Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 402572
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μια ώριμη γυναίκα που την είχα δει κάποιες φορές σε τσάρκες μου και μου είχε κάνει πολύ θετική εντύπωση, όχι τόσο η ομορφιά της, (χωρις αυτό να σημαίνει ότι είναι άσχημη) όσο η θετική αύρα που απόπνεε και το χαμόγελό της. Καστανόξανθη Ρωσίδα, με σγουρά μαλλιά, ελαφρώς Ασιατικά χαρακτηριστικά. Σώμα χωρίς περιττά κιλά, με κάποια πιασίματα, μικρό σχετικά στήθος, περιφέρεια με καμπύλες.

Η εμπειρία μου στο δωμάτιο μαζί της, ήταν μια πολύ ευχάριστη έκπληξη. Πολλά και ποιοτικά προκαταρτικά για αρκετή ώρα από πλευράς της, δεκτική και στην δική μου ανάλογη περιποίηση. Υψηλή ανταπόκριση στο στοματικό μου, αρκετά καλή μαστόρισσα όσον αφορά το oral sex και από την δική της πλευρά, με περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής. Στο sex η συμμετοχή της σε ψηλά επίπεδα, σωστά στησίματα πολύ ένταση και πάθος, διάθεση και πλευράς της να περάσει καλά, και πολύ καλή τεχνική σε απόλυτο κλίμα gfe. Πάρα πολύ καλό και το social time που ακολούθησε σε έντονα φιλικό κλίμα σε άνεση χρόνου

Έχω ξαναγράψει πως οι συναντήσεις με νεαρές, δροσερές κοπέλες, σίγουρα τους άνδρες της ηλικίας μου, μας αναζωογονούν και μας κάνουν να αισθανόμαστε όμορφα. Όμως οι συναντήσεις με έμπειρες γυναίκες είναι συνήθως πιο ποιοτικές, με καλύτερη χημεία και λαμπρά αποτελέσματα. Κάτι ανάλογο βίωσα και με την Τόρι.
Μια γυναίκα που «ταιριάξαμε» στο κρεβάτι, βρήκε ο ένας τα κουμπιά του άλλου, δημιουργήθηκε χημεία και πέρασα πάρα πολύ καλά μαζί της σε μια συνάντηση που με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τόρι , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τόρι
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2014
θα συμφωνησω απολυτα με τα λεγομενα της πολυ καλης σου κριτικης και χαιρομαι που επιβεβαιωνεις και τις δικες μου η τορυ ειναι απιθανη πραγματικα εγω εχω περασει μαζι της τελεια απιστευτες στιγεμες απο τις λιγες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1