Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τζέσικα είναι μια πολύ γλυκιά κοπέλα, μόνιμα χαμογελαστή, με μεγάλη δόση –με την καλή έννοια-τρέλας, μιας και της αρέσει η πλάκα και ο χαβαλές στο σαλόνι. Ξανθιά με μακριά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά, ωραίο σώμα, αδύνατη σχετικά, φυσικό στήθος, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια, αρκετά ευλύγιστη. Τα γυαλιά που συνήθως φοράει είναι το σήμα κατατεθέν της, κάτι που της δίνει ένα sexy αέρα, και ένα look «πρόθυμης» γραμματέας, εξ΄ου και ο τίτλος της κριτικής μου.

Στο δωμάτιο αποδείχτηκε ανώτερη κάθε προσδοκίας. Τα προκαταρκτικά της πολλά, ποιοτικά, με χάδια, φιλιά, γλειψίματα σε όλο μου το σώμα με πολύ θετική συμπεριφορά και στην δική μου ανάλογη περιποίηση. Σε υψηλό επίπεδο ήταν ανταπόκριση της στο oral sex που για πολύ ώρα με δική της θέληση, της έκανα για να μου ανταποδώσει στην συνέχεια τις φιλοφρονήσεις με ένα πολύ ποιοτικό στοματικό, που περιλάμβανε εναλλαγές ρυθμού, άλλοτε επιφανειακό, άλλοτε βαθύ περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής, με πρόστυχα βλέμματα χωρίς να έχει «αποχωριστεί» σε όλη την διαδικασία τα γυαλιά της.

Στο ίδιο μοτίβο και το sex, δηλαδή με έντονη συμμετοχή και ανταπόκριση από μεριάς της, σωστά στησίματα, αγκαλιές, φιλία, ένταση, πάθος σε εξαιρετικό κλίμα gfe. Δεν βιάστηκε να φύγει μετά το τύλος, παρά ξάπλωσε δίπλα μου, με αγκάλιασε πολύ τρυφερά και μιλήσαμε για λίγο μέχρι να αποχωρήσει από το δωμάτιο, για να συνεχίσουμε την κουβέντα μας στο σαλόνι συντρόφια και με την Κλαούντια –την άλλη κοπέλα της βάρδιας-αλλά και με τον ευγενέστατο κύριο επί της υποδοχής και φυσικά τον συνοδοιπόρο μου px75.

Με την Τζέσσικα πέρασα απρόσμενα καλά. Ειλικρινά δεν περίμενα τέτοια χημεία, τόση διάθεση, τόση οικειότητα αλλά και τόσο έντονη συμμετοχή και καλή τεχνική από πλευράς της. Μου έδωσε αυτά που ζητάω με ποιότητα, με μεγάλη άνεση χρόνου σε μια συνάντηση που θα θυμάμαι για καιρό και με την πρώτη εύκαιρα θα επαναλάβω.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τζέσικα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2014
Βασικη ερωτηση - στο δωματιο τα βγαζει τα γυαλια ή οχι ?
05 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οτι θελεις εσυ.
Εγβ της ζητησα να μην τα βγαλει και δεν τα εβγαλε.
06 Οκτωβρίου, 2014
μμμ...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3