Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εποιισκεψη και μια παρα πολυ καλη συνευρεση- καταθεση με την φραντζεσκα απο Δανια στο στουντιο της κοροβαγκου,γεννημένη Ελλάδα λέει,καλά ελληνικα....οι αθηναιοι την ξερουν πιθανως αφου δουλευε εκεί πιο παλια
-εμφανιση κοπελας : ψηλη ,μαλλι μαυρο μακρυ,προσωπο συμπαθητικό απλα,φυσικα και πολυ μεγαλα βυζια ,σωματακι αδύνατο σχετικα αλλά με ωραίο κώλο στα τεσσερα και πιρσινγκ
-απο προγραμματα πρωκτικο δεν κανει,κανει 69 αλλά δεν με ενδιεφεραν
-ο χωρος πολυ καθαρος με νεροχυτη και ντουζιερα σαπουνακι,σεντονια καθαρα,σαγιοναρες κλπ..ειδη ατομικής υγιεινης
- η τσατσα δεν εξηγησε τα προγραμματα γιατί βαριομουνα εγω,δεν χτυπησε πορτα και ήταν ευγενεστατη
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει,με αφησε να φιλησω και στον λαιμό όχι στόμα ομως,εκανε αψογα προκαταρκτικα
-γλωσσοφιλα δεν κανει ενω δαχτυλα μεσα στο μουνι δεν δεχεται αλλά κλειτορίδα Ρουφάς όσο θες
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη και το μουνακι φρεσκοξυρισμενο και πεντακαθαρο
- πιπα παρα πολυ καλη,βαθεια στα ορια του deepthroat,δεν βαζει καθολου δοντι,ρουφαει καλα και σφιχτααλλα δεν γλειφει αρχιδακια
-στα τεσσερα στηνεται πολυ καλα και δεχεται δυνατο σφυροκοπημα,απο πανω ανεβηκε κανονικα και κουνηθηκε χωρις σημεια ευκολης κοπωσης

-γενικη εντυπωση μια αρκετα καλη καταθεση την οποια θα μπορουσα να επαναλαβω ανετα και στο μελλον...θετικούς ποντους η ακούραστη διάθεση για σεξ,το σοσιαλ,είναι ευχάριστη και συζητησιμη,στήνεται επαγγελματικά...μόνο μείον οτι θέλει λίγο δούλεμα στο θέμα καυλολογα,μαγεία κλπ...εγώ που είμαι και ακουστικός τύπος αυτό μου ελειψε

Συνίσταται και σε βυζολαγνους ιδιαιτερα

Η τιμή στα 50 για τόσο χρονο που εκατσε σχεδόν είκοσι λεπτα είναι vfm δεδομένου οτι γαμας και κλασατο γκομενακι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Φραντζέσα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2014
Συμφωνώ και επαυξάνω, πολύ χυμώδης γυναίκα χωρίς να είναι χοντρή που δεν χορταίνεις να πιάνεις. Πέρασα και εγώ πολύ καλά στο δωμάτιο αλλά δεν έγραψα κριτική.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1