Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 326908
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θυμάστε μια κριτική του συνάδελφου mpouzoklidos που αναφερόταν σε μια συνονόματη συνάδελφο της κοπέλας που τίμησα εγώ, και ήταν τόσο χάλια που ο καημένος είχε δώσει τίτλο κριτικής παρόμοιο με τον δικό μου, με τη διαφορά ότι έλεγε ότι δεν θα της "τον" ξαναδώσει? Πήρα το θάρρος να "κλέψω" και να παραποιήσω λίγο τον τίτλο μιας και η συγκεκριμένη Paris που τίμησα εγώ, άξιζε και με το παραπάνω και σίγουρα θα της "τον" ξαναδώσω...

Μεσημέρι Παρασκευής και μετά από μια σειρά ατυχών γεγονότων, θέλησα να αποβάλλω την πίεση και το άγχος με μια ωραία συνεύρεση. Από καιρό έβλεπα στον όμιλο την Paris, χωρίς ωστόσο να μου κάνει το απαραίτητο κλικ για να περάσω στα ενδότερα. Τον τελευταίο καιρό όμως, μου φαίνεται πιο ξεψαρωμένη, πιο διαχυτική με αποτέλεσμα να μου έχουν μπει ιδέες. Για την εμφάνισή της δεν έχω να πω πολλά, καθώς λίγο πολύ είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες. Το κορμί της ιδιαίτερα είναι πολύ όμορφο, σφιχτό, με μικρό στήθος και καλλίγραμμη περιφέρεια και πόδια. Το πρόσωπό της εγώ το βρίσκω συμπαθητικό, κάποιοι ενδεχόμενα όχι. Η ευγενέστατη υπηρεσία με καλωσόρισε, με κέρασε νεράκι και μετά το σαλονάρισμα της Paris, πέρασα στο δωμάτιο με πρόγραμμα 70 ευρώ για 69.Γρήγορο μπανάκι για φρεσκάρισμα, σφραγισμένη πετσετούλα και παντόφλες παρόντα στο δωμάτιο και ελάχιστη αναμονή μιας και δεν υπήρχε άλλος συναγωνιστής.

Η είσοδος της Paris έγινε μες στο χαμόγελο και την καλή διάθεση, συστηθήκαμε και ξεκινήσαμε μια συζητησούλα στα Αγγλικά, για να σπάσει ο πάγος. Πολύ ευδιάθετη και ευγενική γρήγορα βοήθησε στο να νιώσουμε και οι 2 άνετα με αποτέλεσμα μετά από λίγο να αφήσουμε τα λόγια στην άκρη και να πιάσουμε τις πράξεις. Με πολλά φιλιά, χάδια και ήρεμο ρυθμό ξεκίνησα να την περιποιούμαι, έχοντάς την μπρούμυτα, φιλώντας την στην πλάτη,στα πόδια, στον κωλαράκο μέχρι που της έβγαλα το στρινγκάκι που φορούσε. Τη γύρισα ανάσκελα, όπου με φιλιά στο λαιμό, στο όμορφο στήθος της, στην κοιλιά της, έφτασα σιγά σιγά στο περιποιημένο και μοσχομυριστό αιδοίο της. Η ανταπόκρισή της αληθοφανής, ήρεμη, έβγαζε χαριτωμένα επιφωνήματα και για αρκετή ώρα μείναμε σε αυτή τη στάση. Εν συνεχεία ανέλαβε εκείνη δράση με φιλιά στο λαιμό μου, στο στήθος μου, αργά και ερεθιστικά μέχρι που έφτασε στο πέος μου. Για λίγο ασχολήθηκε με τα @@ με λίγο ρούφηγμα και δάγκωμα. Πέρασμα προφυλακτικού και ώρα για την στοματική της περιποίηση. Μπορώ να πω ότι ήταν ιδιαίτερα καλή και φιλότιμη η προσπάθειά της, με απόπειρες για "πνιξίματα", αρκετά υγρή, παιχνίδια με τη γλώσσα της και κοπανήματα και χωρίς χέρι.

Ξεκίνημα στο σεξ ιεραποστολικά, με αργούς ρυθμούς και πολύ καλή αίσθηση, δεν είχε βάλει καθόλου κρέμα. Βλέποντας την διάθεσή μου για παιχνίδια με τα πατουσάκια της μου τα προσέφερε απλόχερα ενώ παράλληλα ήμουν μέσα της. Πολύ όμορφα πατουσάκια, με ίσια δάχτυλα και περιποιημένα, έδειξε να της αρέσει η ενασχόλησή μου μαζί τους. Η ανταπόκρισή της συνέχιζε να είναι στα επιθυμητά και αληθοφανή επίπεδα που πρέπει. Γύρισμα στα 4, με καλό στήσιμο και για κάποια λεπτά συνεχίσαμε έτσι ενώ εκείνη γυρνούσε και με κοιτούσε με ένα βλέμμα που "έλεγε" πολλά. Διάλειμμα για εκ νέου στοματικού εκ μέρους της, με ακόμα πιο έντονη και αυτή τη φορά με πιο ποικιλία και έντονη οπτική επαφή ρωτώντας με αν μου αρέσει...(κάτι ερωτήσεις...). Επόμενη στάση cowgirl με ωραίο ρυθμό και έχοντας ευκαιρία να ασχοληθώ με το στήθος της ενώ εκείνη είχε αναλάβει πλήρως το ρυθμό. Την έσπρωξα απαλά πίσω οπότε μετατράπηκε ξανά σε ιεραποστολικό η στάση όπου μετά από λίγο και πιο έντονους ρυθμούς, μη διακόπτωντας τελείωσα μέσα της αβίαστα και έντονα...

Μια συνάντηση που εξελίχθηκε θετικότατα με την Paris, ένα κορίτσι που σε κερδίζει με την ευγένεια και την ηρεμία του, έχει καλές υπηρεσίες, θέλει να ευχαριστήσει τον παρτενέρ της, την ώρα που βρίσκεται στο δωμάτιο είναι αφοσιωμένη σε σένα, χωρίς να νοιάζεται για "εξωτερικούς" παράγοντες και αναμφίβολα σε κάνει να αισθάνεσαι ότι τα λεφτά που έδωσες βρήκαν στόχο.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Paris
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2014
Τα 120 Ενωμένα Εργοστάσια Επίπλων συνιστούν Πάρις. Απο σλοβάκικη σημμύδα με λείες επιφάνειες.

Μια κρύα, αποστασιοποιημένη καρδιά μέσα σε ένα καλλίγραμο κορμί.

Αυτό ακριβώς! Τίποτα άλλο..
Πάρις; Δεν θα ξαναπάρω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1