Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρασκευή μεσημέρι και εν μέσω καταιγίδας έψαχνα κάπου να χωθώ για να προστατευθώ και το πρώτο οίκημα που μπόρεσα να βρω προσωρινό καταφύγιο ήταν το παρόν. Καθήμενος στην είσοδο και βλέποντας ότι δεν πρόκειται να κοπάσει η βροχή....λέω δεν ανεβαίνω και τα σκαλιά να δω ποια κορασίδα είναι στον επάνω όροφο?? Και ευτυχώς δηλαδή που πήρα αυτήν την απόφαση. Εργαζόμενα κορίτσια Λίντα και Λάουρα. Κατά τη γνώμη μου τα πυρηνικά όπλα του στουντιακού χώρου. Μιας και η Λάουρα έλειπε για αρκετούς μήνες και είχα καιρό να τη συναντήσω, επέλεξα αυτήν για να με "στεγνώσει". Επιλογή φουλ προγράμματος και κατεύθυνση στο υπερπολυτελές δωμάτιο με το τζακούζι. Έκανα το ντουζάκι μου για να χαλαρώσω από το στρες και την ένταση και περίμενα κάποια λεπτά. Δεν άργησε να έρθει και η Λάουρα φορώντας ένα σέξυ σετ εσωρούχων χρώματος ροζ.Είχα την ευκαιρία να την παρατηρήσω ξανά και πραγματικά η ομορφιά της είναι αξιοσημείωτη. Όμορφα μακριά μαλλιά καστανόξανθα, με αφέλειες, πρόσωπο χαρακτηριστικό της καταγωγής της με ανοιχτόχρωμα μάτια, ενισχυμένο στήθος 3.5άρι και κορμί πολύ όμορφο, αδύνατο και γυμνασμένο με εξαιρετική περιφέρεια και πόδια.

Τα πρώτα χάδια και φιλιά εκατέρωθεν δεν άργησαν να εμφανιστούν, ανεβάζοντας τη θερμοκρασία κατακόρυφα, με εκείνη να μπαίνει σε θέση οδηγού,με το να τρίβεται επάνω μου, με το χέρι της να ασχολείται με το πέος μου. Ιδιαίτερη επικέντρωση και συγκέντρωση στην..ευαίσθητη περιοχή μου, με πολύ ωραίο και διαρκείας καραμέλωμα στα @@, πραγματικά θαύμασα τις διαδρομές της γλώσσας της. Μετά από κάμποσο, δικιά μου σειρά με ενασχόληση με το όμορφο στήθος της και με το περιποιημένο και μοσχομυριστό αιδοίο της, με εκείνη να αποδίδει αληθοφανώς και όμορφα. Μεταφορά μας στη ντουζιέρα, όπου με το νερό να τρέχει γάργαρο, συνέχισα γονατιστός να την περιποιούμαι, έχοντας εκείνη το ένα της πόδι ακουμπισμένο στον ώμο μου ενώ επανέλαβε και εκείνη το "χαιρετισμό" στα @@ μου. Με τα νερά όπως ήμαστε, πέσαμε στο κρεβάτι, όπου μου πέρασε προφυλακτικό και για κανένα δεκάλεπτο δεν ξεκόλλησε από το πέος μου. Κορυφαίο στοματικό, με ποικιλία, με φαντασία και πάθος. Βαθύ, με κοπανήματα στη γλώσσα, με deep throats, φτυσίματα, και σε διάφορες στάσεις. Πραγματικά το απολάμβανα και δεν ήθελα να σταματήσει.

Και λίγο σεξ όμως δεν κάνει κακό, έτσι με αρχή στα 4 και κοιτώντας τον καθρέφτη, τα κορμιά μας ήρθαν πολύ κοντά. Εξαιρετική συμμετοχή από μέρους της, ανέβασμα στροφών σταδιακά και παροτρύνσεις για "πιο πολύ",χαστουκάκια και καλός ρυθμός. Αλλαγή ιεραποστολικά, με τη Λάουρα να με "κλειδώνει" με τα πόδια της και να κάνω μικρές κινήσεις και στη συνέχεια διάφορες γωνίες διείσδυσης, πότε με τα πόδια της ενωμένα, πότε στο στήθος μου αλλά και πλαγιαστά. Σε ότι και να δοκιμάσαμε, σε όλα συμμετείχε με αληθοφάνεια, χωρίς δυσανασχετήσεις κλπ. Στη συνέχεια cowgirl μιας και ήθελα να απολαύσω το στήθος της. Αργή διείσδυση, μπαινόβγαινε με δικό της ρυθμό και με τρέλλαινε με τον τρόπο που το έκανε και τέλος ρίχνοντάς την πίσω και αρκετά έντονο ρυθμό σε ιεραποστολική στάση τελείωσα λυτρωτικά και όμορφα.

Ο,τι και να πεις για τη συγκεκριμένη κοπέλα πάντα θα υπάρχει και κάτι άλλο να πεις, μιας και ποτέ δε σε αφήνει να πλήξεις, να βαρεθείς ή να νομίσεις ότι τα όριά της είναι συγκεκριμένα. Έχει επίπεδο, αξιοπρέπεια, δίνει το 100% μέσα στο δωμάτιο και στον παρτενέρ της και φεύγοντας από το στούντιο,σε αφήνει να ψάχνεις πότε ξανακάνει βάρδια για να την ξαναεπισκεφτείς.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2014
Ωραιος πιστολι η Λαουρα θα παω και εγω συντομα Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1