Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 20 10
Ξενοδοχεία 31943
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ας τα ξαναβαλω στο σωστο σημειο λοιπον !Κεφάλι σε τοίχο!

παω να κατεβω με το αμαξι στο υπογειο παρκιν. βγηκα με οπισθεν γιατι ειχε ελαχιστες θεσεις. καλυτερα να πεις οτι δεν εχεις παρκινγκ ενα πραγμα. γυρω γυρω κατι θα βρεις παντως, οχι πολυ ευκολα. (καθημερινη απογευμα)
μπαινω μεσα στη ρεσεψιον, ομορφη και λιγομιλητη. ζηταω δωματιο, μου δινει κλειδι-τηλεκοντρολ, και προπληρωνω (23 ευρω για 3,5 ωρες). την ξαναειδα οταν εφυγα που της εδωσα το κλειδι και το τηλεκοντρολ. ουτε πιπα ουτε φιλακια, αν βαθμολογουσα αυτην, θα επαιρνε 8 εμφανιση και 0 συμμετοχη ΕμμμμΕμμμμΕμμμμ

δωματιο 3ος οροφος (δεν ξερω στους αλλους οροφους τι παιζει). 2 πετσετες, 2 παντοφλες σφραγισμενες, μισο κωλοχαρτο, 2 σαπουνακια χεριων, 2 μικρα σωληναρια με σαμπουαν που μυριζε σαν σαπισμενο τσαι. αν πηγαινα με 2 πορνες, καποια θα μυριζε πολυ ασχημα στο τελος της παρτουζας ! Κουλ

2 καναλια τσοντα στην τιβι, 2 τασακια, (1) κλιματιστικο με ενα ον/οφ σαν φως, χωρις χειριστηριο. πολυ καλο στο ματι το δωματιο, ταπετσαρια στο ταβανι, απαλα μπλε φωτα νυκτος, ντουλαπα, μαλακο και ψηλο στρωμα (πεφτεις ευκολα βεβαια), ας πουμε "φρεσκος" γενικα ο χωρος. πεντακαθαρο το δωματιο και τα σεντονια. ή πολυ καθαρος ο προηγουμενος, ευγε φιλε !

εκανα ενα τσιγαρο με το βρακι στο μπαλκονακι, νταξει σε βλεπουν 3-4 πολυκατοικιες αλλα ησυχα πραγματα. ηχομονωση ετσι κι ετσι. οσο ημουν μονος ακουγα αμυδρα μια τυπισσα που ή ηταν μεγαλη ψευτρα, ή εφαγε τη πουτσα της ζωης της. μπραβο σε οποιον συναγωνιστη την ικανοποιησε. ή την πληρωσε χοντρα. δεν εχει σημασια.
ακουγοντουσαν και τα ροδακια απο το καροτσι της καθαριστριας και οι πορτες οταν χτυπαγανε.

βασικα, η ηχομονωση ηταν για το πουτσο Κεφάλι σε τοίχο!

ολοι γραφετε για το μπανιο που δεν εχει κουρτινακι. ουτε αυτο ειχε, αλλα γιατι να το βαλω σαν αρνητικο ? πιο πολυ σταρχιδια μου δεν παει, πραγματικα. με την παντοφλα ειμαι, απ'εξω εχει μοκετα... αμα λαχει χεζω και κανω μπανιο ξερω γω, πραγματικα κομπλεξικη απαιτηση η κουρτινα κατα την αποψη μου. λες και πληρωνετε την καθαριστρια εξτρα ή θα φουσκωσουν τα πλακακια, τι να πω...

3,5 ωρες 23 ευρω ειναι ΟΚ, κανονικα εχει και δωματιο με 17Ε και με 20Ε , αλλα μαλλον ειναι 2-3 αυτα και τα καπαρωνουν συνεχεια, ισως και να ειναι μπιχλοδωματια λογω ζητησης ετσι κι αλλιως, δεν ασχοληθηκα και πολυ,
για 3-6 ψωροευρω , ε δε γαμιεται, εδω θα εδινα 4 μεροκαματα συνολο ετσι κι αλλιως Γλώσσα , αν ηθελα να κανω οικονομια θα πηγαινα μεταξουργειο.

τελος παντων, φαινεται ενταξει. ηθελα να παρω τηλεφωνο την ρεσεψιονιστ (το 0 δεν παταμε ; ) και να την καυλαντισω, αλλα επικρατησε η λογικη, ειχαν δει (και ειχαν σιγουρα ακουσει) πολλα τα ματια της εκει, θα ηταν βλαχιά να την ενοχλησω. ασε που δεν ειχε μεινει σπερμα ουτε για μοναδα εξωσωματικης γονιμοποιησης ιπποκαμπων.

δοκιμαστε το μαγκες δεν εχετε να χασετε κατι. απο το να τα δινετε στους γυφτους στο λακομπα, οπουδηποτε αλλου καλυτερα.

καλα να περνατε και καλο μηνα
paparotriftoulas
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
28.991
Πόντοι:
10.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kaavlas

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2014
Κόλησα με το τελευταίο για το Λακόμπα που είπες...Ο χαρακτηρισμός γύφτοι,που πάει..για ανάλυσέ το,σε παρακαλώ.Όχι ότι είναι δικό μου το μαγαζί,στα παπάρια μου,αλλά κουβέντα να κάνουμε..
04 Οκτωβρίου, 2014
Ένα Olympic Hotel που είναι στο Χαλάνδρι είναι κι αυτό ημιδιαμονής; είναι αλυσίδα;
04 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω θελω να πηγαινω σε ξενοδοχεια που με σεβονται φιλε pet1. το lacoba λογω δεδομενης πελατειας δεν με σεβεται, δεν με εχει αναγκη και μου το δειχνει. και ενω υπαρχουν αρκετες επιλογες στα ιδια χρηματα ή και λιγοτερα απο το lacoba αλλα με την ιδια ποιοτητα υπηρεσιων, η πλειοψηφια παει και τους τα σκαει δινοντας τους αξια που δεν εχουν.

το "γυφτοι" ειναι ενας χαρακτηρισμος τυχαιος, δεν εχω να προσαψω κατι συγκεκριμενο περι βρωμας πχ. σε αυτους για να αιτιολογησω την γυφτια τους. αν θες πες οτι ειπα "εβραιοι του λακομπα", για μεγαλυτερη ακριβεια 'δυσφημησης'.

ομως ας μην το κανουμε περισσοτερο θεμα, το μαγαζακι ειναι σαν το ολυμπιακο (ή την νεα δημοκρατια),
ενα μπουρδελο (με την κακη εννοια) με φανατικους οπαδους.
υπαρχουν ατομα που χωρις ψαξιμο και δευτερη σκεψη πηγαινουν και θα πηγαινουν απευθειας σε αυτους. ας κανουν οτι θελουν δικα τους λεφτα ειναι, αν νιωθουν ικανοποιημενοι απο την συμπεριφορα και τις υπηρεσιες (συναρτησει τιμης) του λακομπα, καλα να περνανε.
εγω τα ιδια λεφτα,θα τα δινω σε επαγγελματιες και εξυπηρετικους ανθρωπους. αυτο Χαμόγελο

καλησπερα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3