Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Στριπτιτζάδικα 136817
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν το μαγαζί αυτό φιλοξενούσε αρκετές κοπέλες από το kinky όπου είχε κλείσει περίπου ένα μήνα και κυριολεκτικά εδώ πέρα για αρκετό χρονικό διάστημα γινόταν κάπως χαμός...Είχε πολύ μεγάλο ρόστερ...Σε προχθεσινό μου πέρασμα μετά βέβαια και την αποχώρηση των κοριτσιών και τη λειτουργία του καταστήματος σε κανονικά επίπεδα τα πράγματα ήταν σε γενικές γραμμές μέτρια.Δηλαδή όπως τα ξέρουμε και τα έχουμε γράψει.Κατ'αρχάς δεν μπορώ να πω κάτι για την είσοδο καθώς το διατηρεί και την έχει στάνταρ στα 10 ευρώ αυτό είναι πολύ θετικό.Ποτά μάπα δεν είναι να καταναλώσεις κάτι,σκέτο πετρέλαιο!Εγώ τουλάχιστον που πήρα έτσι ένα ουίσκι ήπια μόνο δύο γουλιές ήταν μάπα!
Τώρα οι χοροί στην πίστα των κοριτσιών είναι άψογοι,χορεύουν πολύ καλά.Οι τιμές κλασικές 10 ο απλός χορός 50 το πριβέ.
Πήρα μία ξανθιά ψιλονταρντάνα Έλενα την λέγανε για έναν απλό χορό και ήταν πολύ καλή και με άριστη συμμετοχή.Βέβαια εντάξει δεν είναι και καμία κουκλάρα αλλά δεν είναι και μπαζόλα...
Ρόστερ τώρα από όσες θυμάμαι...

Μιλένα πρώην αλκα,το μελαχρινό τούμπανο αδερφή της Μπιάνκα...Με ενισχυμένο στήθος!
Ναταλί,μιλφ χρόνια στο ριτορνο αλλά με πολύ καλό χορό και στη πίστα....
Μαρία η μελαχρινή σταθερή αξία του baby gold όπου πλέον είναι εδώ!2
Έλενα,ξανθιά με τατού στον αφαλό,βυζιά φυσικά και ωραίο χορό στο απλό!
Ίρις,η αδυνατούλα που ήταν στο λίντο και πιο παλιά στο baby gold,πλέον εδώ και αυτή!
Μία αδύνατη πολύ ψηλή που μου διαφέυγει το όνομα της με σχετικά καλό χορό στη πίστα,τώρα για άλλα δεν ξέρω καθώς είναι λίγο μακριά απ΄τα γούστα μου...
Μία Σόνια μελαχρινή που την θυμάμαι απ΄την αρχή εκεί και κανά δύο ακόμη μελαχρινές που φέρνας βόλτες...
Γενικά έχει κάπως καλό ρόστερ αλλά θέλει επίσκεψη Παρασκευή ή Σάββατο για να έχεις καλύτερη εικόνα!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2014
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού