Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το πορνοένστικτο δούλευε και πάλι, και με οδήγησε και πάλι στο στενάκι της Μίνωος.

Πέρασμα από 2-3 σπίτια που δεν είδα κάτι να μου κινήσει το ενδιαφέρον, και τελικά κατέληξα στο Νο3 που ανακοίνωνε νέα κοπέλα με το όνομα Αλεξία.

Χτύπησα το κουδούνι και η ευγενική τσατσά (από αλλαγή φύλου) με ρώτησε αν ξέρω την κοπέλα. Ρώτησα από που είναι και μου είπε Ουκρανέζα 20 χρονών. Το κορίτσι ήταν στο δωμάτιο, οπότε μια και ο χώρος ήταν διακριτικός, είπα να περιμένω.

Κουβέντα με την τσατσά, και στο ενδιάμεσο πέρασαν 2-3 υποψήφιοι, που ο ένας βαριόταν να περιμένει, ο άλλος θα ξαναγυρνούσε και ο τρίτος περίμενε. Όταν εμφανίστηκε η κοπέλα, αμέσως αναγνώρισα την Αλεξία από το Νο4, που είχε εξαφανιστεί για κάποιους μήνες. Έχει τρομερή αυτοπεποίθηση, και βγάζει μια απίστευτη καύλα στο σαλόνι. Με θυμήθηκε και αυτή, ο συναγωνιστής αποχώρησε, και εγώ προχώρησα στο πάνω δωμάτιο. Για όσους δεν έχουν διαβάσει κριτικές ή δεν έχουν επισκεφτεί την Αλεξία στο 4, το κορίτσι είναι μετρίου αναστήματος (~1,65 χωρίς τα πορνοτάκουνα) αδύνατη, με 2αρια βυζιά, με μαύρα μακρυά μαλλιά.

Περιμένοντας στο δωμάτιο, ανέβηκε σιγά σιγά για να μου κάνει έκπληξη, και μπήκε από την πόρτα όπως στις ταινίες που περιμένεις να δεις το απόλυτο στριπτίζ. Κρατούσε ένα τσιγάρο, αλλά κουνιώταν ηδονικά γυρνώντας το κωλαράκι της, και χαϊδεύοντας το στήθος της. Σηκώθηκα όρθιος, την άρπαξα, και πλακωθήκαμε σε τρελά γλωσσόφιλα όπως όλες τις φορές που έχουμε βρεθεί. Μου ζήτησε να καπνίσει το τσιγάρο της, και μου πρόσφερε και εμένα. Σαν μη καπνιστής το αρνήθηκα, αλλά την άφησα να κάνει το τσιγάρο της. Εκείνη την ώρα εγώ πασπάτευα, και αυτή μου εξηγούσε που και γιατί είχε εξαφανιστεί.

Μόλις τέλειωσε το τσιγάρο της, ήρθε από πάνω μου, και συνεχίσαμε τα γλωσσόφιλα. Μόλις ένιωσε το όργανο να της ακουμπάει την τρυπούλα, κατέβηκε σε ακάποτο στοματικό, με φτυσίματα, και σπατουλάρισμα στα @@. Νιώθοντας ότι το τέλος δεν θα αργήσει πολύ, την τράβηξα πάνω μου, και ρουφώντας τα βυζάκια της άρχισα την δακτυλοσκόπηση. Στο τρίψιμο της κλειτορίδας άρχισε να τρέμει, και αμέσως άνοιξε το προφυλακτικό το οποίο πέρασε στο όργανο με το στόμα. Καβάλησε, και μου ζήτησε να αφήσω τον ρυθμό στα χέρια της. Έκανε πότε αργά, και πότε απότομα καθίσματα, κάνοντας με τουρμπο. Τη ρώτησα αν δίνει κωλαράκι, έστω και με έξτρα, αλλά μου είπε ότι έχει πάνω από χρόνο να κάνει anal. Την γύρισα στα 4, όπου οι τρυπούλες της ήταν σε πλήρη θέα. Άψογο στήσιμο, χωρίς να κλέβει. Δέχτηκε έντονο σφυροκόπημα, χαστούκια στο κωλαράκι, και μου ζητούσε να της σφίγγω τα κωλομέρια πιο δυνατά. Με αυτά και με αυτά, επήλθε το τέλος. Ανέλαβε να βγάλει το προφυλακτικό, και να με σκουπίσει. Κάθισε μαζί μου τουλάχιστον άλλα 6-7 λεπτά, κουβεντιάζοντας μου σαν να ήμουν ο γκόμενος της.

Επειδή δεν είμαι, και επειδή ακουγόταν κουβέντα από την τσατσά, σηκώθηκα να πλυθώ, και να την κάνω με ελαφρά. Με περίμενε μέχρι να ντυθώ. για να κατέβουμε μαζί Γλώσσα

Η συνάντηση λοιπόν στέφθηκε με επιτυχία, και θύμιζε το γαμήσι με μια παλιά γκόμενα που είχες καιρό να πηδήξεις.

Στο σαλόνι περίμεναν τουλάχιστον 3 συναγωνιστές, που βλέποντας το χαμόγελο στα χείλη μου, μάλλον θα πήραν σειρά για να μπουν ;)

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι τυχόν δική σας θα είναι η ίδια Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, fouxter, lkjhgfdsaa και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού