Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 9 10
FKK/Sauna Club 21000
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Εχοντας φαει την ξενερα του Σαββατου στο Mainhattan, Κατευθυνθηκα προς το κοντινο Palace. 13 χιλιομετρα μακρυα. Το μαγαζι βρισκεται σε καλυτερη γειτονια. Τα αυτοκινητα που βλεπεις παρκαρισμενα εξω ειναι πιο ακριβα και γενικα σου δινει την εντυπωση πιο high class σαουνας . παρκαρω αρκετα ευκολα και κατευθυνομαι μεσα. Το παρκιν ηταν αρκετα γεματο.

Ρεσεψιον τα ιδια μονο που εκει εχουν εφαρμοσμενο στο βραχιολακι με το κλειδι ενα τσιπ με το οποιο οτι ψωνισεις και χρεωνεται μπαινει εκει και κανεις λογαριασμο στο τελος.
Επισης το μπουρνουζι ηταν δωρεαν. ξανακανω ντους , ξαναφτιαχνω το μαλλι και μπαινω ακομα πιο φουριοζος. Στο μαγαζι αυτο εχω περασει ενα απο τα καλυτερα μου βραδυα με την ολγα τη βυζαρου Ουκρανεζα .

Οι εντυπωσεις μου αναμεικτες . Το μαγαζι ειχε ασιατισες, μαυρες 2-3 Γερμανιδες, μια Αλβανιδα που μιλαγε τελεια ελληνικα και 30 Ρουμανες.............. ματια εψαχνα να βρω κανενα κοριτσι λεπτο με μεγαλο στηθος. Στη φυλης βρισκεις πολυ πιο ευκολα υποθετω. Αραζω σε εναν μεγαλο καναπε που κουνιεται και παρατηρω.

Οι πελατες εδω φαινονται πιο κυριλε . Παρα πολλοι Ασιατες απο Ιαπωνια οπως καταλαβα. Με πλησιασαν πολλες κοπελες οι οποιες με κουρασαν γιατι ολες ρωτουσαν με τη σειρα τα εξης . 1η ερωτηση, where are you from. 2η ερωτηση.whats your name? 3η ερωτηση lets go to room. 10 κοπελες με ρωτησαν αυτα ακριβως τα πραγματα με την ιδια σειρα. Με πλησιασε και η ωραιοτερη κοπελα του μαγαζιου , πολυ ωραιο σωμα, ωραιο στηθος ψιλο ακωλη και πολυ ωραιο προσωπο. Μαζι της ηταν και η φιλη της η οποια ειχε παρα πολυ ωραιο προσωπο αλλα αρκετα υποδεεστερο σωμα. Η ουλη καισαρικης βεβαια ηταν η απαντηση .Μου υποσχεθηκαν καυτη παρτουζα και ειπα να δοκιμασω. Ηταν και οι δυο Ρουμανες.

Περναμε στο δωματιο το οποιο ηταν αρκετα βρωμικο . το φτιαχνουν λιγο και αρχιζουν . τοσο το ενα τοσο το αλλο , τι θες? τους λεω ας αρχισουμε και θα δουμε.
"οχι πρεπει να μας πεις απο τωρα για να μην σου κανουμε κατι που χρεωνουμε εξτρα".. τους λεω, "βρε καλα μου κοριτσια φτιαχτε με εσεις και εγω εδω ειμαι να πληρωσω" .
"ποση ωρα θες να κατσουμε μια ωρα, δυο ωρες?" αρχιζουν να με εκνευριζουν και τους λεω "δεν ξερω αν περναμε καλα να κατσουμε και ολο το βραδυ".

Οποτε μετα απο 10 λεπτα αρχιζει η πρωτη πιπα. Πριν αρχισει την πιπα βγαζει ενα μαντηλακι και μου τριβει τον πουτσο να μου τον καθαρισει αρκετα αγαρμπα. Αρχιζει την πιπα και μετα απο ουτε ενα λεπτο ρωταει γιατι δεν εχει καβλωσει ακομα ( μαλακες ακουτε? φανταστειτε τι αγαμητοι τρεχουν στα FKK ) , ερχεται σειρα της αλλης και τι κανει???
Βγαζει μωρομαντηλο να τον σκουπισει .
Ε σηκωνομαι και εγω, τις βριζω και παω να φυγω . Ψιλοεμειναν καγκελο προφανως δεν ειχαν ξαναδει τετοια αντιδραση, χαραμισα ενα κατοσταρικο με τα καριολια .

Ντυθηκα να φυγω, ειχα αρχισει να εκνευριζομαι . Δεν γινεται αυτο το μερος να χαλασε τοσο πολυ . Ειπα να του δωσω αλλη μια ευκαιρεια και ξαναπηγα την Κυριακη.

Η ιδια κατασταση οπως και στο Mainhattan. Οι ιδιες κοπελες αλλα λιγοτερες σε αριθμο.
Τελικα ειχε παλαιστη και το palace . Κλασσικη ρουμανα καραγκιοζης αρχισε να με πιεζει να παω μαζι της. Εγω θα περιμενα να ντρεπεται να ερθει να μου μιλησει ετσι οπως ηταν αλλα αυτη επεμενε χειροτερα. Φευγει και επιστρεφει με μια πολυ ομορφη κοπελα η οποια αξιζε ενα 50ρικο . Της πιανω κουβεντα και μου λεει βαριεμαι νυσταζω θελω να φυγω. Καλα της λεω τοτε να φυγω κι εγω, οχι μου λεει μη φυγεις παμε στο δωματιο. Της ξεκαθαριζω οτι αν παμε και μου πεις, δεν φιλαω δεν κανω δεν ρανω, τοτε να μην παμε.
Οχι υποσχεθηκε οτι θα ειναι καλα και παμε.
Εκει που την αρχιζω στο μπαλαμουτι και αρχιζει να χαλαρωνει τσοουπ τη βλεπω ξαφνικα να μαζευεται και να μου λεει οτι love Κανει μονο με τον boyfriend .
Αντε γαμησου της λεω σηκω φυγε . Τι θες μου λεει με 50 ευρω? ερωτα ?
Δεν καθησα να της εξηγησω. Εφυγα απο το μαγαζι περισσοτερο εκνευρισμενος .

Κοινως, ουτε το Palace Προτεινω . Δεν γινεται παιδια, αυτο ειναι ενα μπουρδελο !
Pink_floyd
Μέγας
Εγγραφή:
3 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
644
Πόντοι:
4.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, airfather

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού