Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...όχι και δεν αναφέρομαι φυσικά στο διάσημο δοκίμιο-αυτοβιογραφία του Αδόλφου Χίτλερ. Πως θα μπορούσα άλλωστε αφού είναι άσχετο με τη θεματολογία αλλά και εντελώς αντιερωτικό. Αναφέρομαι στον δικό μου αγώνα που έδωσα με νύχια και με δόντια για να "κρατήσω" όσο περισσότερο μπορώ στο δωμάτιο έχοντας πλάι μου την Εβελίνα. Υπερβολικός? Μπορεί? Αλλά όταν μια κούκλα καστανή, με υπέροχο, εκφραστικό και με μια παιδικότητα πρόσωπο, με κορμί αλαβάστρινο, στήθος όμορφο και φυσικό μικρό και σώμα που "σκοτώνει" με περιφέρεια και πόδια που μαγνητίζουν ακόμα και ομοφυλόφιλο, σε περιποιείται και δοκιμάζει τα όριά σου...μόνο σαν αγώνα μπορώ να το δω...

Όλα έγιναν γρήγορα σχετικά στο παρόν στούντιο, και αφού έδωσα στην πάντα ευγενική και χαμογελαστή υπηρεσία το αντίτιμο των 70 ευρώ για 69 και ελεύθερο στοματικό μπήκα στο δωμάτιο του επάνω ορόφου και πριν ακόμα τελειώσω το ντουζάκι μου μπήκε η Εβελίνα φορώντας ένα κόκκινο στρινγκ που τόνιζε τον υπέροχο κωλαράκο της. Μη χάνοντας χρόνο την πλησίασα, και τα πρώτα χάδια και φιλιά ήταν γεγονός στα όρθια. Στη συνέχεια την έσπρωξα μαλακά στο κρεβάτι όπου πήρα τα ηνία της συνάντησης. Δεν χόρταινα να ασχολούμαι μαζί της, με φιλιά στο λαιμό, στο όμορφο στήθος της, στην κοιλιά της, μέχρι που έφτασα στο αιδοίο της. Πανέμορφο και μοσχομυριστό, δέχτηκε την περιποίησή μου για ώρα καθώς το απολάμβανα δεόντως. Η αντίδραση της Εβελίνας αληθοφανής, ήρεμη, "εσωτερική", χωρίς ακρότητες και ψευτιές. Μετά από πολύ ώρα σειρά για το δικό της ρόλο, με περιποίηση όλου του πάνω μου κορμού, στο στήθος μου. Μετά από πολλά παιχνίδια, επικεντρώθηκε στο πέος μου. Δεν παρέλειψε να ασχοληθεί και με τα @@ για λίγη ώρα, ενώ κυρίως καταπιάστηκε με το πέος μου. Καλή πίπα,με ρυθμό, φτυσίματα και πολύ οπτική επαφή κάτι που με έφτιαχνε.

Στο σεξ ξεκίνημα με ιεραποστολικό, με αργό ρυθμό, αισθησιακό, ήρεμο και κείνη να αντιδράει και να συμμετέχει όμορφα. Είχα και την ευκαιρία να απολαύσω και τα όμορφα πατουσάκια της με το γαλλικό πεντικιούρ, κάτι με το οποίο δε δυσανασχέτησε, ίσα ίσα που της ψιλοάρεσε. Δεύτερη στάση και τελευταία(δυστυχώς για μένα) στα 4, όπου με τέτοιο κωλαράκο και σχήμα πόσο να αντέξω και μετά από πιο έντονες διεισδύσεις και ρυθμό, τελείωσα μέσα της βαριανασαίνοντας...

Παρά του αντιθέτου φήμες, η Εβελίνα απέδωσε πολύ καλά, ήταν γλυκιά, περιποιητική, χωρίς διάθεση ξεπέτας, με καλές υπηρεσίες και τίμησε τα λεφτά που έλαβε αλλά και μένα σαν παρτενέρ της. Και όπως λέει άλλωστε ο φίλος μου ο Ινδιάνος...άλλο τα 20, άλλο τα 50...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού