Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά τα 2 τεμάχια που έλαβε ο ΠΑΟΚ (sorry στους ΠΑΟΚτζήδες), είπα να ρίξω και εγώ ένα τεμάχιο στον δρόμο της ακολασίας της πόλης. Τα σχόλια στο forum και η κριτική του rimondi, με βοήθησαν να αποφασίσω να ξεκινήσω τον μήνα με την μικρή μας την Νανά. Υπό νορμάλ συνθήκες, το Νο5 είναι το πιο κάρφωμα σπίτι, μια και έχει φάτσα στον κάθετο δρόμο, δηλαδή αν κάτσεις στους καναπέδες, σε βλέπει όλος ο κόσμος. Η τσατσά το πήρε χαμπάρι, και έκλεισε την πόρτα διακριτικά.

Η Νανά είναι μια αντικειμενικά όμορφη κοπέλα, που εμφανίστηκε στο σαλόνι με ένα τρικίνι, που άφηνε το όμορφο στήθος της, και το τρουλωτό κωλαράκι της σε θέα. Ο τίτλος κολλάει στο ότι όση ώρα ήταν στο σαλόνι, κοιτούσε τον καθρέπτη, και σαν να απολάμβανε το πόσο όμορφη είναι. Μια και δεν είχε κόσμο, η τσατσά με έστειλε στο πάνω δωμάτιο, "που έχει μεγαλύτερο κρεβάτι", και θεωρείται μάλλον το καλό τους.

Μετά από λίγα λεπτά ήρθε και η Νανά, που επιβεβαίωσε ότι δεν έχουμε ξαναβρεθεί, και υποσχέθηκε να κάνει ότι μπορεί για να με κάνει μόνιμο τους πελάτη. Έβγαλε το κόκκινο εσώρουχο, και πλησίασε κοντά μου. άρχισε να με φιλά από ο στήθος προς τα κάτω, περιστρέφοντας το σώμα της ούτως ώστε να έχω πρόσβαση στου μουνάκι και τον κώλο της. Έτριψε το 2,5αρι στήθος της στο όργανο, και με τα χέρια της χάιδευε ηδονικά τα @@. Συνέχισε με μια χαλαρή και ζεστή ακάποτη πίπα, μέχρι που της ζήτησα να την γλύψω. Χωρίς δεύτερη σκέψη ήρθε και έκατσε στο πρόσωπο μου, δίνοντας τον ρυθμό που επιθυμούσε, για αρκετή ώρα. Όταν άρχισε να τρέμει, πήρε το προφυλακτικό και συνέχισε την πίπα από εκεί που είχε σταματήσει. Για να μην έχουμε κανένα πρόωρο τέλος, της ζήτησα να την γαμήσω. Καβάλησε πάνω μου, με βαθιά και αργά καθίσματα, σαν να μην βιαζόταν καθόλου. Την γύρισα στα 4, όπου δέχθηκε έντονο σφυροκόπημα μέχρι την ολοκλήρωση. Αμέσως μετά σηκώθηκε, ντύθηκε, και ευχαριστώντας με έφυγε από το δωμάτιο.

Σε γενικές γραμμές ήταν μια πολύ καλή συνάντηση, που δεν συνοδεύτηκε από βιασύνη, αλλά για να ήταν καλύτερη θα πρότεινα πιo φωτεινό δωμάτιο (τέτοιο μουνί γαμάς, με στράβωσε το black light), χαμηλότερη μουσική (ακουγόταν όντως σαν club).

Το κορίτσι ήταν ευγενικό, αν και αργά, και σίγουρα δεν έδειξε σημάδια ξεπέτας.

Σε εμένα δεν ζήτησε έξτρα για 69, αλλά μπορεί να με ερωτεύτηκε Έρωτας Γλώσσα Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι τυχόν δική σας θα είναι η ίδια Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Νανά
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2018
Ξέρετε που βρίσκεται αυτή σήμερα;Ευχαριστώ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1