Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 47 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη μεσημεράκι στις 12.05. Έχοντας φτάσει στα μισά της τσάρκας μου , έσκυψα για να μπω στον οίκο ,στην προσπάθεια μου να σπρώξω την πόρτα βρήκα αντίσταση ,απο πίσω ήταν η κοπέλα και μίλαγε στο κινητό. Μου έκανε χώρο πέρασα κατέβηκα τα σκαλάκια και την περίμενα να κατέβει και αυτή. Ήταν η Άννα , Ρουμάνα 25 χρονών , μετρίου αναστήματος κανονικό σώμα με πολύ ωραίο κώλο , 2.5άρι βυζί . Είχε τατού χαμηλά στην μέση και πίρσινγκ στην μύτη και στα χείλη. Σε αυτό το μαγαζί την έβλεπα πρώτη φορά αλλά κάτι μου θύμιζε. Δεν κατάφερα να θυμηθώ που την είχα ξαναδεί , μου θύμισε αρκετές ώρες αργότερα ένας γνωστός μου που του είπα να πάει να την δει. Με πλησίασε και έπεσε στην αγκαλιά μου , μου έδωσε ένα φιλάκι στο μάγουλο και ένα στον λαιμό και άρχισε να χουφτώνει τον πούτσο μου. Ο τσάτσος μου έλεγε το πρόγραμμα και εγώ χούφτωνα τα κωλομέρια της καθώς και το μουνάκι της πάνω απο το στρίνγκ της. Σωματικά η κοπέλα μου άρεσε πολύ , ενώ και το μεγάλο χαμόγελο πελάτη που βγήκε απο το δωμάτιο με έκανε να περάσω. Την πήρα το λοιπόν απο το χέρι και πήγαμε στο δωμάτιο .Αρχίσαμε να φιλιόμαστε ενώ έβαζα χέρι στο μουνάκι της , την έστησα στα τέσσερα παραμέρισα το στρίνγκ της και έγλυψα λίγο το μουνάκι της που αμέσως άρχισε να υγραίνεται. Με σταμάτησε , να πάω να φέρω προφυλακτικό είπε , ενώ φυσικά την πλήρωσα κιόλας μίας και δεν το είχα κάνει. Μετά απο κάνα 2λέπτο επέστρεψε κρατώντας τα ρέστα , προφυλακτικό και μωρομάντιλα. Τα άφησε στο κομοδίνο και πλησιάζοντας έβγαλε το στρίνγκ και το σουτιέν της και τα πέταξε στο κρεβάτι. Αρχίσαμε να φιλιόμαστε παθιασμένα ενώ της έβαζα χέρι ι παντού. Με έσπρωξε στο κρεβάτι ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να με φιλάει παντού , λαιμό ώμους , στήθος , κοιλούμπα , φτάνοντας προς τα κάτω με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό . Μ ε σκούπισε με μωρομάντιλο και αφού πρώτα έγλυψε τον κορμό του πούτσου μου 3-4 φορές σε όλο το μήκος του σαν να γλύφει παγωτό , τον έβαλε στο στόμα της. Πίπα πολύ καλή υγρή και βαθιά , με έγλυψε για κάνα 3λεπτο , σταμάτησε και περιποιήθηκε τα αρχίδια για αρκετή ώρα και μετά πάλι πίπα. Σταμάτησε ανέβηκε λίγο πιο πάνω και με τα βυζιά της μου έκανε για λίγο ισπανική αλλά ήταν άτεχνη. Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ανέβηκε απο πάνω με δική της πρωτοβουλία , έδινε αυτή τον ρυθμό , αρχικά κουνούσε την λεκάνης της κυκλικά και αργά ενώ στην συνέχεια ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου. Σηκώθηκα και την πήρα μαζί μου ,γαμιόμασταν στα όρθια ενώ αρχίσαμε να ιδρώνουμε μίας και ο κλιματισμός στο δωμάτιο ήταν για τον πούτσο . Την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και για λίγο έγλυψα το μουνάκι της. Μπήκα μέσα της και άρχισα να την γαμάω σε πολύ έντονους ρυθμούς. Σταμάτησα και της είπα ότι τώρα θέλω το κωλαράκι σου , αρχικά μου είπε να μην σταματάω να την γαμάω αλλά εγώ ήθελα την κωλοτρυπίδα της. Με λίγη δυσκολία και με 2-3 προσπάθειες κατάφερα και μπήκα. Στην αρχή την έπαιρνα χαλαρά αλλά καθώς περνούσε ο χρόνος όλο και σε ποιο έντονους ρυθμούς ενώ και αυτή με την σειρά της άρχισε να αναστενάζει και να παίζει με το χέρι της το μουνάκι της. Την γάμησα για κάνα 5λέπτο και όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω ίσα ίσα που πρόλαβα να την γυρίσω να βγάλω το προφυλακτικό και να αδειάσω στα βυζιά της. Ξάπλωσε στο κρεβάτι πήρα μωρομάντιλα και την σκούπισα. Πλύθηκα πλύθηκε και αυτή και αφού μου έδωσε ένα ρουφηχτό φιλί μου είπε καλό μεσημέρι και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω απο 20λέπτο , η κοπέλα είχε πολύ καλή συμμετοχή , έχει ωραίο σωματάκι και γουστάρει γαμήσι , τουλάχιστον αυτά έζησα εγώ. Ο τσάτσος δεν χτύπησε πόρτα , το μόνο κακό το δωμάτιο που και ο κλιματισμός δεν δουλεύει καλά αλλά έχει και μια μυρωδιά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.614
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2014
"Αρχίσαμε να φιλιόμαστε παθιασμένα ενώ της έβαζα χέρι ι παντού. Με έσπρωξε στο κρεβάτι ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να με φιλάει παντού"

Καλά πέρασες...Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1