Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114467
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μαρίνα έχει δώσει το στίγμα της στο συγκεκριμένο μιλφομάγαζο ..

Στην περιγραφή δεν έχω να προσθέσω κάτι επιπλέον σε αυτά που έχουν γράψει οι προηγούμενοι συναγωνιστές, θα έλεγα ότι αποδίδουν μια αξιοπρεπέστατη περιγραφή στον σωματότυπό της..(Ψηλό κορμί, αδύνατο σφικτό σώμα, συμπαθητικό πρόσωπο, χαρακτηριστικά κλασσικής Ουκρανίδας κ μικρό βυζί).

Αυτό που θέλω να καταθέσω σαν δικό μου input, είναι ότι πρόκειται για ένα από τα καθαρότερα κορμιά/σώματα στην διαχρονική μου μπουρδελοιστορία (σίγουρα είναι στο TOP-3), μάλλον πρέπει να έκανε κ αυτή ντουζ πριν μπει στο δωμάτιο. Για τον λόγο αυτό κ την περιποιήθηκα δεόντος .. Επιδερμίδα τέλεια εως και βελούδινη, θα τολμούσα να πω, με χάλασε μόνο ότι στον αριστερό της γοφό, έχει ένα έντονο σημάδι (προφανώς να υποθέσω από ατύχημα ?) το οποίο δεν είναι βέβαια ορατό με την πρώτη ματιά ..

Μασάζ συμπαθητικό, στο κυρίως μενού σε "ακολουθεί" και δείχνει να το φχαριστιέται .. Λόγω σωματότυπου & κορμοστασιάς είναι "ευέλικτη" σε διάφορες πιθανές στάσεις..

Απλά θέλει κουμαντάρισμα στην διαχείρηση του χρόνου (δεν κόβει κ φλέβες να εξαντλήσει το 45λεπτο ..)

Ενδεχομένως τώρα που "γνωριστήκαμε" να τα "ματαξαναπούμε" κοριτσάκι, γιατί όπως λέγαν κ οι παλιοί :
"η καθαριότητα είναι η μισή αρχοντιά " ..
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
sakarvats
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
7.858
Πόντοι:
6.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού