Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι κακο ειναι αυτο να μην μπορω να παω σε πελατη σε ακτινα 2 χλμ απο το Μεταξουργειο χωρις να περασω για καταθεση. Και τα γαμημενα τα ραντεβου σε μεγαλη βιοτενια χαμηλα στη Λενορμαν καθονται τουλαχιστον 3 την εβδομαδα...!!! Σημερα δε πηγα στα ρωσσικα στανταρακια μου (Βικυ, Φωτεινη, Μαρια) αλλα εμπνευστηκα απο ενα ομορφουλι και ευγενικο στην οψη Ρουμανακι 25 ετων, μελαχροινο κοντουλικο με σφιχτο κορμι, μικρο βυζακι και σμιλεμενο αψογα κολαρακι απο τον Δημιουργο. Μπαινοντας στο δωματιο σκεφτομουνα οτι παλι θα με πιασουνε τα συναισθηματικα μου οπως με πιανουνε με μικρα και καλοσυνατα πορνιδια σαν αυτο και θα παει περιπατο το γαμησι και ισως θα επρεπε ηδη να ξεσκιζα ενα αχορταγο για σπερμα και κορεσμενο απο πουτσο συναμα Σιβηρικο Μιλφονι. Με τετοιες σκεψεις υποδεχθηκα τη Βανεσσα και περναω σε θεατρικη αφηγηση... Β:Βανεσσα - Α:Eγω
Β Γεια σου
Α Γεια σου μωρο μου τι κανεις?
Β Καλα πως σε λενε
Α Α*****
Β Χαρηκα (πρωτη φορα που ακουω χαρηκα...)
Β Απο που εισαι
Α Απο εδω μωρο μου εσ...
Β Αααα τι ωραια, μακαρι να ηταν ολοι Ελληνες....
Α Γιατι δεν πας απεναντι που ειναι μονο για Ελληνες...δε γουσταρεις τους αλλους ε?
Β Οχιιιι δεν τους μπορω καθολουυυυ παλια δουλευα στα 20ευρω αλλα δεν ειχε δουλεια και ηρθα εδω... πριν του ειπα μη με πιανεις (με εκφραση αηδιας για τον Πακη που εφευγε πριν μπω)
Α Δικιο εχεις, εδω αηδιαζω εγω...
Β Συγνωμη..
Α Εισαι πολυ ευγενικη
Β Ευχαριστω, εχω τελειωσει ολο το σχολειο στη Ρουμανια
Ακομα δεν εχουμε ξεκινησει τιποτα σεξουαλικο μεχρι που ξαφνικα μου σκαει ενα χαμογελο, περναει καποτα με πολυ προσοχη και το βαζει στο στομα ξεκινωντας ενα καλο τσιμπουκακι χωρις δοντι χερι αλλα πολυ γρηγορο.
Α Λιγο πιο σιγα μωρο μου και οσο πιο βαθια μπορεις μου αρεσει
Γελαει σαν μαθητριουλα, με κοιταει κατεβαζει ταχυτητα και μου λεει
Β Ετσι σου αρεσει...?
Α Μια χαρα... για δειξε μου ποσο βαθια μπορεις να το βαλεις στο στοματακι σου τωρα που μεγαλωσε...
Ξαναγελαει, κανει προσπαθεια για ντιπ αλλα οκ, δεν τα καταφερνει οποτε λεω παμε για σεξ
Β Πως θελεις μωρο μου?
Α Γυρναω να δω το ομορφο κολαρακι σου που το περιμενω απο εξω οταν σε ειδα
Β (Εχοντας γυρισει στα 4 με απιστευτο στησιμο)Ωραιο?
Α (Κοντεψανε να μου φυγουνε) Τελειο καυλακι μου (χαιδευοντας το γλυπτο...)
Β Και μονο 25 χρονων... εσυ ποσο εισαι?
Α Ποσο με κανεις (μπαινοβγαινω εν τω μεταξυ σιγα σιγα και κοντευω να παθω εγκεφαλικο απο την καυλα)
Β 35?
Α 42
Β Εχεις παιδι
Α Ναι (θελω να την βαλω απο πανω να με καβαλησει μεχρι να χυσω)
Α Μωρακι θα με καβαλησεις τωρα?
Β Οπως θελεις εσυ, βεβαια
Ανεβαινει πανω μου, καρφωνεται στο πουτσο μου και αρχιζει να με γαμαει τελεια... την πιανω απο τα θεικα κολομαγουλακια της και καρφωνομαι μεσα της δυνατα και γρηγορα. Τα βογγητα της ειναι αληθινα και τοσο παρθενικα που βαζω τα δυνατα μου να μη χυσω για να μην σταματησουν οι κραυγουλες της ηδονης της που ηχουσαν παραδεισενια στα αυτια μου. Θελω να την παρω ιεραποστολικα...
Α Μωρακι θα ξαπλωσεις να σε παρω και λιγο ετσι (σαν να μην τρεχει τιποτα)
Β Ναι οτι θελεις
Τα μαλια της λυνονται στο μαξιλαρι μπανω μεσα της με τα ποδια της στου ωμους μου και τα χερια μου στη μεση της. Την περνω γρηγορα και βλεποντας την να βγαζει παλι αυτες τις κραυγουλες ζουλωντας τις καυλωμενες ρωγιτσες της... ποσο να αντεξω ο ανθρωπος... Χυνοντας βλεπω ενα χαμολελο ικανοποιησης απο εκεινη... εγω εχω χαθει σε ηδονες εφηβικης μαλακιας..!!!
Α Μωρακι εσυ δεν εισαι για εδω, σε θελω σε ξενοδοχειο, μπορω να σε εχω
Β Δεν ξερω. Δεν με αφηνει ο αντρας μου, δεν θελει...
Α Μιλησε του σε παρακαλω, θα παρεις 80 ευρω, θα ερθω να τα ξαναπουμε
Β Ενταξει πρεπει να φυγω γιατι εκατσα παραπανου
Α Γεια σου, θα τα ξαναπουμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού