Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο τιτλος για οσους γνωρισαν την αξέχαστη Λούση του La Femme.

Περασα να τη δω περισσότερο απο περιεργεια, μια που ο στοχος ειχε κλειδωσει απ το σπίτι, λιγο πιο κατω.
Βγήκε ενα μοντελο! Ψιλη, αδυνατη, μακρια μαυρα μαλιά, κι ενα λικνιστικο περπάτημα πανω στα δωδεκαποντα, που σιγουρα προυποθετει προυπηρεσια στην πασαρέλα.
Το στήθος της μικρό. Ποδια υπεροχα που τελειωναν σε μια επίσης υπεροχα θυληκη λεκάνη.
Το βλεμμα της δεν μπορεσα να το δω. Με μια επιδεξια κινηση, έκρυψε το πρόσωπο της με τα μακρια της μαλλιά, οταν πηρε τη στροφή μπροστα μου, κι απομακρυνθηκε μ ενα αγερωχο περπάτημα!
Υπεροψια η συστολή???
Αποφασισα να το διαπιστώσω απο κοντα.

Οσο περίμενα στο δωματιο, απ το διπλανο που ειχε σειρα, δεν ακουγόταν κιχ! Απολυτη ησυχία!
Ετοιμαζομουν μοιρολατρικα να πληρωσω το τιμημα της περιεργειας μου. Αναλογιζομουν με θλιψη τον σιγουρο σεισμο που θα ειχαμε προκαλέσει με την αρχική μου επιλογή, λιγο πιο κατω. Στο κατω κατω, μπορεί να ειναι καλη η ηχομόνωση σκεφτομουν. Τεχνικες αποριες σε δωμάτιο μπορντελου! Αν μη τι αλλο, σουρεαλιστικο.
Πριν προλαβω να υπολογισω το παχος του απαραιτητου πετροβάμβακα, ακουστηκε ηχος τακουνιων!!!
Εσκισα απελπισμενος τις σημειωσεις μου! Δεν εφταιγε η ηχομόνωση!
Δεν περασε ενα λεπτο, και ξανακουστηκαν, σχεδον απειλητικά, τα τακούνια.
Ουπςςςς!!!! Δεν πλυθηκε λιγο???? Ασυναισθητα εψαχνα την έξοδο κινδύνου...

Σε λιγο οι φοβοι μου, ευτυχώς διαλύθηκαν. Μπαινοντας, μου ειπε ευγενικα να περιμενω, εβγαλε τα περιτεχνα εσωρουχα, ζαρτιέρες, κορσεδες που φορουσε, και μπηκε στην ντουζιερα που πριν λιγο ημουν εγω. Πλυθηκε επιμελώς, χαριζοντας μου ανελπιστα ενα αισθησιακο show, σαν κι αυτο που οταν, πιτσιρικαδες, ανακαλυψαμε τι ειναι το πουλι μας, θα ριψοκινδυνευαμε ευχαρίστως για να απολαύσουμε.
Βγαίνοντας απ το ντους, την τυλιξα απαλα με την πετσέτα. Ηταν το πρωτο χαμογελο που μου χάρισε. Εμφανως συνεσταλμενη. Ευτυχώς εχω μια ιδιαίτερη επιδεξιοτητα να χειριζομαι τετοιες καταστασεις.

Η συνεχεια εξελίχθηκε απροσμενα καλα. Το ντροπαλο κοριτσι, στο κρεβάτι αφεθηκε απολυτα. Σαν τον ηθοποιό, που εδιωξε το τρακ οταν ανέβηκε στη σκηνη.
Τα ποδια της και τα χερια της τυλιχτηκαν γυρω μου. Οταν δε περιποιηθηκα την ευαισθητη περιοχη της, οι κραυγές της σιγουρα διαπερνουσαν μετρα πετροβάμβακα. Τα χειλη της αναζητησαν επιθετικα τα δικα μου. Το κορμι της σπαρταρουσε σ οποια σταση και να επιλεξαμε.
Ενα μονο απεφυγε επιμελώς να μου χαρισει: Το βλεμμα της!

Δεν ξερω αν ειναι βιαστικη η κριση μου, αλλα θεωρώ οτι ειναι οτι πιο καλο εχει εμφανιστεί στις βιλλες, μετα την Καντυ. Επίσης, σημερα μου αφεθηκε σαν ερασιτέχνης. Πολλες συντομα γίνονται επαγγελματίες και χανουν αυτην την φρεσκαδα.
Σε καθε περιπτωση, σημερα περασα υπεροχα και φυσικά θα επαναλαβω.

Φεύγοντας, καθοταν σταυροποδι στο καμαρακι της. Τοτε για πρωτη φορα σηκωσε το βλέμμα της και μου χαμογελασε....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Λούση
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 big_boy

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2014
Αν είναι εξίσου καλή με την άλλη Λούση Έρωτας θα το σκεφτώ σοβαρά να μετατρέψω την κόκκινη κάρτα που έχω ρίξει στις βίλες σε κίτρινη
06 Οκτωβρίου, 2014
Ψήθηκα Έρωτας ως φαίνεται το έχει το όνομα Έρωτας
06 Οκτωβρίου, 2014
Εξαιρετικό από πολλές πλευρές, κ. hagem. Ευχαριστώ!
06 Οκτωβρίου, 2014
χαίρομαι που σου βγήκε το ρίσκο φίλε.
οι βίλλες δύσκολο να βάλουν πρωτάρα, μάλλον το ξέρει καλά το παιχνίδι, και για ατο καλό όλων μας ας είναι έτσι
06 Οκτωβρίου, 2014
Πολύ ωραία κριτική..
Δεν ήθελα να τελειώσει.
07 Οκτωβρίου, 2014
Οσο υπαρχουν ευηκοα ωτα, θα υπαρχουν και ερασιτέχνες γραφιαδες.
Εξάλλου ειναι πληρως αποδεδειγμενη η ρήση του αδερφού μου Jo, οτι τις κριτικές τις γράφουν τα κοριτσια στην πραγματικοτητα. Εμεις απλως τις μεταφερουμε.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6