Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
την κατερινα τη συναντησα πριν καποιους μηνες και η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη... θα πω 2 πραγματα σταρατα και οποιος θελει με ακουει οποιος θελει με γραφει... καταρχην στην μπουρδελοζωη μου εχω φαει αρκετες φολες... εχω πεταξει αρκετα ογδονταρια ... το συγκεκριμμενο ογδονταρι υπο αλλες συνθηκες δεν θα το ελεγα πεταμενο... τωρα ομως το λεω... τιεννοω ομως?? βλεποντας τις φωτο στο φβ που εχει βαλει αντικρυζω ενα θεομουνο.... ενα μουναρο που θα πληρωνα περισσοτερα και απο 80 ευρω για να το πηδηξω και ξαφνικα μου χαμογελσε η τυχη και το βρηκα σε τιμη ευκαιρειας, οποτε πρεπει να τρεξω να μην τον χασω.... πεταχτηκαν και καποιοι συναγωνιστες και ειπαν πως οι φωτο ανταπκρινονται πληρως και την πατησα.... σας πληροφορω λοιπον οτι οι φωτο ανταποκρινονται κατα 50% ... θες λιγο φωτοσοπ , θες λιγο η οπτικη γωνια .... η κατερινα απο κοντα απεχει απο την κατερινα των φωτο... οποτε αρχικα εφαγα ενα ξενερωμα που προσπαθησα να μην της το δειξω... στα του αγωνα απλα διεκπαιρεωτικη... δεν θα την ελεγα τοπ με τιποτα αλλα ουτε και για τον πουτσο... αυτο που την σωνει ειναι το κορμι της... γενικα ειναι μια γκομενα του 6... μεχρι εκει...δεν θα ξαναπηγαινα αφου υπαρχουν καλυτερες στα χρηματα αυτα..!!! για την ιστορια χωρις να ειμαι ρατσιστης ειναι τσιγγανοβουλγαρα 21 χρονων....!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2014
απεχει αρκετα δηλαδη απο την πραγματικότητα ??




*εγω παντως οταν ειχα γραψει στο φορουμ πως ειναι τσιγγανοβουλγάρα με είχε κράξει η ίδια Γλώσσα
09 Οκτωβρίου, 2014
Συναθλητή θα πήγαινα και εγω παρα το μπλοκάρισμα που έφαγα στο Facebook της, αλλα είναι αυτό που λένε και αλλοι, ότι είναι βυζο-κάγκουρας
09 Οκτωβρίου, 2014
Ακριβώς όπως τα λέει ο xpapad είναι
11 Οκτωβρίου, 2014
Και πως βρε ματάκια μου όμορφα πριν λίγους μινες που εγώ το Facebook το άνοιξα πριν 2 3 ευδομαδες ;;; Χαχα. Περιέργο ...να είχα παλιά Facebook και να μην το ήξερα χαχαχαχχααχα
13 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δικιο... με καταλαβες ... λεω ψεματα!!! πεισε λοιπον τους επομενους που θα ερθουν οτι εισαι πανομοιοτυπη με αυτην στο fb...
X
xpapad
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5