Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 176644
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τζούλια είναι μια κοπέλα από την Πολωνία γύρω στα 27-28 με ωραίο σφιχτό σώμα, περιφέρεια με σωστές καμπύλες, ζουμερό στήθος σε αρμονικό μέγεθος με το σώμα της. Μαύρα μακριά μαλλιά, πράσινα μάτια με βλέμμα γεμάτο σιγουριά. Οι αναμνήσεις μου άριστες από τις παλιότερες συνεδρίες μου μαζί της, έτσι δεν δίστασα για μια ακόμα αφού είχε περάσει αρκετός καιρός από την προηγούμενη.

Ο ευγενέστατος κύριος επί της υποδοχής με οδήγησε στο μεγάλο δωμάτιο με το τζακούζι όπου έμελε να λάβει χώρα η συνεδρία μας. Αφού φρεσκαρίστηκα η Τζούλια ήρθε γελαστή, έβγαλε το σουτιέν της, δίχως να αποχωριστεί τις ζαρτιέρες της και τις μαύρες δικτυωτές της κάλτσες που μόνιμα φοράει και μπορώ να πω ότι είναι το «σήμα κατατεθέν της». Ξεκίνησε να με περιποιείται με χάδια και φιλάκια σε όλο το σώμα. Δεκτική και στις δικές μου φιλοφρονήσεις μέχρι την ώρα του στοματικού της που ήταν αρκετά βαθύ, με πολύ σάλιο, παιχνίδια με την γλώσσα και περιποίηση όλης της ακολουθίας του «μικρού Cheyenne». Στην δική μου περιποίηση έντονα βογγητά και βαθιοί αναστεναγμοί ήταν η ανταπόκριση της για μεγάλο χρονικό διάστημα.
Sex με reverse cow girl, δίνοντας από μόνη της κάποια σκαμπίλια στον κωλαράκο της, έχοντας τα ινία του αγώνα με αυξομειώσεις του ρυθμού. Στο ιεραποστολικό που ακολούθησε, κάποια πρόστυχα λόγια από πλευράς της, προτροπές για πιο «βίαιες καταστάσεις» για να τελειώσουμε σε doggy style, κάνοντάς μου μάλιστα κάποια παράπονα, που δεν άντεξα περισσότερο.

Η Τζούλια πλέον είναι από τις σταθερές αξίες και τις πλέον αξιόπιστες επιλογές του «ομίλου Κασσάνδρας» και όχι μόνο. Γυναίκα έμπειρη, με γνώσεις και όρεξη στην δουλειά της. Είναι ιδανική για τους λάτρεις του pse, αλλά και σε «gfeάκιδες» σαν εμένα προσαρμόζεται και αποδίδει ανάλογα. Μια σωστή επαγγελματίας που σέβεται τα χρήματα που παίρνει και θεωρώ πως δύσκολα κάποιος θα φύγει δυσαρεστημένος από μια συνάντηση μαζί της.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τζούλια, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού