Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευμα πεμπτης και λγο πρι αρχισει να πεφτει ο ηλιος βρεθηκα Αγκυρας12Β και ειπα να μπω μεσα.Ετσι μπαινω και η τσατσα μια κυρια που δεν ειχα δει παλι στο μαγαζι μου παρουσισε την νεαρη γεματουλα Μιαχαελλα που ειχε δουλεψει και πριν κανα μηνα στο μαγαζι αυτο καθως βγηκε στο σαλονι η μιχαελλα με πλησιασε πολυ μου επιασε τον πουτσο με αγκαλιασε εντελως αυθορμητα λεγοντας μου ελα να περασουμε σε σπαστα ελληνικα ηταν ενα σαλοναρισμα ξεχωριστο απο τα αλλα γιατι πραγματικα μου μιλησε χωρις αυτη την κλασσικη προστυχια ετσι τουλαχιστον ενιωσα εγω.ετσι μπαινω δωματιο και μετα απο λιγο ερχεται η Μιχαελλα εμφανως απειρη αλλα ιδιαιτερα ανετη και χαμογελαστη οπως ανεφερα πριν δεν μιλαει και πολλα ελληνικα μου λλεει οτι ειναι απο Μολδαβια ενω εγω εχω αρχισει να την χουφτωνω σε διαφορα σημεια του σωματος της καθως εχει αρκετα πιασιματα στα βυζια της στην κοιλιτσα που εχει και ειναι λιγο φουσκωτη οχι αντιαισθητικη ομως και εκει αρχισε να γελαει καθως ανεβαινα προς το λαιμο της την πλησιαζω σε αποσταση αναπνοης και της σκαω ενα γλωσσωφιλο και αυτη ανταποκριθηκε αμεσα ανταποδιδοντας αλλη μια ευχαριστη εκπληξη μετα παιρνω τα μαντηλακια που ειχε και της λεω θα σκουπισω πρωτα τα χερια μου για να της βαλω χερι στο ελαφρως αξυριστο μουνακι της την ρωταω αν εχει προβλημα να την χαιδεψω και αυτη δεν καταλαβε καλα και παιρνει το μαντηλακι και το περναει απο το μουνι της τελικα δεν ειχε προβλημα την χαιδεψα χωρις να διαμαρτηρυθει αφου ειχα φτιαχτει της λεω να περασει την καποτα και εκει φανηκε καπως η απειρια της καθως δεν μπορουσε και με πονεσε λιγο αλλα ενταξει την εβαλε στην συνεχεια την τοποθετω σε ιεραποστολικη σταση και αρχιζω ενα καλο σφυροκοπημα με καποιους αναστεναγμους απο την κοπελα και αρκετα καλη συμετοχη εκ μερους της μετα απο λιγα λεπτα τελειωσα η τσατσα δεν ενοχλησε πρεπει να εκατσα 15 λεπτα δωματιο σιγουρα.Γενικα η κοπελα θελει καθοδηγηση αλλα ειναι καλη με ορεξη και διαθεση ηταν μια αρκετα καλη και ευχαριστη καταθεση με μια νεα κοπελα και σιγουρα θα την ξανα επισκεφτω καλη συνεχεια να εχετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού