Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε αυτο το μαγαζι οποτε παω πλην Φλωρης και Αλεξανδρας δεν εχω περασει και πολυ καλα. Βλεποντας την Ελενη να σουλατσαρει εδωσα τα 20 ευρω με μια προσδοκια να μου κατσει κατι μεσα που θα σκιρτησει τα πορνικα μου κυτταρα. Η κοπελα εχει την ομορφια του κοριτσιου που υπαρχει για να ειναι μεσα στα μπουρδελα και να τρωει πουτσο, ξανθια με ωραιο σωμα και κολο, δεν εχει την κλασικη γυναικεια ομορφια της Αντωνιας. Στο δωματιο σκεφτομουνα να καυλωσω γρηγορα για να τη βαλω στα 4 και να τραβηξω εγκεφαλικες πολαροιντ της τουρλωμενης κολαρας. Με αυτη τη σκεψη ξαπλωσε διπλα μου με την πλατη της γυρισμενη σε μενα σκυφτη και τον πηρε ακα στο στομα. Ειναι τοση η αυτοπεποιθηση μου για την ισχυ των αντισωματων που εχω αναπτυξει μετα απο 25 χρονια ακαποτες πιπες με πορνες που μου εχει φυγει καθε φοβια και ενδοιασμος και μπορω και το απολαμβανω. Πολυ σημαντικο αυτο. Η πιπα της επαγγελματικη ρηχη και γρηγορη, γλυκια ομως και ευχαριστη για να με καυλωσει. Θυμηθηκα την πιπα της Αλεξανδρας στην αρχη πριν την μυησω στο deepthroating οπου ειναι πια παρα πολυ καλη. Για να επισπευση την επιθυμητη καυλα αρχισα να την χαιδευω οπου για ευχαριστη εκπληξη μου η ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ της ηταν θεσπεσια στην αφη, τοσο που δεν μπορουσα να σταματησω να χαιδευω ολο της το σωμα ξεχνωντας το οτι ειχε την πουτσα μου στο στομα. Περναω την μεγαλη χουφτα μου κατω απο τον κολο της και σιγα σιγα βαζω κολοδακτυλο στην Ελενη κατι που δεχθηκε χωρις καμια αντιρηση. Αφου εχω ψηλαφησει ολο το εσωτερικο τοιχωμα του πρωκτου της οσο πιο βαθια μπορουσα να δακτυλιασω, θεωρησα πρεπον να τη στησω στα 4 και να της δωσω λιγο πονο. Πραγματικα πολυ καλο στησιμο και απολαυστικη διεισδυση αρχικα στο μουνακι της που ηταν γλυκο και μετα στο κωλι της οπου πηγε να τραβηχτει λογω μεγεθους μου. Εκει επεβαλα το νομο του αρσενικου λεοντος οπυ δαγκωνει τη λεαινα στο λαιμο, εγω δε δαγκωσα αλλα την ξαπλωσα με το στομαχι στο στρωμα για να μην μπορει να αποφυγει τις εντονες πρωκτικες μπηχτες μου. καπου εκει εσπασε η μουγκα της και αφησε αληθινα ή αληθοφανη για καποιους βογγητα αναμεικτου πονου και σαδιστικης ηδονης. Πιανοντας την απο το λαιμο με γυρισμενο το κεφαλι της προς εμε και χυνοντας βαθια στον κολο της ηταν η στιγμη που θεωρησα το 20αρικο επιτυχη καταθεση...!!!
Τιμηστε μονο αν εχετε την εμπειρια να μη πεσετε θυμα ξεπετας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2014
Δεν κάνεις και καμιά εξέταση αίματος φίλε, 25 χρόνια όλο και κάποια θα είχε ηπατίτιδα Β...
B
Bon4o
02 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχω κανει φιλε μου, δεν εχω τιποτα. Ενιοτε κατι κοκκινιλες φευγουνε σε 2 μερες με Fucicort ή Dactarin. Ειμαι υπερηφανος για τα αντισωματα μου !!!
03 Οκτωβρίου, 2014
τυπε πινεις χυμο πορτοκαλι και κατουρας μετα το σεξ οπως το λιονταρι και εσυ ;; Γερο-μύστης
04 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πινει χυμο πορτοκαλι το λιονταρι ?Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4