Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ελέω αφραγκιών, αλλά και μεγάλης καύλας, αποφασίστηκε η κάθοδος στην πορνογειτονιά που με ανέθρεψε, όπως και πολλές γενιές καυλωμένων Ελλήνων. Αν και δεν είναι η καλύτερή μου να πηγαίνω πια εκεί γιατί δε μ' αρέσουν οι συνθήκες (βρώμα, ταχύτητα ξεπέτας κτλ.). Ο δρόμος με έφερε λοιπόν στο γνωστό και μη εξαιρεταίο ημιυπόγειο, όπου εργαζόταν εκείνο το βραδάκι η Άννα, με την οποία δεν είχα πρότερη εμπειρία. Δε μπορώ να πω ότι είναι θεόμουνο, αλλά έχει κορμί σωστό με ωραίους βύζους και κωλαράκι. Στη φάτσα πάσχει λίγο από ακμή, αλλά δε βαριέσαι. Υπό άλλες συνθήκες ίσως να μην περνούσα στα ενδότερα, αλλά άκουσα τη μαγική λέξη "κωλαράκι", η οποία με οδήγησε στο δωμάτιο αριστερά. Ο χώρος γενικά, απλά υποφερτός, αν δεν είχα καύλες δε θα μου ενέπνεε καμία όρεξη για σεξ εκεί μέσα, γι' αυτό και αποφεύγω τα μπουρδέλα γενικώς. Τέλοσπάντων, η Άννα κατέφτασε με σβελτάδα και άρχισε να παίζει το πουλί μου, το οποίο δεν ήθελε και πολύ για να πετρώσει. Πέρασε την καπότα (με το σωστό τρόπο ευτυχώς) και άρχισε τον πεοθηλασμό, ο οποίος ήταν μέτριος και με χέρι, αλλά είπαμε: οι καύλες! Ακολούθησε γαμήσι με αυτήν από κάτω στο μουνέτο της και αφού "άναψε" η φάση, την έστησα στα τέσσερα, όπου μου παρέδωσε την πίσω κλειδαρότρυπα της ευτυχίας. Ωραία αίσθηση, σφιχτό κωλί και ωραίο στήσιμο για βαθειά εισχώρηση, όπου και έμεινα μέχρι το τέλος. Γενικά καλή εμπειρία, τηρουμένων των αναλογιών και αν ο δρόμος με ξανάφερνε από κει ίσως να περνούσα.
Υ.Γ.: Πάρκινγκ 10 γιατι έσκασα με μηχανή Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
antifa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
372
Πόντοι:
2.272
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού