Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 22 10
Ξενοδοχεία 43996
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Χώρος (γενικά)
 
10.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη βραδάκι Σαββάτου στο εντυπωσιακό χοτέλιΚουλΚουλ,άνετο πάρκινγκ στην πίσω πλευρά με λίγους πελάτες μέχρι εκείνη την ώρα και είσοδος στον χώρο.Από τα πλέον γκλάμουρους που έχω επισκεφεθί όπως ακριβώς το περιγράφουν και οι συναγωνιστές παρακάτω.Πολύ όμορφο μπαρ με ποικιλία σε κρασιά για όσους σκέφτονται να το τιμήσουν επί μακρόνΧαμόγελοΧαμόγελο.Επιλογή απλού δωματίου(μιας και πρώτη μου φορά) και ανέβασμα στον 2ο όροφο.Ένα άνετο στρογγυλό κρεβάτι με καθρέπτη από πάνω,ένας μεγάλος πάγκος από πίσω με φωτάκια και τασάκι,μια μικρή οθόνη τηλεόρασης(η οποία δυστυχώς δεν έπαιζε μουσικά κανάλια),πολύ μεγάλο μπάνιο με αφρολουτράκια και 2 ζευγάρια σφραγισμένες πετσέτες και τέλος,μεγάλο μπαλκόνι με κόκκινες κουρτίνες.Α και πολύ καλός κλιματισμός(τραβούσε όλο τον καπνό του τσιγάρου άμεσα).Γενικά το δωμάτιο ήταν πολύ άνετο και το όλο στυλ του άκρως διεγερτικό(κρεβάτι με καθρέπτη πάνω-ρύθμιση φωτισμού-3 κανάλια επιλογής αισθησιακής ταινίας).Σε κάποια στιγμή κι ενώ πήγαινα να κάνω ένα μπανάκι άκουσα πεντακάθαρα την κυρία από το απέναντι δωμάτιο να τα δίνει όλα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΓλώσσα καθώς και τα πλάτσα πλούτσα της επαφήςΧαμόγελοΧαμόγελο και στην συνέχεια τον κύριο να ολοκληρώνει και να πιάνουν κουβεντούλαΣπασίκλαςΣπασίκλας.Ομολογώ πως σε έναν τέτοιο χώρο δεν το περίμενα καθόλου,αλλά δεν με χάλασε και καθόλουΓλώσσαΓλώσσα.Ναι βρισκόμουν στο μπάνιο ένος κυριλέ ξενοδοχείου και άκουγα τα πάντα όλα από το απέναντι δωμάτιο.Είχε καιρό να μου συμβεί κάτι τέτοιο και το είχα τεράστια ανάγκη(εξού και το 9 στην διακριτικότητα για κάποιους που ίσως δεν τους αρέσει).Ήθελα κι εγώ να ανταποδόσω κάποιες στιγμές ηδονής στο ζευγάρι απέναντι μας γι αυτό και στη συνέχεια φρόντισα για ένα άγριο γαμήσι με την κοπέλα μου φωνάζοντας δυνατά και περιγράφοντας τις στάσεις που βρισκόμασταν.Κωλοσκάμπιλα που γουστάρει η δικιά μου αλλά και κάποια μπινελίκια συμπλήρωσαν ιδανικά τους 2 επόμενους γύρους μας.Στο ενδιάμεσο η κυρία απέναντι φρόντιζε να μας ανεβάζει την διαθέση με το δικό της ξέσκισμαΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα.Αποχώρηση κατά τις 01:00 όπου το ξενοδοχείο είχε πλέον αρκετό κόσμο,χαιρετώντας τον ευγενάστατο κύριο στην υποδοχή και καταθέτωντας το ποσό των 30 ευρώ.Εννοείται πως θα υπάρξει άμεσα επόμενη επίσκεψη αυτή τη φορά σε κάποια σουίτα με υδρομασάζ και εύχομαι να μου συμβεί κάποιο παρόμοιο καλτ σκηνικό.
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.286
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού