Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Βανέσσα είναι μια μελαχρινή μέτριας εμφάνισης κοπέλα με ατού το πολύ δυνατό κωλί της. Οχι μεγάλος αλλα σφριγηλός (εξαλλου όταν χαρακτηρίζει κάποιος κωλάρα εναν απλά μεγάλο κώλο απο μένα τρώει άκυρο, ο υπερθετικός έγκειται στην ποιότητα και οχι στο μέγεθος) που ειδικά όταν στήνεται στα τέσσερα είναι χάρμα οφθαλμών. Η Βανεσσα δουλεύει σε αυτο το τραγικό χαμαιτυπείο, κυριολεκτικά μέσα στη βρώμα και είναι πραγματικά κρίμα. Την υπηρεσία την έχω συναντήσει σε αρκετά πορνεία της περιοχής και μου εδινε την εντυπωση ενός 55άρη καχεκτικού-κουτσού ναυαγίου της ζωής και έχω σκεφτεί αρκετές φορές οτι θα ήταν προτιμότερο ακόμα και για αυτόν τον δύσμοιρο να πάψει με κάποιο τρόπο να περιφέρει το κουφάρι του στον πλανήτη αυτό. Το σόκ όμως ήρθε μετά στο δωμάτιο όταν μαθαίνω οτι "αυτος" είναι.. γυναίκα και "έχει μουνί και βυζιά" όπως μου είπε χαρακτηριστικά η Βανεσσα. Ακόμα δεν μπορώ να το χωνέψω. Λοιπον το δωμάτιο χάλια, λεκέδες στο σεντόνι, ένα ρολό χαρτι που είχε πέσει στα νερά, στο πάτωμα φρεσκοσφουγκαρισμένες τρίχες και ενας εισβολέας, ένα έντομο κατι σαν σκαθάρι που πετούσε και κουτούλαγε απο τοίχο σε τοίχο. Σηκώθηκα απο το κρεβατι και το σκότωσα αρπάζοντας ενα απο τα καινούργια adidas μου. Εν τω μεταξύ η Βανεσσα -πήγαινε γαμιόντας απο δωμάτιο σε δωμάτιο και όταν ηρθε σε μένα είχαν περάσει καπου στα είκοσι λεπτα. Ήξερα οτι υπο αυτες τις συνθηκες δύσκολα θα γαμούσα. Η Βανέσσα δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο στο δωμάτιο, πίπα μέτρια και σύντομη, σεξ σε τρεις στάσεις και βουρ για τον επομενο πελάτη. Δουλεύει διπλή βάρδια, πρωι και απόγευμα. Δεν θα την ξαναδώ, ενδείκνυται σε καταδρομείς που δεν πτοούνται απο το περιβάλλον στο οποίο βρίσκονται ουτε φυσικά απο γκόμενες τυπικές στο πρόγραμμά τους. Φυσικα και σε αυτους που θέλουν να έχουν ένα πανέμορφο κωλαράκι μπροστα τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2014
Φίλε,έχει και τρομερά βυζια,αρκετα στητά!!Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1