Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη πριν από 2 ώρες προκειμένου να γευθώ και γώ την κορμάρα της Ιζαμπέλας...Περιμένοντας ρωτάω την τσατσά ποιά κοπέλα εργάζεται σήμερα (ήταν στο δωμάτιο με συναθλητή) και μου απαντά η Αλεξάνδρα...Χμμμ; Την ρωτάω "Μα καλά η Ιζαμπέλα δεν εργάζεται τα απογεύματα ?" "Δεν την ξέρω την Ιζαμπέλα μου λεει αλλά σήμερα δουλεύει η Αλεξάνδρα...Μου αναγγέλει το πολύ ελκυστικό μενού και την κάνω προκειμένου να κερδίσω χρόνο βλέποντας άλλα μουνάκια....Μετά από μια σύντομη βόλτα επιστρέφω προκειμένου να δω την Αλεξάνδρα...και να σου βγαίνει η Ιζαμπέλα !!! Της λέω καλά εσύ δεν είσαι η Ιζαμπέλα (οι φοβερές περιγραφές των συναθλητών δεν άφηναν καμμία αμφιβολία ότι είχα μπροστά μου την Ιζαμπέλα) Ναι μου απαντά η Ιζαμπέλα είμαι...Της εξήγησα τι έγινε με την τσατσά (περί Αλεξάνδρας) και μου είπε ότι δεν είναι η τσατσά που έχει σε μόνιμη βάση και πιθανότατα μπερδεύτηκε...Μαλακία Στα του δωματίου τώρα η κοπέλα απλά δεν παίζεται...Γερο-μύστης Νταρντανίστικη Κορμάρα...Show όπως προανέφαραν οι συναθλητές στην συνέχεια Ισπανικό σε συνδιασμό με μια πάρα πολύ καλή πίπα !!! Δυνατή πίσω πόρτα και απίστευτη ενέργεια !!! Για εμένα είναι εντελώς VFM και την συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!Εννοείτε ότι θα ξαναπάω !!!Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Ripper
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
523
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού