Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όλα ξεκίνησαν το πρωί,που είδα μια κορασίδα με βλαχο/κολάν...σεληνιάστηκα και βουρ για πρωινή τσάρκα/κατάθεση...
Άφιξη στο καλτ Μεταξουργείο...αφού ήπια καφεδάκι κατέβηκα Φυλής κτλ...
Επιστροφή στο Μεταξουργείο...για να δω αν υπάρχει κάτι νέο...Κατσικογάμης

Μπαίνω στον οίκο περιμένοντας να δω καμιά θείτσα με κομπινεζόν,να γελάσω...Γλώσσα
Σε 2 λεπτά ανοίγει η πόρτα του δωματίου...και βλέπω την γνωστή μας Τζωρτζιάνα...την οποία μας παρουσίασαν ως Αλέξια...Χμμμ;
Η κοπέλα είναι μουνάρα...έχει μαυρίσει....έχει γίνει ΤΕΛΕΊΩΣ στυλιάρι...και ο κώλος της είναι ένα ποίημα...

Φορούσε ένα μαύρο εσώρουχο...που τόνιζε το μαύρισμα της...έχει μακρύνει λίγο το μαλλί της...αλλά η καύλα είναι το ελάχιστο λίπος και η κοιλίτσα της που είναι
εντελώς στεγνή (φαίνονται οι κοιλιακοί Κατσικογάμης )...
Το καλό είναι ότι το κωλαράκι της είναι σούπερ...όπως και τα μικρά τέλεια/στητά βυζάκια της...Έρωτας

Μόλις με είδε,ήρθε και με καυλάντησε...
Εννοείται πληρώνω και μπαίνω δωμάτιο επιτόπου...τρελή ευκαιρία να πάρεις το μωρό με λίγα €...

Σε 5 λεπτάκια ήρθε (αφού πρώτα σκουπίστηκε με μωρομάντιλο - την είδα από την πόρτα - )...έβγαλε το εσώρουχο και άρχισε να με γλύφει στο στήθος και το λαιμό
με πολύ όρεξη...
Ήταν πολύ καθαρή...μύριζε ένα διάσημο "τσουρκο-άρωμα" που δεν θέλω να το διαφημίσω...και με καύλωσε επιτόπου...

Την ρώτησα αν θα είναι σε αυτό το τσαρδί,αλλά είπε δεν ξέρει τι θα γίνει...
Δεν την άφησα να μου πάρει πίπα,αφού είχα καυλώσει ήδη και μου είχε περάσει προφυλακτικό....

(ΠΆΛΙ ΔΕΝ με άφησε να της γλύψω το μουνάκι γ@μώ την ατυχία μου - το έχω άχτι Money Mouth -....κάποια στιγμή ελπίζω να δεχτεί...
...ήταν και ξυρισμένο εντελώς...μέσα στην καύλα...Έρωτας
Απλά δέχτηκε φυλάκια στην γύρω περιοχή)...
Όταν μου πέρναγε προφυλακτικό,της έπιασα λίγο το μουνάκι -ενώ φορούσε εσώρουχο - και ήταν υγρό....Γερο-μύστης
Μεγάλη καύλα....

Την ανέβασα από πάνω...και άρχισε να χτυπιέται με δύναμη το μωρό...Κουλ
Της έπιανα το στήθος ενώ αυτή είχε αρπάξει αντίστοιχα το δικό μου...Χαμόγελο
Η καύλα είχε χτυπήσει "κόκκινα"...και όπως ήταν,την γύρισα σε ιεραποστολικά...
Εκεί η κορασίδα τα έδωσε όλα...με αναστεναγμούς...φιλιά στον λαιμό κτλ...
Κλασικά πάνω στην καύλα της "έκλεψα" κάποια πεταχτά φιλάκια στα χείλη...Γλώσσα

Δεν άντεξα για πολύ ακόμα και τελείωσα μετά από λίγο,χωρίς να κάνουμε πισωκολλητό...
Δεν πειράζει,την επόμενη φορά...Κουλ


Συμπέρασμα...

Είναι από τις αγαπημένες μου και εννοείται θα την πάρω ξανά,όπου την πετύχω...έχει γίνει όπως ακριβώς την γουστάρω - φούλ στυλιάρι -...
...και γενικά έχει ομορφύνει,το μαλλάκι της είναι σούπερ...γενικά έχει το πακέτο...Κατσικογάμης

Συνολικός χρόνος 10 λεπτά...έμεινα πολύ ευχαριστημένος,για το αντίτιμο που έδωσα...ελπίζω κάποια στιγμή να με αφήσει να της "σπατουλάρω" μουνί και πίσω τρύπα,
έχω τεράστια ανάγκη να γλύψω αυτό το μωρό εδώ και πάρα πολύ καιρό,αλλά δεν αφήνει...έστω και με extra €...

Καλές καταθέσεις...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζωρτζιάνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
186
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2014
ωραιος ο μπιλυ. Κατσικογάμης
05 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks @dimmits...είναι το πιο ωραίο στυλιάρι - κατά την γνώμη μου - αυτήν την στιγμή...Γερο-μύστηςΓλώσσαΚατσικογάμης
06 Οκτωβρίου, 2014
Όντως,είναι μουνάρα!Της το επεσήμανα περιφραστικά και πλαγίως,(γενικά αποφεύγω τους ευθείς χαρακτηρισμούς),και χαμογελούσε από αυταρέσκεια... Για τους φαν της,όσοι πρόλαβαν στα 10€,πρόλαβαν!Από αύριο,Διδύμου 7Α ή Β.Κεφάλι σε τοίχο!
06 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμένα μου είπε μόνη της ότι είναι όμορφη και εγώ της είπα ότι είναι μουνάρα...Κατσικογάμης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4