηγορα της λεω "παμε για πισω οψη". καλο στησιμο, και αρχιζω ελαφρια μπες βγες, μουγκα αυτη. για κανα 2λεπτο πηδαω ετσι και περνανε σκεψεις στο κεφαλι μου, ακυρα πραγματα, ειχα ξεχασει οτι γαμουσα. μετα αρχισε μια εσωτερικη διαμαχη με θεμα "μαλακα συγκεντρωσου μπας και χυσεις ποτε σου", οποτε συμφωνησα με το εαυτο μου που εχει αρκετα συχνα δικιο, και συγκεντρωθηκα.

ανεβασα ενταση, ειχε καλη αισθηση το μουνι της (παιζει να γαμαγα και κωλο, μαυρο δωματιο μαυρη αυτη ζαλισμενος εγω, δεν παιρνω ορκο για τιποτα). τα χερια αρχισαν να παιζουν με τον κωλο της (ειδα κατι σημαδια στην πλατη αλλα αν αρχιζαν οι σκεψεις παλι θα τελειωνα στο νεροχυτη με μαλακια μονος μου, τα αγνοησα), και η πουτσα μου πλεον επιασε το 100% της στυσης. ξαφνικα την ακουω να βογγαει ελαφρως, η αισθηση ηταν πλεον πολυ καλη στο μουνι της (ή κωλο ή αφαλο) και το ειχα πιστεψει οτι θα χυσω. γραπωνω τα κοκκαλα της λεκανης της, και αρχιζω να γινομαι βιαιος, σουπερ κακος θα ελεγα. αφου πιανω μια σταθερη ταλαντωση 3μπες-βγες ανα second με αυτην να εχει αρχισει να ενθουσιαζεται πλεον, μετα απο κανα διλεπτο εβγαλα το βοσπορο στην καποτα, 20 δευτερα εχυνα. το ειχα εφχαριστηθει τελικα, ολα ειχαν παει κατ'ευχην. σηκωνεται η τζουλια που λες, μου λεει "ανεβηκε η μπαταρια?" εννοοντας μαλλον την αποτομη αλλαγη συμπεριφορας μου στον αγωνα. ημουν πολυ κουρασμενος, οτι και να ρωταγε θα ελεγα "ναι" γιατι το "οχι" εχει 2 συλλαβες. πλυσιμο, ευχαριστω και πουλο. οπως βγηκα η τσατσα ακομα καθοταν, αν ειχα ορεξη θα την ρωταγα ποσα θελει να μπει στο δωματιο μαζι μου, και ποσα ακομα για να σηκωσει τη κωλαθρα της απτην καρεκλα και να πλυνει κανα σεντονι που εχουν να αλλαχτουν απο τοτε που ανοιξε το οικημα. αλλα δεν ειχα ορεξη και ειπα κατι σαν καληνυχτα χωρις φωνηεντα.
τιμια κοπελα, αξιο δεκαρικο, ενα παραδοξο με το μουνι της ειναι οτι εχει καλη αισθηση για μαυρη (φανταστειτε εβαλε και κρεμα μπροστα μου), χαμογελαστη, θα υπαρχει στα υποψιν ΑΝ ποτε ξαναπατησω μεταξουργειο. καλο το δεκαρικο αλλα αν ειναι να τα δινω 2-2 και να μπαινω σε σταβλους, καλυτερα να παρω αποφαση οτι δεν μπορω να τελειωσω στο δεκαλεπτο και να δινω απευθειας 20 φυλης για 15 λεπτα με πιο ομορφη γκομενα και σιγουρα καθαρο χωρο. αξιζει, για εμενα τουλαχιστον.

εφυγα, ολη η γυρω περιοχη βρωμοκοπαγε κατρουλιλα, ενα πρεζακι ειχε γονατισει προκλητικα να μαζεψει τη σκονη του, ηθελα να του ριξω ενα σουτ στον κωλο αλλα φυσικα δεν θα πειραζα ποτε ανθρωπο που δεν με πειραξε, θα ειχε ομως πλακα.
εφτασα σπιτι αποφευγοντας κεντρικους δρομους και μπλοκα γιατι η κληση αυτη θα σημαινε το τελος των μπουρδελικων επισκεψεων, εβαλα τα ρουχα πληντυριο και μπηκα για μπανιο, μου εφυγε μαζι με τα μικροβια και οτι υπολοιπο μεθυσιου ειχα, και αραξα να γραψω τις δυο κριτικες φρεσκες φρεσκες, μιας και ο μορφεας γαμιεται.
σκεφτομαι πολυ σοβαρα να ανοιξω ενα κρασι που εχει στο ψυγειο. αν γραψω πολλα σχολια στο φορουμ σημαινει οτι το ανοιξα.
καλη συνεχεια, και ειρηνη παιδια, ειρηνη και πουτσα μονο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
paparotriftoulas
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
28.974
Πόντοι:
10.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kaavlas, fouxter

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2014
...η αισθηση ηταν πλεον πολυ καλη στο μουνι της (ή κωλο ή αφαλο)!!!!!!!!!!!!!!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ΑΞΙΟΣ!!!!!!!!!!!
10 Οκτωβρίου, 2014
Mπραβο χυστη μου...αξιος ,μου αρεσε πολυ η περιγραφη σου...
11 Οκτωβρίου, 2014
Ωραίος τύπε,έχεις μπει δυναμικά
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3