Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 154 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σήμερα είχα χρόνο, και για πρώτη φορά μετά από καιρό μπήκα σε καμιά δεκαριά σπίτια της περιοχής. Γενικά το επίπεδο αρκετά καλό. Βρήκα τουλάχιστον 2-3 πολύ εμφανίσιμες χαρωπές νεαρές κοπέλες γύρω στα 20, και μόνον 2-3 από όσες είδα ήταν εμφανισιακά μέτριες. Φώκιες, όρκες και λοιπά κητώδη δεν συνάντησα. Αν και είχα ήδη βρει αξιόλογους στόχους, απλά συνέχιζα την βόλτα πρακτικά μόνο και μόνο επειδή χάζευα (κυριολεκτικά). Όταν μπήκα στο 69 και είδα τα μαστάρια της Λάουρας να μου κουνιούνται μπροστά στα μάτια ε βρε παιδιά τυφλώθηκα, κόλλησε το μυαλό μου, τα ξέχασα όλα, και έδωσα το εισιτήριο σαν τυφλός. Οι γιατροί το λένε αυτό επιστημονικά "έκπτωση των γνωστικών λειτουργιών", σε καθημερινά ελληνικά το λέμε "έκανα μαλακιά", ή ευγενέστερα "την πάτησα".
Λοιπόν η Λάουρα μπορεί να είναι ψηλή, λεπτή με κάτι μαστάρια τριάρια ΑΑΑ, αλλά από κοντά (μέσα δηλαδή) είναι σκέτη απογοήτευση. Καταρχήν είναι τίγκα στα τατού και είναι σίγουρα 30άρα. Το δέρμα της είναι χάλια, τίγκα στο λίπος και με ελάχιστο κολλαγόνο, χαλαρή επιδερμίδα και σχεδόν κοκαλιάρα (πλην των μασταριών). Από σέρβις τι να πω. Μου λέει "Θες να σε χαϊδέψω ή να σου βάλω το προφυλακτικό"!!! με το που το άκουσα αυτό ξενέρωσα. "Αν τα καταφέρεις μπράβο σου" της απάντησα, δείχνοντάς της το "γαριδάκι" μου. Λίγα χάδια της πλάκας, μετά πίπα σχεδόν της πλάκας, μετά 3 στάσεις εντελώς τυπικές (έπιπλο που λέμε) απλά για να περάσει η ώρα να ολοκληρώσω. Το μόνο συν (καυλωτικό) ήταν που την ρώτησα στα χαζά "Που θες να σε χύσω;" και μου απάντησε καυλωτικά "Ρίχτα μέσα μου μωρό μου". Υπάκουσα, στην ψύχρα ξεκαβαλίκεψε και εξαφανίστηκε.
Αυτά με την Λάουρα και εύχομαι να είμαι προσεκτικότερος την επόμενη φορά. Οι "μάγοι" της Victoria Secret λένε πως το πρώτο πράγμα που κοιτάνε οι άνδρες στις γυναίκες είναι το στήθος τους, πόσο δίκιο έχουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
208
Likes:
4.318
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, fouxter

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2014
φιλε εχει 1 κριτικη για μια νεφελη,και μετα 3 συνεχομενες κριτικες για αυτη τη λαουρα. αφου κανεις τον κοπο και μπαινεις στο site, και αφου κανεις και τον κοπο να γραψεις (αρα δεν βιαζεσαι και τοοοοσο πολυ), ριχνε ενα βλεφαρο αλλη φορα, ειναι κριμα και το μεροκαματο.... εχει γινει σαφες απο 3 ατομα οτι η κοπελα ειναι επιπλο. τωρα γινατε 4 τα ατομα Γλώσσα
απλα εχε το νου σου,
φιλικα
27 Σεπτεμβρίου, 2014
Ωραια κριτικη και πολυ γλαφυρη η εκλαικευση των επιστημονικων γνωσεων σας!!!
27 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποιο θα ειναι άραγε ο επόμενος μακακας που θα αποτελέσει το πέμπτο άτομο??
Πλάκα κάνω Σπασίκλας
27 Σεπτεμβρίου, 2014
Εγώ πάντως που την δοκίμασα πρόσφατα, μια χαρά πέρασα.
Δεν ξέρω αν έτυχε ή πέτυχε ή είχε καμιά σχέση που τσα2 ήταν η γηραιά ξανθιά κυρία που συνεργάζεται με την Χριστίνα Καζακ. και με γνώριζε.

Πραγματικά, διαβάζω τις κριτικές και νομίζω ότι αναφέρονται σε άλλη Λάουρα.

Τι να πώ?
Ίσως έχω το "μέλι" . . .
28 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχω περαση καλα μαζι της...μπορει να εχει μια χειρουργικη ακριβια σε οτι κανει αλλα ξερει να στο σηκονη το εργαλιο..Περα απο αυτα...εμενα μαρεση μου εχει χαλαρο δερματακι , επισης εχει ενα χνουδι σε ολο της το κορμι αν παρατηρησες..Τετοιο δερμα ειναι ωραιο οχι το τσιτα , τωρα λιπος που ειδες δεν ξερω Χμμμ; αλιπη τελειος εχει κανει φοβερο κορμι,η βυζαρα παρεμηνε μεγαλη και ζουμερι χωρις να πεση κα8ολου και μπραβο της δυσκολο αυτο,Μεγάλο χαμόγελοΈρωτας
29 Σεπτεμβρίου, 2014
"Που θες να σε χύσω;" και μου απάντησε καυλωτικά "Ρίχτα μέσα μου μωρό μου". Ελιωσα !! Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6