Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173444
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οσο κι αν ακουγεται απιστευτο σημερα ηταν η πρωτη μου συναντηση με την περιφημη Αφροδιτη.Για καποιον ανεξηγητο λογο την απεφευγα ολα αυτα τα χρονια αλλα σημερα διαπιστωσα το τι εχανα.Η κοπελα ειναι ξανθια με κοντο μαλλακι,γυρω στα 30κατι οπως την εκοψα,Ρωσσιδα αν δεν κανω λαθος αλλα ετσι κι αλλιως αυτο φαινεται και απο τη φατσα και απο την ομιλια,βυζαρες,κορμαρα,κωλαρακι σπεσιαλ....αρχοντικη κορμοστασια.Ωραια γυναικα,δε μπορω να πω.Μπηκα με το απλο των 30ε

Δεν περιμενε αλλος οποτε μου'ρθε αμεσως στο δωματιο,φανηκε εξαρχης οτι θα τα παμε καλα και δε χρειαστηκε να χρησιμοποιησω το πλουσιο ρεπερτοριο σπασιματος παγου Σπασίκλας
Μια πολυ προσχαρη γυναικα επεσε αμεσως στην αγκαλια,μου μιλουσε τρυφερα και γλυκα,μου ελεγε θα κανουμε ο,τι θες...ωχ τι πουτσαρα ειναι αυτη.Μου αφησε αμεσως περιθωριο να τη μπαλαμουτιασω κι εγω,τη φιλουσα τρυφερα στο λαιμο,ρουφουσα τις βυζαρες της,χαϊδευα το μουνι και τη σουφρα της,την ξαπλωσα πανω μου...αυτη δε σταματησε να μου βαραει τον πουτσο που ηταν ηδη καγκελο...εν τω μεταξυ ειχε πασαλειφθει και με καποια μαλλον αρωματικη κρεμα σωματος οπως κανω κι εγω δηλαδη και τρελενονται οι γυναικες Κουλ,και μυριζε υπεροχα,πρεπει να ειχε ριξει και λιγο baby oil σε μουνι και κωλο και ηταν γλυστερα οσο πρεπει...βεβαια σαν σωστος κυριος που ειμαι δε θελησα να καταχραστω την καλοσυνη της και να δοκιμασω να της χωσω δαχτυλο απο την πρωτη γνωριμια μας.

Ειχαν αναψει τα αιματα για τα καλα οποτε την ξαπλωνω μπρουμυτα και πεφτω πανω της με την πουτσα να τριβεται στα κωλομαγουλα,της δαγκωνω τα αυτια απο πισω,ετσι οπως ειμαστε εχουμε φατσα τον καθρεφτη στην κορυφη του κρεβατιου και μου κανει παιχνιδια με τη γλωσσα της,μου χωνει το δαχτυλο της στο στομα και το ρουφαω με μανια,χουφτωνω τα βυζια απο μπροστα,μου λεει ασταματητα καυλολογα.Μετα κατηφοριζω λιγο της δαγκωνω τα τρυφερα κωλομαγουλα,αυτη μου αρπαζει την πουτσα με τις πατουσες της και τις κουναει πανω κατω.Φοβερα πραματα...

Μετα με ξαπλωνει κανονικα για πιπα,και κανει ενα φοβερο τσιμπουκι με πιεση στα καταλληλα σημεια ωστε να με καυλωσει ακομα πιο πολυ,τον βαραει και δυνατα με το χερι πανω κατω,μου χαϊδευει και τρυφερα τ'αρχιδια.Μετα γυρναει και σε 69 πατωντας με το ενα ποδι στο κρεβατι οποτε μου εχει τουρλωσει για τα καλα και μουνι και κωλο μες τη μουρη μου...

Πρωτη σταση αυτη απο πανω και αναποδα οπως της ζητησα εγω και μου λεει ετσι να βλεπεις και τη σουφρα μου απο πισω Γλώσσα...ωραιο αισθησιακο ανεβοκατεβασμα πανω κατω καπως αργα στην αρχη και μετα σαν κομπρεσερ και να τον παιρνει ολο μεσα.Μετα εγειρε και προς τα πισω την επιασα απο τα βυζια και κουνηθηκαμε και λιγο ετσι.Και επειδη μεχρι εκεινο το σημειο την ειχα ηδη λατρεψει ηθελα οπωσδηποτε να βλεπω τη φατσα της οταν θα τη χυνω,την γυρισα κανονικα απο μπροστα και τη γαμησα στο δικο μου τεμπο με εκρηξεις παθους με παθιασμενες αγκαλιες,με τρομερα σφιξιματα των ποδιων της πανω μου για να τον παιρνει ολον μεσα,ασταματητα καυλολογα που με διεγειραν εγκεφαλικα και φυσικα το αποτελεσμα ηταν ενα πολυ δυνατο και παρατεταμενο χυσιμο με κραυγες και σπασμους.
Εμεινα για λιγο στην αγκαλια της οπου με χαϊδεψε στοργικα και με κοιτουσε μες τα ματια,με ρωτησε κιολας αν με κουρασε Χμμμ;

Συμπερασμα...εχουν γραφτει εκατονταδες σχολια και κριτικες γι'αυτη τη γυναικα ολα αυτα τα χρονια.Συμφωνω σε ολα και επαυξανω στο μεγιστο.Για να ειμαι ειλικρινης μεχρι και σημερα ειχα τις επιφυλαξεις μου αν και πηγα κατευθειαν εκει με σκοπο να μπω.Ειναι μια υπεροχη γυναικα σε ολα τα επιπεδα και ειμαι ενθουσιασμενος που τη γνωρισα.Τη νιωθω σαν θεια μου πλεον και θα την επισκεπτομαι συχνα Εμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.290
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2014
Al, τι να πω, δεν έχω λόγια. Είσαι αρχηγός!
08 Οκτωβρίου, 2014
30 κάτι και θεία σου?πόσο είσαι ρε αλ? 19? Εμμμμ
08 Οκτωβρίου, 2014
Γεια σου ρε θειε Κουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3