Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487280
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πηγαμε με καποιον φιλο παρεα αλλα για να παρκαρουμε παραλιγο να κανουμε ταμα.. Αφου βρηκαμε μετα απο πολύ ώρα τελικά μπηκαμε στο στουντιο. Η τσατσά δεν το ειχε και πολύ..αφού ειδε οτι ειμασταν έλληνες μας πέταγε κάτι σαν ρώσικα μαζί με σπαστά ελληνικά που ούτε που καταλαβαιναμε και πολύ. Στο κυριως θέμα ανέβηκα εγώ επανω ενώ ο φίλος μου πέρασε στο κάτω δωμάτιο. Ειχα κάνει μπανιο πριν φυγω απο το σπίτι αλλα αφου είδα το ντουζ είπα να το τυμίσω.. Εκανα ένα σχολαστικό ντουζάκι για να μην εχουμε θέματα με την κοπέλα γιατί μερικές δεν θέλουν και πολύ να σε πούνε βρωμιάρη. Αφου σκουπίστηκα καλά περίμενα αρκετή ώρα μέχρι να έρθει στο δωμάτιο μου. Αφου ήρθε μέσα και ξεκινήσαμε τα τριψήματα ξαφνικά μου ζητάει να κάνω ντουζ. Καλα δεν υπάρχει λέω σίγουρα θέλει να μου σπάσει τα αρχιδια.. Κεφάλι σε τοίχο! Τελικά για να μην εχουμε καυγαδες εκανα και τριτο ντουζ.. Πιπα ακάποτη δεν κάνει για να πεις οτι την ενδιεφερε αλλά και από την άλλη τι της μυριζε της μαλακισμένης , της παλιο δηθεν γαμω την πουτανα μου κοντεψα να ξανα βαπτιστώ με τοσα ντουζ.. Εδωσα τοπο στην οργή εκανα οτι μου ζηλτησε και ξαναπερασα στο κρεβατι. Δευτερο φαουλ που δεν το συγχωρω σε καμια πουτάνα ειναι νά μου παιξει τον πουτσο με το χερι της για πολυ ώρα...Μαλακία Για να χυσω μια ωρα γρηγορότερα. Ειχε αρχισει να με εκνευρίζει... Ενώ ειχε το εξωτερικό πακέτο δεν σε έπεισε για τα υπόλοιπα. Ανεβηκε απο πάνω μου αλλά δεν μου αφηνε προτοβουλία να το χειριστώ μόνος μου και μετα συκωθηκε και έκατσε στα τέσσερα χωρίς να νοιαστει αν εγω ήθελα αυτή την στάση. Τελοσπάντων απο χημεία μηδέν. Θα μπορούσε με τέτοιο σώμα , στηθος και πρόσωπο να μιλάνε όλοι για αυτήν και να μην την κράζουνε. Τα ίδια μου είπε και ο φιλος μου οποτε έχασε δυο πελάτες μελλοντικούς και σταθερούς. Και επειδη ο φιλος έτυχε να είναι κεφαλονιτης τα παπαρια μεντολες ταιριαζουν με την περισταση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Ίνγκριντ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2014
Οι μαντολες ειναι Ζακυνθινη σπεσιαλιτε.....
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
07 Οκτωβρίου, 2014
Στείλτε την στο διάολο...με τις καριόλες όλες..που δεν θέλουν να κουνήσουν τον κώλο τους και θέλουν τα 80άρια μόνο....Να καταλήξουνε σε κανένα μπουρδέλο,να δούνε την γλύκα..
07 Οκτωβρίου, 2014
Τι να πω, τουλάχιστον έφυγες ολόφρεσκος απο τα πολλά ντουζάκια Money Mouth
18 Απριλίου, 2017
Ευχαριστώ.................ήθελα να πάω αλλά το σχόλιο το πρώτο μου έσωσε το 50ρικο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4