Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294520
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Σαμπρίνα είναι μια νεαρή μελαχρινή κοπέλα με ίσια μακριά μαλλιά. Αρκετά ναζιάρικο πρόσωπο με πονηρή έκφραση, σώμα χωρίς περιττά κιλά, φυσικό στήθος σε σωστές αναλογίες με το υπόλοιπο κορμί της. Δυνατό σημείο της κατά την άποψη μου η περιφέρεια της, με ωραίες sexy καμπύλες.
Ίσως κάποιοι να την θυμούνται σαν Έλλη από το παλιότερο πέρασμα της από τον όμιλο Πειραιώς 193 κλπ. Συνήθως τυπική στο σαλονάρισμα της, όλες τις προηγούμενες φορές που την είχα δει στις τσάρκες μου, αυτή την φορά αρκετά «επιθετική» και φιλική με έβαλε σε πειρασμό, κυρίως η φράση της: « Έλα να σε περιποιηθώ με την γλωσσίτσα μου», ένα πειρασμό στον οποίο (εύκολα) ενέδωσα και να καταλήξω στο δωμάτιο αφού έκανα ένα απαραίτητο φρεσκάρισμα, μιας και προερχόμουνα από 8 ώρες δουλειάς στο κοινόχρηστο ντους.

Εντελώς γυμνή μπήκε μετά από λίγο στο δωμάτιο. Το νωπό κορμί της «πρόδιδε» το ντους που είχε προηγηθεί. Ξάπλωσε δίπλα μου και ξεκίνησε να υλοποιεί την «δήλωση» που είχε κάνει το σαλόνι. Με άριστη χρήση της γλώσσας τα προκαταρκτικά της. Με ταχύτητα γλώσσας φιδιού ξεκίνησε να με περιποιείται στα αυτιά, το λαιμό, το στήθος του μηρούς μου, για αρκετή ώρα. Για την συνέχεια τα @@κια μου έτυχαν της περιποίησης της γλώσσας της Σαμπρίνας.
Για να μην έχουμε κάποιο ατύχημα, την σταμάτησα για να αναλάβω δράση. Ξεκίνησα να την φιλάω στον λαιμό και τα αυτιά της για να προχωρήσω στο σφριγηλό της στήθος. Αναστεναγμοί ικανοποίησης από μεριάς της, που έγιναν ακόμα πιο έντονοι με την προσθήκη και δυνατών βογγητών και κάποιων Kinky φράσεων, όταν ξεκίνησα να περιποιούμαι το «γατάκι της».
Χάδια στο κεφάλι μου, συσπάσεις της λεκάνης της, κλειστά μάτια, ζουλήγματα του ο στήθους της μέχρι που με σταμάτησε μετά από αρκετή ώρα για να αναλάβει τα ινία του αγώνα.

Ώρα για το στοματικό της. Ποιοτικό, χωρίς χέρια, όχι ιδιαίτερα βαθύ, με την γλώσσα της να έχει την τιμητική της, με περάσματα στον κορμό , την βάλανο, αλλά και χτυπήματα του «μικρού Cheyenne» στα μάγουλά της με παράλληλο καραμέλωμα στα @@κια.
Στο sex η συμμετοχή της εστιάστηκε κυρίως σε κάποια αρκετά πικάντικα/πρόστυχα λόγια που εμένα προσωπικά δεν με τρελαίνουν, όμως σε πολλούς είναι αρεστά, αλλά και σε αγκαλιές και φιλάκια με την γλωσσίτσα της πάντα σε ενεργό ρόλο (όπου ήταν δυνατόν) και στις τρείς στάσεις που αλλάξαμε ξεκινώντας με cow girl, και με ενδιάμεση στάση το ιεραποστολικό και το τέλος να μας βρήκε στα τέσσερα.

Χωρίς να βιαστεί ξάπλωσε δίπλα μου, έφερε χαρτί για να φροντίσει μιλήσαμε λίγο και με χαιρέτησε προσωρινά, μιας και στην συνέχεια περάσαμε κάποια λεπτά στο σαλόνι παρέα με τον μέγα πόρνο που με συνόδευε, αλλά και την Μαρκέλλα που ήταν το άλλο κορίτσι της βάρδιας και την ευγενέστατη υπηρεσία σε πολύ φιλικό κλίμα μέχρι την οριστική αποχώρηση μας για την συνέχεια της τσάρκας μας…..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σαμπρίνα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού