Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Χλόη δουλεύει συνήθως απογευματινή βάρδια (τουλάχιστον εγώ τότε "πέφτω" πάνω της) αλλά μάλλον αρκετές φορές κάνει διπλοβάρδιες. Είναι μια ρουμανα 20 χρονών με κανονικό σώμα και πολύ καλό 3αρι φυσικό στήθος.
Γυρνώντας από έξοδο και ολίγον τι εμφορούμενος απο τα παράγωγα των άρτι καταναλωθέντων αλκοολούχων ποτών την διάλεξα σχεδόν αμέσως μόλις την είδα καθώς όρεξη για τσάρκα καθως και επιλογές στις 5 το πρωι ειναι περιορισμένες. Ξάπλωσα και η Χλόη ήρθε με χαμόγελο και όρεξη για κουβέντα. Αφαίρεσε το σουτιέν και ανεβαίνοντας από πάνω μου παρέδωσε τα υπέροχα-με πολυ μαλακή υφη- στηθη στα χέρια μου όπου πρέπει να ασχολήθηκα κανενα 4 λεπτο ταυτόχρονα μιλώντας μαζι της. Θα μπορούσα να κάτσω σε αυτή τη στάση για ώρες παίζοντας μόνο με το στήθος της. Η συνέχεια είχε μια μέτρια πίπα και μετά ανέβηκε από πάνω που περάσαμε στο σεξ με εμένα να συνεχίζω να μαλάζω τα βυζιά της. Ενα σημαντικό μείον είναι οτι η Χλόη ανήκει στον υφομοταξία των κοριτσιών που πρέπει να διευθετήσουν το θέμα με την ανάσα τους (βλ. Νατασσα απο Λεωνίδου 28 κατω κ.α.) ενα άλλο οτι η τσατσα και ενώ διανύαμε ώρα μη αιχμής βιάστηκε να χτυπήσει την πόρτα.
Γενικά η Χλόη ενώ δεν είναι ένα κορίτσι που θα το έλεγες όμορφο σου βγάζει κάτι οικείο, σε χαλαρώνει και υπο άλλες συνθήκες (μη Μεταξικές) θα μπορούσες να περάσεις αρκετά καλά μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χλόη
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού